Sporzip
Süper L.
1. Lig
Kırmızı
Beyaz
3L 1.G
3L 2.G
BAL
Bugün
Gol
Asist
ara
Lig Seçiniz
Süper Lig
1. Lig
2. Lig Kırmızı Grup
2. Lig Beyaz Grup
3. Lig 1. Grup
3. Lig 2. Grup
3. Lig 3. Grup
3. Lig 4. Grup
Bölgesel Amatör Ligler
Yerel Amatör Ligler
U19 Süper Lig
U19 1. Lig
Kadınlar Süper Ligi
Türkiye Kupası
Avrupa Ligleri
Türkiye Liglerinde Liderler
Lig
Lider
Oy.
Puan
MBP
Süper Lig
Galatasaray
30
81
2,70
1. Lig
Eyüpspor
27
64
2,37
2. Lig Kırmızı Gr.
Amedspor
29
65
2,24
2. Lig Beyaz Gr.
Erokspor
29
67
2,31
3. Lig 1. Gr.
Kepez Belediye
22
55
2,50
3. Lig 2. Gr.
Batman Petrol
22
46
2,09
3. Lig 3. Gr.
Karaköprü Belediye
23
54
2,35
3. Lig 4. Gr.
Adana 1954 FK
22
50
2,27
Bölgesel Amatör Ligler
BAL 1. Gr.
Beykoz İshaklıspor
23
50
2,17
BAL 2. Gr.
Çorluspor 1947
22
52
2,36
BAL 3. Gr.
Nilüfer Belediye FK
20
52
2,60
BAL 4. Gr.
Tire 2021 FK
21
47
2,24
BAL 5. Gr.
Muğlaspor
20
49
2,45
BAL 6. Gr.
1926 Polatlı Bld.
20
48
2,40
BAL 7. Gr.
Niğde Belediyespor
20
46
2,30
BAL 8. Gr.
Viranşehir Belediye
20
55
2,75
BAL 9. Gr.
Mazıdağı Fosfat
18
49
2,72
BAL 10. Gr.
Çayelispor
19
46
2,42
BAL 11. Gr.
Yozgat Bozokspor
19
52
2,74
BAL 12. Gr.
Türk Metal 1963
20
49
2,45
Süper Amatör Ligler
Adana SAL A Gr.
Pozantı Belediye
14
38
2,71
Adana SAL B Gr.
Adana Adaletgücü
14
31
2,21
Adana SAL C Gr.
Seyhangücü
14
31
2,21
Adana SAL Play-Off
Pozantı Belediye
3
9
3,00
Afyonkarahisar SAL
Sandıklıspor
19
52
2,74
Ankara SAL A Gr.
Yurtkurspor
16
38
2,38
Ankara SAL B Gr.
Polatlıspor
16
33
2,06
Antalya SAL
Beymelek Belediye
21
53
2,52
Aydın SAL A Gr.
Aydın BŞB
16
43
2,69
Aydın SAL B Gr.
Davutlar Belediyespor
14
33
2,36
Aydın SAL Play-Off
Aydın BŞB
0
0
Balıkesir SAL A Gr.
Bigadiç Belediyespor
16
40
2,50
Balıkesir SAL B Gr.
1966 Edremitspor
14
38
2,71
Balıkesir SAL C Gr.
Gönen Belediye
16
46
2,88
Balıkesir SAL Play-Off
1966 Edremitspor
2
4
2,00
Bursa SAL A Gr.
Karadeniz Güvenspor
19
51
2,68
Bursa SAL B Gr.
Alanyurt Gençlikspor
19
53
2,79
Bursa SAL C Gr.
İznikspor
19
47
2,47
Çanakkale SAL
Ezinespor
16
37
2,31
Denizli SAL Beyaz Gr.
Çal Belediyespor
18
48
2,67
Denizli SAL Kırmızı Gr.
Denizli İdman Yurdu
18
52
2,89
Denizli SAL Play-Off
Çal Belediyespor
1
3
3,00
Diyarbakır SAL
Diyarbakır Yolspor
21
54
2,57
Diyarbakır SAL B Gr.
