1964 Silifkespor


Kuruluş:
3. Lig 3. Grup

1964 Silifkespor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Malatya Yeşilyurt (D)66002522318258
2Erciyes 38 FSK651015510162710
3Bitlis 1916 FSK6501153121518■
4Niğde Belediyespor65011441015■22
5Karaköprü Bld. (E)6501134915724
6Mazıdağı Fosfat6420123914926
7Kırşehir FK6411194151321■
8Ağrı 1970 SK62224408■19
9Kırıkkale FK6213910-171330
101964 Silifkespor6213811-37
11Adana Adaletgücü62041114-3623■
12Osmaniyespor6204813-563114
13Yeni Mersin İY6204510-561128
14Karaman FK6204615-96■20
15Yozgat Bozokspor6114318-1543316
16Diyarbekirspor6015411-712912
17Adanaspor6006426-2201532
18Y. Malatyaspor (-3)6006018-18-31734
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

1964 Silifkespor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Bitlis 1916 FSK2 : 01964 Silifkespor
1964 Silifkespor1 : 1Ağrı 1970 SK
1964 Silifkespor3 : 0Karaman FK
Kırşehir FK4 : 01964 Silifkespor
1964 Silifkespor0 : 3Niğde Belediyespor
Adana Adaletgücü1 : 41964 Silifkespor
1964 Silifkespor1430Karaköprü Bld.
.CtsMalatya Yeşilyurt19001964 Silifkespor
.Paz1964 Silifkespor1300Mazıdağı Fosfat
.CtsErciyes 38 FSK13001964 Silifkespor
.Çar1964 Silifkespor1300Yeni Mersin İY
.PazDiyarbekirspor13001964 Silifkespor
.Paz1964 Silifkespor1300Kırıkkale FK
.PazOsmaniyespor13001964 Silifkespor
.Paz1964 Silifkespor1300Adanaspor
.PazYozgat Bozokspor13001964 Silifkespor
.Paz1964 Silifkespor1300Y. Malatyaspor
1964 SilifkesporvBitlis 1916 FSK
Ağrı 1970 SKv1964 Silifkespor
Karaman FKv1964 Silifkespor
1964 SilifkesporvKırşehir FK
Niğde Belediyesporv1964 Silifkespor
1964 SilifkesporvAdana Adaletgücü
Karaköprü Bld.v1964 Silifkespor
1964 SilifkesporvMalatya Yeşilyurt
Mazıdağı Fosfatv1964 Silifkespor
1964 SilifkesporvErciyes 38 FSK
Yeni Mersin İYv1964 Silifkespor
1964 SilifkesporvDiyarbekirspor
Kırıkkale FKv1964 Silifkespor
1964 SilifkesporvOsmaniyespor
Adanasporv1964 Silifkespor
1964 SilifkesporvYozgat Bozokspor
Y. Malatyasporv1964 Silifkespor

Türkiye Kupası

2. Tur
Bitlis 1916 FSK6 : 01964 Silifkespor

1964 Silifkespor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Umut KılıçK2243347
Çağrı GüneyK2333270
Ahmet Sabri FenerK341113
Ekrem ÇalışanlarD2966517
Emre YıldırımD2443270
Emre KarataşD2633217
Ege DuyarD1932172
Murat UsluD342192
Cumali TurhanO1955400
Aygün DumanO2764362
Yusuf Yiğit ÜnalO1864360
Batuhan ÖztürkO2453272
Utkucan Buğra BoğaO2253247
Arda ÖzkanO21622187
İslam AydınO2042158
Burak MartinO1921102
Baran UzunayO191190
Yiğit Sarp KılınçO181190
Muhammet Ali DedikF23641356
Olcay AtmacaF2164332
Burak ÖzdumanF22421262
Mehmet ŞıralıF4429
Talha Gök21661540
Emir Tunalı2165467
Selahattin Torbacı1964347
Bekircan Çoban25323178
Abdullah Öner2021117
Şevki Çoban201174
Doruk Mert Ayçiçek16145
Aziz Kerem Sevimli18116
İlker Ünver16116
Semih Karataş1715
Muhammet PürdikK18
33Yaş Ortalaması:22,4

1964 Silifkespor Tarihinde Bugün (13 Ekim)

20191964 Silifkespor1 : 1Erdemli Belediye
20243LKütahyaspor2 : 01964 Silifkespor

1964 Silifke Spor Kulübü, 13 Ekim gününde oynadığı 2 maçta; 1 beraberlik, 1 mağlubiyet alırken hiç galip gelemedi. 1964 Silifkespor 1 gol atarken kalesinde 3 gol gördü.