Etimesgut Spor Kulübü


Kuruluş:
3. Lig 2. Grup

Etimesgut Spor Kulübü Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Gemlik Sümerbey651010191619■
2Bursa Yıldırımspor6420725142811
3Etimesgut SK641182613
4Ayvalıkgücü Bld.64111165133215
5Balıkesirspor (E)64021713412724
6Eskişehirspor6321177101123■
7Anadolu SF63211046111431
8Bigaspor6321139411269
9Altay623165191027
10Gaziemir SK630388091229
11Karşıyaka62225508■18
12Söke 1970 SK613277061633
13Uşakspor612379-25■22
14Bucaspor 19286105512-73■20
151922 Akşehir SK (D)6105516-113258
16Kepezspor602429-723013
17Denizli İdman Y.6024111-1023417
18Alanya 1221 FSK6015114-13121■
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Etimesgut Spor Kulübü Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Etimesgut SK1 : 0Karşıyaka
Gemlik Sümerbey1 : 0Etimesgut SK
Etimesgut SK2 : 0Bucaspor 1928
Alanya 1221 FSK0 : 3Etimesgut SK
Etimesgut SK1 : 0Uşakspor
Eskişehirspor1 : 1Etimesgut SK
Etimesgut SK1430Balıkesirspor
.Cts1922 Akşehir SK1430Etimesgut SK
.PazBigaspor1500Etimesgut SK
.CtsEtimesgut SK1300Altay
.ÇarBursa Yıldırımspor1500Etimesgut SK
.PazEtimesgut SK1300Gaziemir SK
.CtsKepezspor1300Etimesgut SK
.PazEtimesgut SK1300Anadolu SF
.PazAyvalıkgücü Bld.1500Etimesgut SK
.CtsEtimesgut SK1300Söke 1970 SK
.CtsDenizli İdman Y.1500Etimesgut SK
KarşıyakavEtimesgut SK
Etimesgut SKvGemlik Sümerbey
Bucaspor 1928vEtimesgut SK
Etimesgut SKvAlanya 1221 FSK
UşaksporvEtimesgut SK
Etimesgut SKvEskişehirspor
BalıkesirsporvEtimesgut SK
Etimesgut SKv1922 Akşehir SK
Etimesgut SKvBigaspor
AltayvEtimesgut SK
Etimesgut SKvBursa Yıldırımspor
Gaziemir SKvEtimesgut SK
Etimesgut SKvKepezspor
Anadolu SFvEtimesgut SK
Etimesgut SKvAyvalıkgücü Bld.
Söke 1970 SKvEtimesgut SK
Etimesgut SKvDenizli İdman Y.

Türkiye Kupası

2. Tur
Tokat Belediyespor1 : 5Etimesgut SK

Etimesgut Spor Kulübü Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Siraç TüfekçiK2566540
Hüseyin GençK241190
Yusuf TekinD2466524
Eren Emre AydınD2255408
Bora UluD2541188
İbrahim Baran KayikciD2131106
Furkan EliaçıkD241190
Mertcan AlbayrakD201173
Sedat ŞahintürkO30763558
Ümit BayraktarO2476557
Efecan MızrakcıO2266540
Güney TutcuoğluO34666515
Muhammet YeşilO2666455
Oktay KısaoğluO2254333
Berk BulutO21731299
Hayrullah ErkipO2373293
Efe ArıgünO20521221
Batuhan YılmazO2552195
Hasan KılıçO342171
Ahmet ŞahinO21230
Enes DurmuşF29761448
Furkan CeylanF2373231
Yasin OzanF35265
Orkun DedeoğluF241127
Serhat Akın Özdemir191173
Halit BirçerpanlıK22
Mehmet Akif OruçK19
Arda TemurO22
Efe Can ÖzdemirO20
Emre SağlamO21
Mert GültekinO19
Mehmet Faruk Canpolat17
Tunahan Ünal19
33Yaş Ortalaması:23,5

Etimesgut SK Tarihinde Bugün (17 Ekim)

20182LEtimesgut SK2 : 01922 Konyaspor

Etimesgut Spor Kulübü, 17 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Etimesgut SK bu tarihte 2 gol atarken hiç gol yemedi.