Sur Belediyespor
21
61
2,90
Düzce SAL A Gr.
Beyköy Belediye
21
61
2,90
Edirne SAL A Gr.
Genç Aslanlarspor
12
30
2,50
Edirne SAL B Gr.
İpsalaspor
12
27
2,25
Eskişehir SAL A Gr.
Beylikovaspor
14
39
2,79
Eskişehir SAL B Gr.
2 Eylül SK
12
32
2,67
Eskişehir SAL Play-Off
2 Eylül SK
1
3
3,00
Gaziantep SAL
Şehit Kamil Bld.
13
35
2,69
Gaziantep SAL B Gr.
Gazişehirgücü
15
37
2,47
Giresun SAL
Yeniyolspor
21
54
2,57
Hatay SAL A Gr.
İnce Gençlikspor
10
25
2,50
Hatay SAL B Gr.
İskenderun Meydan
10
30
3,00
Hatay SAL Play-Off
İnce Gençlikspor
4
10
2,50
İst. SAL 1. Gr.
Sultangazispor
22
57
2,59
İst. SAL 2. Gr.
Levent Futbol SK
22
59
2,68
İst. SAL 3. Gr.
Osmaniye İstiklal
20
49
2,45
İst. SAL 4. Gr.
KÇ Yeşilova Esnafspor
20
39
1,95
İst. SAL 5. Gr.
Gülsuyuspor
20
50
2,50
İst. SAL 6. Gr.
Orhanlıspor
20
48
2,40
İst. SAL 7. Gr.
Merkezefendispor
20
46
2,30
İst. SAL 8. Gr.
Dikilitaşspor
20
43
2,15
İst. SAL Play-Off A Gr.
THY SK
1
3
3,00
İst. SAL Play-Off B Gr.
Dikilitaşspor
0
0
İzmir SAL 1. Gr.
Harmandalıspor
24
62
2,58
İzmir SAL 2. Gr.
Aliağa Helvacı GSK
22
59
2,68
İzmir SAL 3. Gr.
Ödemişspor
24
67
2,79
İzmir SAL 4. Gr.
Torbalıspor
22
62
2,82
İzmir SAL Play-Off A Gr.
Ayrancılar Gençlik
2
4
2,00
İzmir SAL Play-Off B Gr.
Çiğli Belediye
2
6
3,00
Kayseri SAL A Gr.
Yahyalıspor
16
40
2,50
Kayseri SAL B Gr.
Kayseri Atletikspor
18
46
2,56
Kırklareli SAL
Kaynarca Gençlikspor
20
46
2,30
Kocaeli SAL A Gr.
Bağdatspor
24
67
2,79
Kocaeli SAL B Gr.
Türkeli Gençlikspor
24
57
2,38
Kocaeli SAL Play-Off
Bağdatspor
4
8
2,00
Konya SAL
Ereğlispor
14
40
2,86
Konya SAL B Gr.
Kulu Belediyespor
12
30
2,50
Konya SAL Play-Off
Ereğlispor
4
12
3,00
Kütahya SAL
Domaniçspor
16
44
2,75
Kütahya SAL B Gr.
1867 Simavspor
16
39
2,44
Kütahya SAL Play-Off
Dağardı Gençlikspor
2
4
2,00
Manisa SAL
Acar İdman Yurdu
18
47
2,61
Manisa SAL B Gr.
Nurlupınar Gençlergücü
18
52
2,89
Manisa SAL C Gr.
Alaşehir Belediye
18
48
2,67
Mersin SAL
Akdeniz Belediye
20
45
2,25
Mersin SAL B Gr.
Mersin 33 FK
20
51
2,55
Mersin SAL Play-Off
Mezitli 33 Spor
1
3
3,00
Muğla SAL A Gr.
Dr. Alp Milasspor
12
32
2,67
Muğla SAL B Gr.
Ortaca Belediye
14
32
2,29
Muğla SAL Play-Off
Ortaca Belediye
5
15
3,00
Sakarya SAL A Gr.
Ferizlispor
24
56
2,33
Sakarya SAL B Gr.
