1461 Trabzon FK


Kuruluş:
2. Lig Kırmızı Grup

1461 Trabzon FK Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
152 Orduspor9702209112119■
2Sakaryaspor86111810819■18
3Adana 01 FK (D)953118126182811
4Ankara Demir952226121417■20
5Erzincanspor843115105153417
61461 Trabzon94321814415
7K.Maraş İstiklalspor (E)942313121141229
812 Bingölspor934210911321■
9Beyoğlu Yeni Çarşı832316133111633
10Karacabey Belediye83231015-51123■
11Kütahyaspor93151318-5103013
12Ankaragücü (-3)824214104725■
13Serikspor (-3)9225915-65■22
14Fethiyespor8125714-75■26
15Kırklarelispor8125614-851431
16İnegölspor (-3)8125915-62■24
17İskenderunspor (-3)8017525-20-23215
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

1461 Trabzon FK Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
1461 Trabzon2 : 3Sakaryaspor
52 Orduspor1 : 01461 Trabzon
1461 Trabzon2 : 2Ankara Demir
12 Bingölspor1 : 21461 Trabzon
1461 Trabzon4 : 1Serikspor
Karacabey Belediye2 : 21461 Trabzon
1461 Trabzon2 : 1İnegölspor
Ankaragücü2 : 21461 Trabzon
1461 Trabzon2 : 1Fethiyespor
.CtsAdana 01 FK13001461 Trabzon
.Çar1461 Trabzon1300K.Maraş İstiklalspor
.PazKütahyaspor13001461 Trabzon
.Paz1461 Trabzon1300Kırklarelispor
.Pazİskenderunspor13001461 Trabzon
.Paz1461 Trabzon1300Beyoğlu Yeni Çarşı
.PazErzincanspor13001461 Trabzon
Sakaryasporv1461 Trabzon
1461 Trabzonv52 Orduspor
Ankara Demirv1461 Trabzon
1461 Trabzonv12 Bingölspor
Seriksporv1461 Trabzon
1461 TrabzonvKaracabey Belediye
İnegölsporv1461 Trabzon
1461 TrabzonvAnkaragücü
Fethiyesporv1461 Trabzon
1461 TrabzonvAdana 01 FK
K.Maraş İstiklalsporv1461 Trabzon
1461 TrabzonvKütahyaspor
Kırklarelisporv1461 Trabzon
1461 Trabzonvİskenderunspor
Beyoğlu Yeni Çarşıv1461 Trabzon
1461 TrabzonvErzincanspor

Türkiye Kupası

3. Tur
52 Orduspor0 : 21461 Trabzon

1461 Trabzon FK Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Türker DırdıroğluK3077630
Melih AtaşK2422180
Hamza ÖzdemirD25881571
Emir TintişD2285493
Eren TokatD3376482
Yusuf Şahin ÖrnekD2465469
Süleyman Samet YılmazD2063316
Alperen KuyubaşıD2682305
Yiğit Kemal TuranD20119
Naim Saruhan DönmezO20981712
İshak ÇakmakO34981645
Ömer Faruk ÇalışkanO2787612
Ahmet ErenO2985467
Serhat PolatO25752385
Mehmet Zahit ÇınarO2954364
Yasin Cemal KayaO2673319
Sami SatılmışO2255282
Metehan YilmazO26511181
Can DeğirmenciO2542163
Rahmi Can MutluO20359
Celal BozkurtF28875634
Yasir KudubanF20743397
Enes KarakuşF25513157
Furkan Can KolcuK21
24Yaş Ortalaması:25,0

1461 Trabzon Tarihinde Bugün (1 Kasım)

13:002L1461 Trabzon2 : 1Fethiyespor

1461 Trabzon FK, 1 Kasım gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. 1461 Trabzon bu tarihte 2 gol atarken kalesinde 1 gol gördü.