Artvin Hopaspor


Kuruluş:
3. Lig 3. Grup

Artvin Hopaspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Sebatspor30207356233367■■
252 Orduspor30184868303858■■
3Karadeniz Ereğli30169544291557■■
4Yozgat Bozokspor30176758273157■■
5Fatsa Belediye30154114032849■■
6Zonguldakspor FK301371048301846■■
7Pazarspor30111092931-243■■
8Karabük İY30125133247-1541■■
9Düzcespor30117123036-640■■
10Tokat Belediyespor30106143138-736■■
11Orduspor 19673097143551-1634■■
12Amasyaspor FK3096152840-1233■■
13Artvin Hopaspor3095163950-1132
141926 Bulancakspor3085173060-3029■■
15Çayelispor3059162546-2124■■
16Giresunspor3049172144-2321■■
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Artvin Hopaspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Artvin Hopaspor1 : 1Orduspor 1967
Sebatspor1 : 0Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor1 : 1Karadeniz Ereğli
Yozgat Bozokspor2 : 0Artvin Hopaspor
Fatsa Belediye3 : 2Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor1 : 2Pazarspor
Giresunspor0 : 2Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor0 : 352 Orduspor
Tokat Belediyespor1 : 0Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor2 : 0Düzcespor
Zonguldakspor FK3 : 0Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor0 : 3Karabük İY
Amasyaspor FK3 : 2Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor2 : 0Çayelispor
1926 Bulancakspor1 : 1Artvin Hopaspor
Orduspor 19671 : 2Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor1 : 2Sebatspor
Karadeniz Ereğli1 : 0Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor0 : 3Yozgat Bozokspor
Artvin Hopaspor2 : 1Fatsa Belediye
Pazarspor1 : 1Artvin Hopaspor
HArtvin Hopaspor3 : 0Giresunspor
52 Orduspor3 : 0Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor0 : 3Tokat Belediyespor
Düzcespor0 : 0Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor2 : 1Zonguldakspor FK
Karabük İY3 : 1Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor4 : 1Amasyaspor FK
Çayelispor3 : 2Artvin Hopaspor
Artvin Hopaspor7 : 31926 Bulancakspor

Türkiye Kupası

1. Tur
1926 Bulancakspor2 : 1Artvin Hopaspor

Artvin Hopaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Oğuzhan YeşilyurtK251111990
Erdem Çakaltarla YKFK221010900
Hacı Ramazan Özkanlı YKFK2299810
Doğu Poshoroğlu YKFK171190
Safa Ali Memnun YBFD29252412.161
Ercan ŞirinD2518151.369
Serkan Sözmen YBFD361312954
Eren Tunalı YKFD211010802
Murat Ulusoy YBFD27119744
Yunus ÖzdoğanD251081727
Halil KarataşD2597614
Alihan Al YKFD201141579
Eren Paşahan YKFD1966521
Emre ErdemD2354387
Ertuğrul KıraçD2355365
Bilal Musa Şentürk YKFD21941352
Abdulkadir Oğuz YKFD1831112
Efe Şanlı YKFD1921110
Baran Erdoğan YKFD2018
Mert Karaca YKFD1914
Taha İbrahim Rençber YKFD1712
Ender AygörenO25282812.387
Alperen Gündoğdu YKFO21191131.023
Selim Kayacı YBFO301212989
Metincan Cici YBFO3011115980
Ömercan Öndaş YBFO3213102894
Çayan Poshoroğlu YBFO26982641
Metin Emre Karaal YKFO221263613
Rojhat Sağlam YKFO21106603
Yağız Yolcu YKFO1965458
Efe ÇakmakO2394387
Efe TatlıO2354219
Hüseyin Turunç YKFO2141160
Ali Arkın Yılmaz YKFO18238
Gökberk EfeF24251791.718
Gürkan FurtunF2522151.446
Sarp Yavrucu YKFF20201311.079
Sinan Akaydin YBFF3112101807
Emirhan Demir YKFF2285383
Hüseyin Uyar YKFF1664367
Burak Aydın YBFF30732324
İsmail Yahşi YKFF1951184
Sabri Çakır YKFF1831124
Ahmet Eren Altındaş YKF201492711
Devrim Deniz Kutanis YKF20861585
Enes İşik YKF2154336
Ömer Ali Danışmaz YKF2083279
Tunahan Eşdemir YKF1762168
Ensar Duman YKF19311136
İsmail Salih Mutlu YKF20250
Yağız Efe Dere YKFK18
Bahadır Cem Bakırman YKF19
Berke Albayrak YKF21
53Yaş Ortalaması:22,3

YKF; Yaşı Küçük Futbolcu'dur. 2025-2026 sezonu 3. Lig maçlarının müsabaka isim listesinde en az 6 futbolcu 01.01.2003 ve sorasında doğmuş olmalıdır.Artvin Hopaspor kadrosu içerisinde bu şartlara uygun 33 farklı futbolcu resmi müsabakalarda (kupa dahil) maç kadrosunda yer almıştır. Ayrıca 01.01.2000'den önce doğmuş (-YBF- "Yaşı Büyük Futbolcu") en fazla 5 futbolcu 3. Lig maçlarında müsabaka isim listesine yazılabilir.

Artvin Hopaspor Tarihinde Bugün (13 Ekim)

20183LArtvin Hopaspor1 : 0Karaköprü Bld.
20193LArtvin Hopaspor0 : 0Karaköprü Bld.
20213LArnavutköy Bld.3 : 1Artvin Hopaspor

Artvin Hopaspor, 13 Ekim gününde oynadığı 3 maçta; 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Artvin Hopaspor 2 gol atarken kalesinde 3 gol gördü.