Yeşilyurt Beldespor
24
63
2,63
Sakarya SAL Play-Off
Ferizlispor
1
3
3,00
Samsun SAL
Termespor
16
38
2,38
Samsun SAL B Gr.
Atakum Belediye
16
38
2,38
Samsun SAL Play-Off
Ladik Belediyespor
3
7
2,33
Şanlıurfa SAL
Viranşehir Eğitimgücü
18
41
2,28
Tekirdağ SAL
Tekirdağspor
20
58
2,90
Yalova SAL
Yalovaspor
17
51
3,00
Zonguldak SAL
Devrek Belediye
20
45
2,25
1. Amatör Ligler
Bursa 1A. 1. Gr.
Odunlukspor
16
48
3,00
Bursa 1A. 2. Gr.
Yıldırım Erikli GSK
16
36
2,25
Bursa 1A. 3. Gr.
Panayırspor
16
40
2,50
Bursa 1A. 4. Gr.
Yavuz Selim Gençlerbirliği
16
43
2,69
Denizli 1A. A Gr.
Gürpınarspor
14
37
2,64
Denizli 1A. B Gr.
Bereketlispor
12
33
2,75
Denizli 1A. C Gr.
Kalınkozspor
12
33
2,75
Denizli 1A. D Gr.
Çalıköyspor
12
36
3,00
Denizli 1A. Play-Off
Bereketlispor
7
21
3,00
Denizli 1A. Play-Out
Denizli Adaletspor
3
9
3,00
Erzurum 1A. A Gr.
Tortumspor
9
25
2,78
Erzurum 1A. B Gr.
Ilıca İdmanocağı
7
19
2,71
Isparta 1A.
DSİ Spor
16
45
2,81
İst. 1A. 1. Gr.
Yeniköy 1924 Spor
18
46
2,56
İst. 1A. 10. Gr.
Reşitpaşa SK
18
39
2,17
İst. 1A. 11. Gr.
Havataşspor
18
40
2,22
İst. 1A. 12. Gr.
Tuzla 1954 SK
20
46
2,30
İst. 1A. 13. Gr.
Girne Gençlikspor
20
49
2,45
İst. 1A. 14. Gr.
Beykoz Çavuşbaşı
18
43
2,39
İst. 1A. 15. Gr.
Kavakpınarspor
18
44
2,44
İst. 1A. 2. Gr.
Muratbeyspor
18
47
2,61
İst. 1A. 3. Gr.
Esenlerspor
20
50
2,50
İst. 1A. 4. Gr.
Florya Asspor
20
54
2,70
İst. 1A. 5. Gr.
Bayrampaşa Altıntepsi
18
47
2,61
İst. 1A. 6. Gr.
Yıldırım Bosnaspor
18
45
2,50
İst. 1A. 7. Gr.
Balatspor
18
45
2,50
İst. 1A. 8. Gr.
Göktürkspor
18
48
2,67
İst. 1A. 9. Gr.
Damlaspor
18
52
2,89
İzmir 1A. 1. Gr.
Yahşelli Gençlikspor
4
10
2,50
İzmir 1A. 2. Gr.
K. Çiğli Yenimahalle
5
15
3,00
Ordu 1A. A Gr.
Kumruspor
14
34
2,43
Ordu 1A. B Gr.
Orduspor
14
37
2,64
Ordu 1A. C Gr.
Ordu Galataspor
14
38
2,71
Ordu 1A. Play-Off A Gr.
Eskipazarspor
5
9
1,80
Ordu 1A. Play-Off B Gr.
Ordu Galataspor
5
13
2,60
Trabzon 1A. A Gr.
Maçka Belediyespor
22
55
2,50
Trabzon 1A. B Gr.
Trabzon İdmanocağı
20
48
2,40
Trabzon 1A. Play-Off
Trabzon İdmanocağı
4
10
2,50
Akademi Ligleri
U19 Süper Lig 1. Gr.
Fenerbahçe U19
15
36
2,40
U19 Süper Lig 2. Gr.
Galatasaray U19
15
37
2,47
U19 1. Lig 1. Gr.
Bodrum FK U19
27
59
2,19
U17 Ligi Elit A 1. Gr.
