Diyarbekirspor


Kuruluş:
3. Lig 3. Grup

Diyarbekirspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Malatya Yeşilyurt76102632319■18
2Karaköprü Bld.760115510183417
3Mazıdağı Fosfat7520142121719■
4Erciyes 38 FSK75201551017■20
5Kırşehir FK751123617161431
6Bitlis 1916 FSK751116412162811
7Niğde Belediyespor75021688153215
8Kırıkkale FK73131110110■23
9Adana Adaletgücü73041214-291633
10Yeni Mersin İY7304810-2921■
11Osmaniyespor7304812-4924■
12Ağrı 1970 SK722346-2822■
131964 Silifkespor7214913-471229
14Karaman FK7205616-1063013
15Yozgat Bozokspor (D)7124318-155269
16Diyarbekirspor7016412-81
17Adanaspor (E)7007429-250825
18Y. Malatyaspor (-3)7007021-21-31027
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Diyarbekirspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Diyarbekirspor0 : 1Malatya Yeşilyurt
Mazıdağı Fosfat3 : 0Diyarbekirspor
Diyarbekirspor0 : 0Erciyes 38 FSK
Yeni Mersin İY2 : 1Diyarbekirspor
Ağrı 1970 SK2 : 1Diyarbekirspor
Diyarbekirspor2 : 3Kırıkkale FK
Osmaniyespor1 : 0Diyarbekirspor
Diyarbekirspor1400Adanaspor
.PazYozgat Bozokspor1300Diyarbekirspor
.CtsDiyarbekirspor1300Y. Malatyaspor
.ÇarBitlis 1916 FSK1300Diyarbekirspor
.PazDiyarbekirspor13001964 Silifkespor
.PazKaraman FK1300Diyarbekirspor
.PazDiyarbekirspor1300Kırşehir FK
.PazNiğde Belediyespor1300Diyarbekirspor
.PazDiyarbekirspor1300Adana Adaletgücü
.PazKaraköprü Bld.1300Diyarbekirspor
Malatya YeşilyurtvDiyarbekirspor
DiyarbekirsporvMazıdağı Fosfat
Erciyes 38 FSKvDiyarbekirspor
DiyarbekirsporvYeni Mersin İY
DiyarbekirsporvAğrı 1970 SK
Kırıkkale FKvDiyarbekirspor
DiyarbekirsporvOsmaniyespor
AdanasporvDiyarbekirspor
DiyarbekirsporvYozgat Bozokspor
Y. MalatyasporvDiyarbekirspor
DiyarbekirsporvBitlis 1916 FSK
1964 SilifkesporvDiyarbekirspor
DiyarbekirsporvKaraman FK
Kırşehir FKvDiyarbekirspor
DiyarbekirsporvNiğde Belediyespor
Adana AdaletgücüvDiyarbekirspor
DiyarbekirsporvKaraköprü Bld.

Diyarbekirspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Mehmet Salih DemircanK2644360
Cengiz Alp KöseerK2333270
Ali Fırat HorasanD3777606
Adnan Emir KoldereD2666540
Mevlüt ÇelikD2955450
Şerif DoğanD3175429
Osman TukulD2453307
Bilal CeylanD2232204
Tarık Furkan ÇalışırD2252201
Seymen YağmurO2377617
Yunus TarhanO2466484
Yusuf YağmurO3962188
Boran TütünciO2241115
Furkan SöylerO202190
Emrullah SayarF2576534
Halit ÇokyaşarF24662494
Yunus Emre AtsızF22642283
Ozan Malo2375454
Alper Konuk2152220
Umut Taniş22356
Fatih Dinç22126
Efe Gür2112
Emre DemiroğluK22
Sefa KaranD20
Amed İnal17
Behiç Baran Ölmezer21
Muhammed Kaplan19
Muhammed Umut Özdemir17
Yunus Emre Özbilek18
29Yaş Ortalaması:23,5

Diyarbekirspor Tarihinde Bugün (21 Ekim)

2012BALDiyarbekirspor3 : 1Kızıltepe Barışspor
20173LDiyarbekirspor1 : 0Darıca G. Birliği
20183LCizrespor1 : 0Diyarbekirspor
2020TK23 Elazığ FK1 : 2Diyarbekirspor

Diyarbekir Spor A.Ş., 21 Ekim gününde oynadığı 4 maçta; 3 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı. Diyarbekirspor bu tarihte 6 gol atarken 3 gol yedi.