Galatasaray


Kuruluş:
Süper Lig

Galatasaray Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Galatasaray86111711619
2Amedspor85211899171128
3Fenerbahçe (E)85122261616926
4Trabzonspor8512185131623■
5Beşiktaş850316106153013
6Çorum FK84131813513■18
7Kasımpaşa8341129313■24
8Kocaelispor840498112■22
9Alanyaspor833289-1121633
10Başakşehir8323121201121■
11Erzurumspor FK8323511-61119■
12Ç. Rizespor8314811-3101431
13Göztepe8233171619■20
14Gaziantep FK8224812-483417
15Gençlerbirliği8224716-9825■
16Konyaspor (D)812549-552710
17Samsunspor8116719-1241229
18Eyüpspor8107222-2033215
  • Şampiyonlar Ligi
  • Şampiyonlar Ligi (2 Eleme)
  • Avrupa Ligi (3 Eleme)
  • Konferans Ligi (3 Eleme)
  • Alt Lig

Galatasaray Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Galatasaray2 : 2Çorum FK
Erzurumspor FK0 : 4Galatasaray
Galatasaray3 : 2Göztepe
Başakşehir2 : 3Galatasaray
Galatasaray1 : 0Kocaelispor
Trabzonspor4 : 0Galatasaray
Galatasaray3 : 1Kasımpaşa
Gençlerbirliği0 : 1Galatasaray
Galatasaray2130Fenerbahçe
.CumKonyaspor2000Galatasaray
.CtsGalatasaray1900Amedspor
.CtsGalatasaray1600Samsunspor
.PtsBeşiktaş2100Galatasaray
.CumGalatasaray2000Ç. Rizespor
.CtsEyüpspor1900Galatasaray
.CtsGalatasaray1900Alanyaspor
Gaziantep FKvGalatasaray
Çorum FKvGalatasaray
GalatasarayvErzurumspor FK
GöztepevGalatasaray
GalatasarayvBaşakşehir
KocaelisporvGalatasaray
GalatasarayvTrabzonspor
KasımpaşavGalatasaray
GalatasarayvGençlerbirliği
FenerbahçevGalatasaray
GalatasarayvKonyaspor
AmedsporvGalatasaray
SamsunsporvGalatasaray
GalatasarayvBeşiktaş
Ç. RizesporvGalatasaray
GalatasarayvEyüpspor
AlanyasporvGalatasaray
GalatasarayvGaziantep FK

Galatasaray Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Uğurcan ÇakırK3077630
Jankat YılmazK221190
Davinson SanchezD30881701
Abdülkerim BardakcıD32872611
Ismail JakobsD2786492
Eren ElmalıD2682261
Wilfried SingoD26241
Kazımcan KarataşD23327
Kaan AyhanD3211
Gabriel SaraO27882618
Barış Alper YılmazO26861597
Lucas TorreiraO30771591
Mario LeminaO33641333
Aleksei BatrakovO2163322
Rafael LeaoO2753281
Lesley UgochukwuO22460
İlkay GündoğanO36235
Renato NhagaO19213
Yunus AkgünF26871612
Roland SallaiF29771590
Victor OsimhenF28656405
Leroy SaneF3084389
Deniz GülF22531220
Enes Emre BüyükK20
Günay GüvençK35
Ali Turap BülbülD21
Ali YeşilyurtD21
Arda ÜnyayD19
El Chadaille BitshiabuD21
Elias JelertD23
Eren KayaD18
Hasan TuranD18
Metehan BaltacıD24
Victor NellsonD28
Berat LuşO19
Eyüp AydınO22
36Yaş Ortalaması:25,4

Galatasaray Tarihinde Bugün (22 Ekim)

1960SLKarşıyaka0 : 1Galatasaray
1961SLGalatasaray2 : 0Altınordu
1967SLKeçiörengücü0 : 0Galatasaray
1978SLGalatasaray1 : 1Fenerbahçe
1995SLFenerbahçe3 : 1Galatasaray
1999SLBursaspor0 : 0Galatasaray
2005SLGalatasaray1 : 1Denizlispor
2016SLGalatasaray0 : 1Trabzonspor
2017SLGalatasaray0 : 0Fenerbahçe

Galatasaray Spor Kulübü A.Ş., 22 Ekim gününde oynadığı 9 maçta; 2 galibiyet, 5 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Galatasaray 6 gol atarken kalesinde 6 gol gördü.