68 Aksarayspor


Kuruluş:
2. Lig Beyaz Grup

68 Aksarayspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Aliağa Futbol8701171162125■
2Elazığspor861122715193114
3Muşspor86112212101921■
4Gebzespor (E)8530146818926
5İnegöl Kafkasspor8512149516■20
6Şanlıurfaspor843116115151532
7Çorluspor 1947 (D)84221596142710
8Isparta 32 Spor832316160111330
9Erbaaspor831417152103316
10Menemen FK8314810-2101734
1168 Aksarayspor8233131129
12Ankaraspor83051113-29■22
13Somaspor72141016-6718■
14Sebatspor71241115-4523■
15Kastamonuspor (-3)8215721-144■19
16Arnavutköy Bld. (-3)8008419-15-32912
17Hatayspor (-9)8116414-10-51128
18Adana Demirspor (-51)8215612-6-44■24
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

68 Aksarayspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Somaspor3 : 368 Aksarayspor
68 Aksarayspor3 : 0Kastamonuspor
68 Aksarayspor1 : 1İnegöl Kafkasspor
Muşspor3 : 268 Aksarayspor
68 Aksarayspor0 : 1Ankaraspor
Sebatspor1 : 168 Aksarayspor
68 Aksarayspor2 : 0Adana Demirspor
Aliağa Futbol2 : 168 Aksarayspor
68 Aksarayspor1300Gebzespor
.PazÇorluspor 1947150068 Aksarayspor
.Cts68 Aksarayspor1300Hatayspor
.ÇarArnavutköy Bld.150068 Aksarayspor
.Paz68 Aksarayspor1300Isparta 32 Spor
.PazElazığspor130068 Aksarayspor
.Cts68 Aksarayspor1300Şanlıurfaspor
.PazErbaaspor130068 Aksarayspor
.Cts68 Aksarayspor1300Menemen FK
68 AksaraysporvSomaspor
Kastamonusporv68 Aksarayspor
İnegöl Kafkassporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvMuşspor
Ankarasporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvSebatspor
Adana Demirsporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvAliağa Futbol
Gebzesporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvÇorluspor 1947
Hataysporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvArnavutköy Bld.
Isparta 32 Sporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvElazığspor
Şanlıurfasporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvErbaaspor
Menemen FKv68 Aksarayspor

Türkiye Kupası

3. Tur
Anadolu SF3 : 168 Aksarayspor

68 Aksarayspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Atalay GökçeK2344360
Hüseyin AltıntaşK3244360
Fatih ÖzkanD2588720
Ercan YazıcıD3288675
Hümeyir AlbayrakD2085504
Onur BaşyiğitD2253286
Mehmet Mustafa YıldızaçD2853239
Şiyar KepirD2833238
Ahmet Kağan MalatyalıO2376540
Muhammet Enes ErdemO27853525
Batuhan GünaldıO2385490
Özkan YıldırımO33761483
İsmail ZehirO2375435
Aykut UluçO3374385
Emirhan AslanO20431277
Melik DerinO3462138
Efe Niyazi KurtulmuşO211145
Yusuf YardımcıO21115
Ömer KaracagünO2311
Bahattin KarahanF24888720
Oltan KarakullukçuF3554294
Emirhan ArkutcuF20270
Devran ŞahinF212154
Kral Hanifi DenizF22221
Furkan Almacı20145
Arda YazıcıK22
Cengiz ÖtkünO35
27Yaş Ortalaması:25,6

68 Aksarayspor Tarihinde Bugün (29 Ekim)

2017BAL68 Aksarayspor1 : 0Belen Belediye

68 Aksarayspor, 29 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. 68 Aksarayspor bu tarihte 1 gol atarken hiç gol yemedi.