ara

Türkiye Amatör Ligleri

Türkiye Amatör Liglerinin Görünümü
LigLiderİkinci
Adana SAL Play-OffHadırlıgücüAdana Vefaspor
Ankara SAL Play-Off1926 Polatlı Bld.Gölbaşı Belediye
Aydın SAL Play-Offİsabeyli ŞırlansporAydınspor
Bursa SAL Play-OffÇekirge İdman YurduAkhisar Demirspor
Düzce SAL Play-OffDüzce 81 YıldızsporCumayeri Belediye
Hatay SAL Play-OffSamandağ GençlerbirliğiSamandağspor
İst. SAL Play-Off A Gr.CankurtaransporBayrampaşa Teknikspor
İst. SAL Play-Off B Gr.KuştepesporBeylikdüzüspor
İzmir SAL Play-Off Beyaz Gr.Çeşme BelediyeÖdemişspor
İzmir SAL Play-Off Kırmızı Gr.ÖzçamdibisporTire Belediye
Manisa SAL Play-OffKaraköyspor FKAlaşehir Belediye
Samsun SAL Play-OffSamsun BŞBBafra Hacınabispor
Adana SAL Beyaz Gr.HadırlıgücüAdana Vefaspor
Adana SAL Kırmızı Gr.İmamoğlu BelediyesporBaklalıspor
Afyonkarahisar SALEmirdağsporŞuhut Bld. Hisar
Ankara SAL A Gr.Gölbaşı Belediye1926 Polatlı Bld.
Ankara SAL B Gr.Beytepe MetesporYenimahalle Bld.
Antalya SALKumluca BelediyeKırkgöz Döşemealtı
Aydın SAL A Gr.Pamukörensporİsabeyli Şırlanspor
Aydın SAL B Gr.AydınsporDavutlar Belediyespor
Balıkesir SAL A Gr.1966 EdremitsporGömeç Belediye
Balıkesir SAL B Gr.Balıkesir BŞBBalya Belediye
Bursa SAL A Gr.Doğugücüsporİznikspor
Bursa SAL B Gr.Kestel BelediyesporAkhisar Demirspor
Bursa SAL C Gr.GemliksporÇotanakspor
Bursa SAL D Gr.BurgazsporÇekirge İdman Yurdu
Çanakkale SAL A Gr.Ç. DardanelEzinespor
Çanakkale SAL B Gr.Yeni ÇansporGeliboluspor
Denizli SAL A Gr.Kıralan DemirsporBuldan Belediye
Denizli SAL B Gr.Kale BelediyeBeyağaç Belediye
Denizli SAL C Gr.DokuzkavaklarÇal Belediyespor
Diyarbakır SALYenişehir BelediyeSilvan Aslanspor
Diyarbakır SAL B Gr.ErganisporDiyarbakır Yolspor
Diyarbakır SAL C Gr.Pasur BelediyesporÖğretmenler Ayspor
Düzce SAL A Gr.Cumayeri BelediyeKirazlıspor
Düzce SAL B Gr.Düzce 81 YıldızsporKaynaşlı Belediye
Edirne SAL A Gr.Osmanlısporİpsalaspor
Edirne SAL B Gr.Edirne Mega GençYeniimaretspor
Eskişehir SALEskişehir DemirsporÇiftelerspor
Gaziantep SALŞehit Kamil Bld.Yavuzelispor
Gaziantep SAL B Gr.Araban BelediyeGaziantep Kalespor
Giresun SALTirebolusporYeniyolspor
Hatay SAL A Gr.İskenderun YıldızsporSamandağ Gençlerbirliği
Hatay SAL B Gr.Samandağsporİskenderun Meydanspor
İst. SAL 1. Gr.Çekmeköy AlemdağK.Çekmece Yeşilova
İst. SAL 2. Gr.Bayrampaşa TekniksporBeylikdüzüspor
İst. SAL 3. Gr.Bahçelievlersporİstanbul Mesudiye
İst. SAL 4. Gr.KartalsporGülsuyuspor
İst. SAL 5. Gr.FeriköyİFA
İst. SAL 6. Gr.KuştepesporB. Mimarobaspor
İst. SAL 7. Gr.HaliçsporÇamlıcaspor
İst. SAL 8. Gr.AyazağasporAlbayrakspor
İst. SAL 9. Gr.Osmaniye İstiklalCankurtaranspor
İzmir SAL A Gr.Ulukent GençlikDikili Belediye
İzmir SAL B Gr.Bornova AtasporKSK Soğukkuyu
İzmir SAL C Gr.ÖzçamdibisporEge Üniversitesi GSK
İzmir SAL D Gr.Karabağlar FKİzmir BŞB
İzmir SAL E Gr.ÖdemişsporTire Belediye
İzmir SAL F Gr.Menderes Bld. GSKÇeşme Belediye
Kayseri SAL B Gr.Erciyes Esen MakinesporKayseri Yolspor
Kayseri SALHacılar ErciyesKayseri Şekerspor
Kırklareli SALKavaklısporPehlivanköyspor
Kırklareli SAL B Gr.Büyükmandıra AdasporKaynarca Gençlikspor
Manisa SALKaraköyspor FKGördes Belediye
Manisa SAL B Gr.Turgutlu İstasyonNurlupınar Gençlergücü
Manisa SAL C Gr.Alaşehir BelediyeKulaspor
Samsun SALSamsun BŞBSamsun Yolspor
Samsun SAL B Gr.Bafra Hacınabispor1930 Bafraspor
Tekirdağ SALÇorluspor 1947Çorlu Kültürspor
Tekirdağ SAL B Gr.Sarayspor 1953Tekirdağ 100. Yılspor
Yalova SALTavşanlı BelediyeÇınarcık Belediyespor
Düzce SAL Play-OutKabalaksporGümüşova Gençlik
Trabzon 1. A. Play-Off1985 DereciksporNecmiatispor
İzmir 1. A. 1. Gr.Foça Bld. BağarasıAğaspor
İzmir 1. A. 10. Gr.B. Mevlana GSKNaldökengücü
İzmir 1. A. 2. Gr.Yahşelli GençliksporKoyundere Gençlik
İzmir 1. A. 3. Gr.Evka-5 DağtekinAtaşehir Mahallesi
İzmir 1. A. 4. Gr.Yeni ÖrnekköyErdem Esentepe
İzmir 1. A. 5. Gr.BahçelievlersporDenizspor
İzmir 1. A. 6. Gr.Bayraklı Belediye1925 Manavkuyu Gençlik
İzmir 1. A. 7. Gr.Bornova FKYamanlar Esenspor
İzmir 1. A. 8. Gr.Çamdibi AltınokÇ. Gençlerbirliği
İzmir 1. A. 9. Gr.Bornova Evka-3Altınyıldızspor
Trabzon 1. A. Ligi A Gr.1985 DereciksporFaroz Yalıspor
Trabzon 1. A. Ligi B Gr.Araklı 1961Necmiatispor
Trabzon 1. A. Ligi C Gr.Arsin FKAğasar Çepnispor
U19 Süper LigGalatasaray U19Beşiktaş U19
U19 1. LigAltınordu U19Keçiörengücü U19
Kadınlar Süper LigiFenerbahçe (K)Beşiktaş (K)
Kadınlar Süper Ligi B Gr.ALG Spor (K)Karagümrük (K)