Ankara Demirspor


Kuruluş: 29.10.1932 ( 93 )
2. Lig Kırmızı Grup

Ankara Demirspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Sakaryaspor761017710192811
2Adana 01 FK75111610616■21
352 Orduspor75021459151229
4Ankara Demir74121811713
5Erzincanspor63301284121027
61461 Trabzon7322141131120■
7K.Maraş İstiklalspor732210821122■
8Beyoğlu Yeni Çarşı (D)6312117410269
912 Bingölspor723299093114
10Ankaragücü62221174818■
11Karacabey Belediye6222611-583316
12Fethiyespor7124612-65■19
13Serikspor7124613-751532
14İnegölspor6114712-541734
15Kırklarelispor6114611-5424■
16Kütahyaspor7115817-94■23
17İskenderunspor (-2) (E)6015517-12-1825
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Ankara Demirspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Ankaragücü0 : 1Ankara Demir
Ankara Demir3 : 1Fethiyespor
1461 Trabzon2 : 2Ankara Demir
Ankara Demir3 : 4Adana 01 FK
K.Maraş İstiklalspor1 : 0Ankara Demir
Ankara Demir5 : 1Kütahyaspor
Kırklarelispor2 : 4Ankara Demir
Ankara Demir1430İskenderunspor
.PazBeyoğlu Yeni Çarşı1500Ankara Demir
.PazAnkara Demir1300Erzincanspor
.CtsSakaryaspor1500Ankara Demir
.ÇarAnkara Demir130052 Orduspor
.Paz12 Bingölspor1300Ankara Demir
.PazAnkara Demir1300Serikspor
.PazKaracabey Belediye1500Ankara Demir
.PazAnkara Demir1300İnegölspor
Ankara DemirvAnkaragücü
FethiyesporvAnkara Demir
Ankara Demirv1461 Trabzon
Adana 01 FKvAnkara Demir
Ankara DemirvK.Maraş İstiklalspor
KütahyasporvAnkara Demir
Ankara DemirvKırklarelispor
İskenderunsporvAnkara Demir
Ankara DemirvBeyoğlu Yeni Çarşı
ErzincansporvAnkara Demir
Ankara DemirvSakaryaspor
52 OrdusporvAnkara Demir
Ankara Demirv12 Bingölspor
SeriksporvAnkara Demir
Ankara DemirvKaracabey Belediye
İnegölsporvAnkara Demir

Türkiye Kupası

3. Tur
.ÇarAnkara Demir1330Gemlik Sümerbey

Ankara Demirspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Ali Taha DemirK2177563
Melih AkyüzK20167
Murat KaradenizD2577630
Kadir SubaşıD2077626
Taylan Utku AydınD2073325
Furkan ÜnverD2944315
Kerem Hakan VapurluoğluD321145
Mehmet AslanboğaD23228
Eralp AydınO22771580
Batuhan SüerO2876579
Furkan IşıkdemirO33772534
Berk Yiğit KaradağO25756500
Semih AkyıldızO25722242
Mehmet ÖzdırazO3571232
Tunahan AkpınarO25589
Emirhan AltundağO194173
Erdem ÇetinkayaF25762459
Deniz YaşarF20774455
Burak AydınF3117
Kerem Şenyüz21761526
Furkan Rüzgar19230
Mehmet Özel20125
Süleyman YılmazK28
Muhammet Ali GüneyD20
Çağrı GiritlioğluO30
Yusuf ÇakıroğluO17
26Yaş Ortalaması:24,3

Ankara Demir Tarihinde Bugün (23 Ekim)

19712LAnkara Demir1 : 1Zonguldakspor
19772LBeykozspor 19080 : 0Ankara Demir
19822LAnkara Demir3 : 1Amasyaspor
20042LHacettepe4 : 1Ankara Demir
20103LAnkara Demir0 : 0Arsinspor
20113LDarıca G. Birliği1 : 0Ankara Demir
20163LBeylerbeyispor0 : 1Ankara Demir
20212LErzincanspor1 : 1Ankara Demir
20222LAnkara Demir4 : 0Zonguldakspor FK

Ankara Demirspor, 23 Ekim gününde oynadığı 9 maçta; 3 galibiyet, 4 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Ankara Demir 11 gol atarken kalesinde 8 gol gördü.