Safa Yılmaz

Safa Yılmaz

Yönettiği Aliağa Futbol A.Ş. Maçları
Sez.L.SonuçVAR
25-262LMardin 19691 : 0Aliağa Futbol
25-262LMenemen FK2 : 1Aliağa Futbol
Safa Yılmaz - Aliağa Futbol A.Ş. Maçları Verileri
TakımMaçGBMRakipMBP
Aliağa Futbol2
(2 _test)
--26-5- 0,00

Hakem Profili

Adı :Safa Yılmaz
Bölge :İstanbul
Toplam Maç :152
Yönettiği Son Maç
Galatasaray 3 : 1 Fenerbahçe
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Isparta 32 Spor82241421721,00
Zonguldakspor FK843120122-1,88
Batman Petrol62228-1311,33
Karaköprü Bld.532-10-7-2,20
Pazarspor5-1412-1010,20
Karacabey Belediye522113-13-1,60
Amedspor44--1411033,00
Kırşehir FK411212-911,00
Muşspor43-19-11-2,25
Menemen FK43-11316-2,25
Bursaspor41-310-14-0,75
Şanlıurfaspor42118110-1,75
Gebzespor412181721,25
Adıyaman FK4-1310-13-0,25
Diyarbekirspor422-5212-2,00
Fatsa Belediye4--411214-0,00
Erzincanspor431-8-8-2,50
52 Orduspor412112-11-1,25
Bayburt Özel İd.31-211-7-1,00
Ağrı 1970 SK31-2519-1,00
Erokspor31113-8-1,33
Ankara Demir32-1615-2,00
Sarıkamış Belediye31-29-6-1,00
Payasspor3-123-410,33
Düzcespor3-21617-0,67
Yomraspor32-110110-2,00
Afyonspor3-21517-0,67
Tarsus İY3-127-8-0,33
Uşakspor31119-411,33
Malatya Yeşilyurt31-211-7-1,00
Serhat Ardahan32-11211112,00
Iğdır Esspor321-1021112,33
Elazığ Yolspor31118-921,33
Somaspor32-16-712,00
İskenderunspor312-6-611,67
Mardin 196921-13-5-1,50
Kilis 1984 FK2--25-410,00
İnegölspor21-13-5-1,50
Altınordu21-13-6-1,50
Dersim 6221-1114-1,50
Vanspor FK21-14-211,50
Kastamonuspor21-1522-1,50
Kırklarelispor2-112-3-0,50
Tatvan Gençlerbirliği2--22-6-0,00
Sebatspor22--4-5-3,00
Bartınspor21-16-8-1,50
Ardeşenspor2--241710,00
Erbaaspor21-16-711,50
Siirt İl Özel İdare21-13-5-1,50
Sakaryaspor22--114-3,00
7 Eylül Turgutlu21-12-411,50
Elazığspor22--7-4-3,00
Kozanspor FK2-2-3-8-1,00
Cizrespor2-2-7-4-1,00
Çankaya SK211-7-4-2,00
Kızılcabölükspor211-4-9-2,00
Darıca G. Birliği2-119-510,50
Sultanbeyli Belediye2-2-615-1,00
Fethiyespor21-18-4-1,50
Ofspor22--414-3,00
Alanya 1221 FSK211-7-6-2,00
Osmaniyespor211-21512,00
Bucaspor 192822--6-4-3,00
Fenerbahçe Altyapı21-18-4-1,50
Aliağa Futbol2--26-5-0,00
Artvin Hopaspor22--6-3-3,00
Kütahyaspor21-17-2-1,50
Beyoğlu Yeni Çarşı2-2-3-4-1,00
Bayrampaşa22--7-5-3,00
Yıldızeli Birlikspor1-1-2-4-1,00
Adana Demirspor1--10-1-0,00
Yakutiyespor1--10-3-0,00
Safranboluspor1--1114-0,00
Bornova 1877 SK11--2-2-3,00
Kuştepespor1-1-2-0-1,00
Beyköy Belediye1-1-0-2-1,00
Iğdır FK11--0-3-3,00
İnegöl Kafkasspor1--13-2-0,00
Erzincanspor11--411-3,00
MKE Kırıkkalespor11--4-113,00
Merzifonspor1--11-410,00
Aksaray 1989 SK1--14-2-0,00
1926 Bulancakspor1-1-4-2-1,00
Galatasaray Altyapı11--2-5-3,00
Karaman FK11--3-313,00
Kayseri Yolspor1--1313-0,00
Nazillispor11--4-3-3,00
Yeni Mersin İY11--1-2-3,00
Keçiören Bağlum1--12-5-0,00
Tokat Belediyespor11--212-3,00
1964 Silifkespor1--12-210,00
