Türkiye Liglerinde Liderler

LigLiderOy.PuanOrt. P.
Süper LigAlanyaspor6162,67
1. LigTuzlaspor7172,43
2. Lig Beyaz Gr.Manisa FK6162,67
2. Lig Kırmızı Gr.Turgutluspor6152,50
3. Lig 1. Gr.Bucaspor 19285122,40
3. Lig 2. Gr.Yomraspor5112,20
3. Lig 3. Gr.Karşıyaka5132,60
3. Lig 4. Gr.Adıyaman 19545112,20
BAL 1. Gr.Mardin Fosfat20542,70
BAL 2. Gr.Kahta 02 SK22552,50
BAL 3. Gr.Arhavispor20442,20
BAL 4. Gr.Çarşambaspor22592,68
BAL 5. Gr.İçel İdman Yurdu22552,50
BAL 6. Gr.K. Büyük Anadolu22542,45
BAL 7. Gr.Kestelspor22482,18
BAL 8. Gr.Bergama Bld.22622,82
BAL 9. Gr.Bursa Yıldırımspor22522,36
BAL 10. Gr.Yalovaspor22542,45
BAL 11. Gr.Arnavutköy Belediye22421,91
Adana SALKürkçülerspor20492,45
Afyon SALİscehisarspor21482,29
Ankara SALSincan Belediye22622,82
Antalya SALKorkuteli Belediye21532,52
Aydın SAL A Gr.Didimspor16402,50
Aydın SAL B Gr.Çine Madranspor14332,36
Aydın SAL P.OffAydın BŞB111,00
Balıkesir SAL A Gr.Burhaniye Belediye20442,20
Balıkesir SAL B Gr.Etispor18432,39
Bursa SAL A Gr.Kestel Belediyespor21482,29
Bursa SAL B Gr.Mustafakemalpaşa21492,33
Bursa SAL C Gr.Elmasbahçeler21452,14
Çanakkale SALAdaspor19482,53
Denizli SALSerinhisarspor20512,55
Diyarbakır SALDiyarbakırspor21542,57
Düzce SAL A Gr.Akçakocaspor12332,75
Düzce SAL B Gr.Gölyakaspor12282,33
Düzce SAL P.OffAkçakocaspor6142,33
Düzce SAL P.OutKirazlıspor6111,83
Edirne SALTuncaspor18492,72
Eskişehir SALEskişehir Sağlıkspor15382,53
Gaziantep SALGaziantep Anadolu23612,65
Giresun SALEynesil Belediye22552,50
Hatay SALSamandağ Gençlerbirliği24592,46
Hatay SAL P.OffNişrinspor393,00
İst. SAL 1. Gr.Bakırköyspor22472,14
İst. SAL 2. Gr.Nişantaşıspor22542,45
İst. SAL 3. Gr.İstanbul Sinopspor22492,23
İst. SAL 4. Gr.TED İstanbul Koleji22552,50
İst. SAL 5. Gr.İst. Bayburtspor22552,50
İst. SAL 6. Gr.Yeniköyspor20532,65
İst. SAL 7. Gr.Dudullu20482,40
İst. SAL 8. Gr.Bulvarspor20492,45
İst. SAL Klas., A Gr.TED İstanbul Koleji263,00
İst. SAL Klas., B Gr.Bulvarspor263,00
İzmir SAL GüneyHalilbeylispor22472,14
İzmir SAL KuzeyKınık Belediye24652,71
İzmir SAL MerkezTorosgücü22532,41
Kayseri SALDevelispor22552,50
Kırklareli SALBabaeskispor18442,44
Kocaeli SAL A Gr.Diliskelesi16332,06
Kocaeli SAL B Gr.Yuvacıkspor16362,25
Kocaeli SAL P.OffKB Hereke Yıldız9171,89
Konya SALGölyazı Belediye19512,68
Kütahya SALKütahya Yeşilay22612,77
Manisa SALHacırahmanlıspor22542,45
Mersin SALSilifke Belediye26702,69
Mersin SAL P.OffErdemli Belediye393,00
Sakarya SAL A Gr.Karasuspor19522,74
Sakarya SAL B Gr.Sapanca Gençlikspor21582,76
Samsun SALEvcispor22482,18
Şanlıurfa SALViranşehir Sanayispor18382,11
Tekirdağ SALKapaklıspor24612,54
Yalova SALAltınova Belediye19502,63
Zonguldak SALKilimli Belediye19502,63
K.Maraş 1. A. P.OffTürkoğlu Belediye263,00
Trabzon 1. A. P.OffErdoğduspor393,00
İzmir 1. A. A Gr.Menemen Gençlikspor20522,60
İzmir 1. A. B Gr.KSK Soğukkuyu20442,20
İzmir 1. A. C Gr.Bornova Hitabspor20552,75
İzmir 1. A. D Gr.Yolspor19482,53
İzmir 1. A. E Gr.İzmir BŞB18482,67
İzmir 1. A. F Gr.Karabağlar FK18442,44
İzmir 1. A. G Gr.Menderes Bld. GSK20552,75
İzmir 1. A. H Gr.Tire Belediye20522,60
K.Maraş 1. A. A Gr.Türkoğlu Belediye16483,00
K.Maraş 1. A. B Gr.Andırın Yeşildağspor18502,78
İzmir 2. A. A Gr.Yeni Bağarası393,00
İzmir 2. A. B Gr.KSK Demirköprü372,33
İzmir 2. A. C Gr.Bayraklı Belediye393,00
İzmir 2. A. D Gr.Bornova Ataspor393,00
İzmir 2. A. E Gr.Örengücü393,00
İzmir 2. A. F Gr.1925 Gençlik393,00
İzmir 2. A. G Gr.Karabağlar Sevgispor393,00
İzmir 2. A. H Gr.Alsancak Gençlikspor393,00
İzmir 2. A. J Gr.Genç Tiregücü393,00
İzmir 2. A. K Gr.Karaburun Gençlerbirliği372,33

Son Eklenen Videolar

Hacettepe: 3 Kahramanmaraş: 3 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Pendikspor: 1 1922 Konyaspor: 1 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Mamak FK: 0 Eyüpspor: 3 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Zon. Kömürspor: 0 Amedspor: 1 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Manisa FK: 1 Ergene Velimeşe: 1 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Elazığspor: 3 Kastamonuspor: 2 Maç Özeti (20 Ekim 2020)
Bayburt İÖİ: 1 Etimesgut Bld.: 0 Maç Özeti (20 Ekim 2020)
Uşakspor: 1 24 Erzincanspor: 3 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Gümüşhane: 1 Sancaktepe FK: 5 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Kocaelispor: 1 İnegölspor: 0 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Çorum FK: 4 Niğde Anadolu FK: 0 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Bodrumspor: 0 Kırklarelispor: 0 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Karacabey Bld.: 0 Vanspor FK: 1 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Sakaryaspor: 2 Pazarspor: 1 Maç Özeti (21 Ekim 2020)
Serik Belediye: 2 Turgutluspor: 0 Maç Özeti (21 Ekim 2020)

Süper Lig Şampiyonluk Sayıları

KulüpŞampiyonlukİkincilik
Galatasaray2210
Fenerbahçe1922
Beşiktaş1514
Trabzonspor69
Başakşehir12
Bursaspor1-

UEFA Ülkeler Sıralaması

Süper Lig Tüm Zamanların Puan Durumu

Süper Lig Son 5 Yıl Puan Durumu