52 Orduspor


Kuruluş: 08.03.1967 ( 59 )
2. Lig Kırmızı Grup

52 Orduspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Sakaryaspor (E)861118108191027
252 Orduspor86021991018
3Adana 01 FK8521171161720■
4Ankara Demir8512251114162912
5Erzincanspor (D)7430159615269
61461 Trabzon83321613312■19
7K.Maraş İstiklalspor83231111011■21
8Karacabey Belediye7322912-3111532
9Beyoğlu Yeni Çarşı73131512310■25
1012 Bingölspor8242990101330
11Kütahyaspor82151017-7722■
12Ankaragücü (-3)7232139461734
13Kırklarelispor7124611-55■23
14Fethiyespor7124612-6518■
15İnegölspor (-3)7124813-523316
16Serikspor (-3)8125615-923114
17İskenderunspor (-3)7016524-19-224■
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

52 Orduspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Fethiyespor0 : 352 Orduspor
52 Orduspor1 : 01461 Trabzon
Adana 01 FK3 : 252 Orduspor
52 Orduspor0 : 1K.Maraş İstiklalspor
Kütahyaspor0 : 452 Orduspor
52 Orduspor2 : 1Kırklarelispor
İskenderunspor0 : 252 Orduspor
52 Orduspor5 : 4Beyoğlu Yeni Çarşı
Erzincanspor130052 Orduspor
.Paz52 Orduspor1300Sakaryaspor
.ÇarAnkara Demir130052 Orduspor
.Paz52 Orduspor130012 Bingölspor
.CtsSerikspor130052 Orduspor
.Cts52 Orduspor1300Karacabey Belediye
.Pazİnegölspor150052 Orduspor
.Paz52 Orduspor1300Ankaragücü
52 OrdusporvFethiyespor
1461 Trabzonv52 Orduspor
52 OrdusporvAdana 01 FK
K.Maraş İstiklalsporv52 Orduspor
52 OrdusporvKütahyaspor
Kırklarelisporv52 Orduspor
52 Ordusporvİskenderunspor
Beyoğlu Yeni Çarşıv52 Orduspor
52 OrdusporvErzincanspor
Sakaryasporv52 Orduspor
52 OrdusporvAnkara Demir
12 Bingölsporv52 Orduspor
52 OrdusporvSerikspor
Karacabey Belediyev52 Orduspor
52 Ordusporvİnegölspor
Ankaragücüv52 Orduspor

Türkiye Kupası

3. Tur
52 Orduspor0 : 21461 Trabzon

52 Orduspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Kıvanç KüçükkarışK3288720
Taha TosunK211190
Batuhan TurD34881720
İsmail GünerD26881720
Mehmet KurtO3088715
Serhat KotO2988669
Harun KavaklıdereO28884655
Yağızcan ErdemO29772505
Alper KaramanO2976476
Sezer YıldırımO3075468
Alim HarlakO30662434
Erkan EyibilO2574431
Burak KavlakO3094376
Suat KayaO2752201
Kazım Can KahyaO2181183
Mehmet AblayO23533
Mücahit Can AkçayF28766529
Taha Osman ÖzmertF20723305
Eymen AkyüzF151163
Enes İşik2251140
Burak Sefa Kavraz211190
Umut Can Kırılmaz211190
Kağan Karahasan161182
Temel Erginyavuz151182
Muhammed Buğra Utaş161163
Çağan Efe Özkan16127
Danyal Deniz Bilgi16127
Ali Osman Acar1518
Çağan Aydemir1518
Ahmet KesimD36
İbrahim YılmazF32
Kadir Kurt15
32Yaş Ortalaması:23,8

52 Orduspor Tarihinde Bugün (1 Kasım)

2023TKAntalyaspor3 : 052 Orduspor
13:002LErzincanspor130052 Orduspor

52 Orduspor FK, 1 Kasım gününde oynadığı 1 maçta; 1 mağlubiyet aldı. 52 Orduspor bu tarihte hiç gol atamazken 3 gol yedi.