Erbaaspor


Kuruluş:
2. Lig Beyaz Grup

Erbaaspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Elazığspor (E)971127720221128
2Muşspor971129131622■18
3Gebzespor963017892123■
4Aliağa Futbol97021813521■22
5İnegöl Kafkasspor961216106193417
6Şanlıurfaspor953120119182912
7Çorluspor 19479522179817■24
8Erbaaspor94141915413
9Menemen FK941411101131431
10Isparta 32 Spor (D)93241620-4112710
1168 Aksarayspor92341514191633
12Ankaraspor93061116-5919■
13Sebatspor82241415-18■20
14Somaspor82151018-873215
15Kastamonuspor (-3)9216726-1943013
16Arnavutköy Bld. (-3)9009421-17-3■26
17Hatayspor (-9)9117417-13-525■
18Adana Demirspor (-51)9216719-12-4421■
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Erbaaspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Erbaaspor4 : 4Muşspor
Ankaraspor2 : 1Erbaaspor
Erbaaspor3 : 2Sebatspor
Adana Demirspor0 : 3Erbaaspor
Erbaaspor2 : 4Aliağa Futbol
Gebzespor2 : 1Erbaaspor
Erbaaspor0 : 1Çorluspor 1947
Hatayspor0 : 3Erbaaspor
Erbaaspor2 : 0Arnavutköy Bld.
.PazIsparta 32 Spor1300Erbaaspor
.CtsErbaaspor1300Elazığspor
.ÇarŞanlıurfaspor1300Erbaaspor
.PazKastamonuspor1300Erbaaspor
.PazErbaaspor1300Menemen FK
.PazSomaspor1500Erbaaspor
.PazErbaaspor130068 Aksarayspor
.Pazİnegöl Kafkasspor1500Erbaaspor
MuşsporvErbaaspor
ErbaasporvAnkaraspor
SebatsporvErbaaspor
ErbaasporvAdana Demirspor
Aliağa FutbolvErbaaspor
ErbaasporvGebzespor
Çorluspor 1947vErbaaspor
ErbaasporvHatayspor
Arnavutköy Bld.vErbaaspor
ErbaasporvIsparta 32 Spor
ElazığsporvErbaaspor
ErbaasporvŞanlıurfaspor
ErbaasporvKastamonuspor
Menemen FKvErbaaspor
ErbaasporvSomaspor
68 AksaraysporvErbaaspor
Erbaasporvİnegöl Kafkasspor

Türkiye Kupası

2. Tur
Pazarspor3 : 1Erbaaspor

Erbaaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Alp ArdaK3199804
Abdullah YılmazK1816
Melih AltıkulaçD2499810
Ramazan KallıoğluD3299810
Oğulcan Enes DemiroğluD3187630
Tolga KöksalD2064380
İbrahim KonukseverD3633228
Alp GülayD191145
Emre TuranO29981685
Cemal ŞenerO2998633
Ömer ÖnderO2765381
Eslem ÖztürkO2984310
Oğuz Han AynaoğluO34532284
Serhat MutluO29431260
Yunus AzrakO18732258
Muhammed Ali DoğanO31423236
Dağhan ErdoğanO20711229
Yunus Emre AydemirO3051177
Oktay BalcıF29984697
Yasin KargıF26874642
Tugay KeleşF2883297
Ertuğrul Yıldırım1841139
Adar Aygür242159
Oğuzhan DertliK25
Gökhan PayalD34
Hüseyin SoymazD22
Efe ÇakmakO24
Ali Emre Keklikçi20
İsmail Hakkı Yılmaz17
29Yaş Ortalaması:26,0

Erbaaspor Tarihinde Bugün (1 Kasım)

19923LErbaaspor2 : 1Kilimli Belediye
20203LIsparta 32 Spor2 : 0Erbaaspor
13:002LErbaaspor1300Arnavutköy Bld.

Erbaaspor, 1 Kasım gününde oynadığı 2 maçta; 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı. Erbaaspor bu tarihte 2 gol atarken 3 gol yedi.