Vanspor Futbol Kulübü


Kuruluş:
1. Lig

Vanspor Futbol Kulübü Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Kayserispor118212471726■20
2Bursaspor1181222913251635
3Iğdır FK117221587233819
4Keçiörengücü1155121111020■26
5Batman Petrol116232219320■24
6Mardin 196911533141041823■
7Antalyaspor11605171701827■
8Sarıyer (E)114431415-1161332
9Muğlaspor113621314-11525■
10Bodrum FK1135313103143415
11Bandırmaspor11353168814■28
12Sivasspor1127215141131433
13Karagümrük113441415-1133617
14Erokspor112631013-3121837
15Ümraniyespor10244910-110■30
16Manisa FK112451820-21021■
17Pendikspor112451221-91029■
18Vanspor FK (-2)112361022-127
19İstanbulspor11128926-175■22
20Boluspor (D)10019322-1913112
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Vanspor Futbol Kulübü Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Vanspor FK0 : 2Kayserispor
Manisa FK4 : 1Vanspor FK
Vanspor FK3 : 2İstanbulspor
Mardin 19691 : 1Vanspor FK
Vanspor FK0 : 2Batman Petrol
Muğlaspor2 : 2Vanspor FK
Vanspor FK1 : 1Keçiörengücü
Antalyaspor3 : 0Vanspor FK
Vanspor FK0 : 2Bandırmaspor
Pendikspor1 : 2Vanspor FK
Vanspor FK0 : 2Ümraniyespor
Boluspor2000Vanspor FK
.CtsVanspor FK1330Sarıyer
.CtsVanspor FK1330Sivasspor
.PtsBodrum FK2000Vanspor FK
Vanspor FKvBursaspor
KaragümrükvVanspor FK
Vanspor FKvErokspor
Iğdır FKvVanspor FK
KayserisporvVanspor FK
Vanspor FKvManisa FK
İstanbulsporvVanspor FK
Vanspor FKvMardin 1969
Batman PetrolvVanspor FK
Vanspor FKvMuğlaspor
KeçiörengücüvVanspor FK
Vanspor FKvAntalyaspor
BandırmasporvVanspor FK
Vanspor FKvPendikspor
ÜmraniyesporvVanspor FK
Vanspor FKvBoluspor
SarıyervVanspor FK
SivassporvVanspor FK
Vanspor FKvBodrum FK
BursasporvVanspor FK
Vanspor FKvKaragümrük
EroksporvVanspor FK
Vanspor FKvIğdır FK

Türkiye Kupası

3. Tur
.SalOrduspor 19671500Vanspor FK

Vanspor Futbol Kulübü Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Alperen UysalK3288720
Abdulsamed DamluK2733270
Naby Youssouf OulareD241111990
Sinan OsmanoğluD3699810
Özkan YiğiterD2699670
Faruk Can GençD2697637
Batuhan İşçilerD3144340
Mehmet ManışO2511112930
Jurgen BardhiO291094739
Mehmet ÖzcanO28108635
Tenton YenneO2666528
Ozan Can KökcüO28831423
Furkan ÖzhanO26952387
Celal HanalpO3063290
Hikmet ÇiftçiO2862278
Ilias AlhaftO2972270
Oğulcan ÇağlayanO3033242
Kadir SevenO2342205
Molik Jesse KhanO2271143
Anıl YıldırımO191190
Engin TaşO181190
Güvenç UstaO221190
Soran TümenO191190
Medeni BingölO342151
Alvaro de OliveiraF2554300
Richairo ZivkovicF30531288
İlkan SeverF2262193
Mehmet Can DavarcıoğluF2341188
Boran YağızerF1913
Çınar Tuna BenzerK19
Elyesa ÇakmakK20
Ivan CedricF25
Abdulsamet Kayman20
Şahan Aslan15
34Yaş Ortalaması:25,2

Vanspor FK Tarihinde Bugün (19 Ekim)

20082LDefne Anadolu FK1 : 2Vanspor FK
20192LVanspor FK0 : 0Sivas Dört Eylül
2022TKVanspor FK2 : 323 Elazığ FK

Vanspor Futbol Kulübü, 19 Ekim gününde oynadığı 3 maçta; 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Vanspor FK 4 gol atarken kalesinde 4 gol gördü.