Muğlaspor1--14-6-0,00
Beşiktaş Altyapı1--12-3-0,00
Bursa Yıldırımspor1-1-0-2-1,00
Karabük İY1-1-3-3-1,00
Erciyes 38 FSK1-1-4-3-1,00
12 Bingölspor1-1-3-4-1,00
Söke 1970 SK1--11-4-0,00
Beyoğlu Yeni Çarşı Altyapı1--13-1-0,00
Bandırmaspor Altyapı11--1-3-3,00
Ergene Velimeşe1--15-4-0,00
Karadeniz Ereğli11--6-323,00
Eşme Belediyespor11--5-2-3,00
Adana 01 FK11--4-1-3,00
K.Maraş İstiklalspor11--3-4-3,00
Fenerbahçe (Kadın)1--12-3-0,00
Beşiktaş (Kadın)11--3-2-3,00
Niğde Belediyespor1--14-2-0,00
Kepezspor11--2-313,00
Amasyaspor FK1--13-2-0,00
Altay1--1312-0,00
Giresunspor1-1-5-311,00
Viranşehir Belediye1--14-5-0,00
68 Aksarayspor1--13-2-0,00
Tokatspor1-1-0-3-1,00
Niğde Anadolu FK1-1-2-211,00
Eskişehirspor1--13-3-0,00
Serikspor11--2-2-3,00
Sivas Dört Eylül11--3-1-3,00
Ç. Dardanel1--13-210,00
Etimesgut SK1--14-1-0,00
Manisa FK11--1-2-3,00
Çatalcaspor1-1-3-0-1,00
Kırıkhanspor1--12-4-0,00
Büyükçekmecegücü1-1-214-1,00
Akhisarspor1-1-1-1-1,00
Çengelköyspor1-1-2-2-1,00
1922 Konyaspor1--12-1-0,00
Bodrum FK11--1-2-3,00
Hacettepe1--132610,00
Kelkit 1954 SK1-1-2-0-1,00
Kahramanmaraş1-1-3-3-1,00
Körfezspor1--13-3-0,00
1461 Trabzon1-1-112-1,00
İzmir Çoruhlu FK1--1212-0,00
Gölcükspor11--3-313,00
1461 Trabzon1--1313-0,00
Bucaspor11--5-3-3,00
Silivrispor1--11-4-0,00
Çorum FK11--2-5-3,00
23 Elazığ FK1--13-1-0,00
Arsinspor1--14-0-0,00
B. Tepecikspor1--11-3-0,00
Çiğli Belediyespor1--1112-0,00
Yüksekova Belediye11--4-2-3,00
Muş Demirspor11--2-0-3,00
Şehit Kamil Bld.1-1-324-1,00
Orhangazi Belediye1--12-1-0,00
Aşkale Belediyespor1--141420,00
Gümüşhane Telekom1--10-2-0,00
Haçkaspor11--2-0-3,00
Tunceli Gençlikspor1--13-110,00
Kalkanderespor1--1213-0,00
Çayelispor11--3-213,00
Mersin 33 FK1-1-3-011,00
Görelespor1-1-1-4-1,00
13 Şubat Erzincan Gençlikspor1-1-4-1-1,00
Kahta 02 SK1-1-0-1-1,00
Modafen FK1--14-1-0,00
Maltepespor1--12-4-0,00
Kartalspor11--4-2-3,00
Arnavutköy Bld.11--2-1-3,00
Gençlerbirliği11--2-3-3,00
Batman Belediyespor1--14-3-0,00
Hakkarispor FK11--3-113,00
11 Nisan Spor11--0-0-3,00
Kahramanmaraş Sakarya1--10-0-0,00
Bahçecikspor1-1-3-4-1,00
Patnos Belediyespor11--3-0-3,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2. Lig5728111804,40,3
3. Lig5524191205,10,2
Bölgesel Amatör32186715,00,5
U19 Elit A110007,00,0
U19 Bölgesel100104,00,0
U17 Bölgesel100105,00,0
Kadınlar Süper Ligi100105,00,0
Türkiye Kupası430104,80,0
TOPLAM15274364114,80,3
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2013-20141062205,30,4
2015-2016841305,40,9
2016-20171383204,50,3
2017-20181284004,80,3
2018-20191044205,20,3
2019-2020824205,00,0
2020-20211136204,50,5
2021-20221564414,50,1
2022-20231381403,80,2
2023-20241262403,80,3
2024-20251271406,30,3
2025-202623104905,20,2
2026-2027520304,20,2
TOPLAM15274364114,80,3
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam377183552573243
Maç Başına2,50,12,30,24,80,3