Beşiktaş U17
16
35
2,19
U17 Ligi Elit A 2. Gr.
Bursaspor U17
17
38
2,24
U17 Ligi Elit B 1. Gr.
Manisa FK U17
16
38
2,38
U17 Ligi Elit B 2. Gr.
Eyüpspor U17
16
35
2,19
Kadın Futbol Ligleri
Kadınlar Süper Ligi
Galatasaray (K)
24
59
2,46
Avrupa Ligleri
Almanya Bundesliga
Bayer Leverkusen
25
67
2,68
İspanya La Liga
Real Madrid
28
69
2,46
İngiltere Premier Ligi
Arsenal
28
64
2,29
İtalya Ligi Serie A
Inter
28
75
2,68
Fransa Ligi Ligue 1
Paris SG
25
56
2,24
Hollanda Ligi Eredivisie
PSV Eindhoven
25
69
2,76
Portekiz Primeira Liga
Sporting CP
24
62
2,58
Bugün Doğan Futbolcular
Futbolcu Adı
Kulüp
Yaşı
Abdulkadir Üstündağ
Karagümrük
17
Ahmed Burak Ortataş
Karagümrük
18
Kerem Kayaarası
Fenerbahçe
18
Ali Tarkan
Samsunspor
18
Arif Ensar Aksoy
Sarıyer
18
Yalçın Efe Candemir
Eskişehirspor
18
Tunahan Şamdanlı
İstanbulspor
19
Diyar Tecik
Pendikspor
19
Altay Recep Çobaner
Manisa FK
19
Yusuf Mert Yıldırım
Çine Madranspor
20
Armağan Davarcı
Altınova Belediye
20
Salih Eren Soylu
Erzincan Ulalarspor
20
Alparslan Abdioğlu
Kapaklıspor
21
Kerem Ersin
Adıyaman FK
21
Birkan Yılmaz
Erbaaspor
21
Mehmet Demirci
Adana 1954 FK
22
Faik Eren Çelik
Beykozspor 1908
22
Berkay Ertürk
Balıkesir BŞB
22
Berzan Akkaya
Serdivanspor
22
Umut Kutlay
Çamlıcaspor
22
Mert Kırımtay
Güdülspor
22
Yunus Emre Akıllı
Ankara TKİ
23
Alper Akçan
Yıldızlıspor
23
Birkan Aydın
Balıkesir BŞB
23
Fırat Güllü
1954 Kelkit Bld.
23
Murat Atalık
Polatlıspor
24
İsmail Güner
Karşıyaka
24
Egemen Baysal
Sultanbeyli Belediye
24
Ahmet Caran
Alaçatıspor
24
Berke Doğukan Önde
Balıkesirspor
24
Fırat Can Akbulut
Emirdağspor
25
Çayan Poshoroğlu
Bursa Yıldırımspor
25
Berkay Veli Coşkun
Gördes Belediyespor
25
Emirhan Yılmaz
Termespor
26
Cüneyt Balçık
Nilüfer Belediye FK
26
Tamer Arıcı
Geredespor
27
Tahsin Kul
Çayelispor
27
Oğuzhan Yücel
Anadolu 19 Mayısspor
27
Ozan Şamiloğlu
Kırkgöz Döşemealtı
30
Melih Kılıç
Bayburt İÖİ
30
Barış Civelek
İzmirspor
30
Furkan Aktaş
Serhat Ardahan
30
Emre Yakut
Arnavutköy Bld.
30
Özlem Akkaya
Hakkarigücü
30
Ersel Aslıyüksek
Karacabey Belediye
31
Bahri Can Avcı
Çatalcaspor
32
Şükrü Can Gündem
Aktoprak Belediye
36
Adis Jahovic
Bodrum FK
37
Abidin Fikirli
Adıyaman Belediyespor
38
Süper Lig Şampiyonluk Sayıları
Kulüp
Şampiyonluk
İkincilik
Galatasaray
23
11
Fenerbahçe
19
24
Beşiktaş
16
14
Trabzonspor
7
9
Başakşehir
1
2
Bursaspor
1
-