68 Aksarayspor


Kuruluş:
2. Lig Beyaz Grup

68 Aksarayspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Muşspor651016791621■
2Aliağa Futbol (D)6501139415258
3Elazığspor641115411133114
4Gebzespor633095412926
5Çorluspor 194763121385102710
6İnegöl Kafkasspor6312118310■20
7Isparta 32 Spor631211101101330
8Şanlıurfaspor6231109191532
9Menemen FK630378-191734
10Erbaaspor62131414073316
11Somaspor5212810-2718■
1268 Aksarayspor613210916
13Ankaraspor620448-46■22
14Kastamonuspor (-3)6204414-103■19
15Sebatspor5023711-4223■
16Arnavutköy Bld.6006414-1002912
17Hatayspor (-6)611427-5-21128
18Adana Demirspor (-48) (E)621369-3-41724
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

68 Aksarayspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Somaspor3 : 368 Aksarayspor
68 Aksarayspor3 : 0Kastamonuspor
68 Aksarayspor1 : 1İnegöl Kafkasspor
Muşspor3 : 268 Aksarayspor
68 Aksarayspor0 : 1Ankaraspor
Sebatspor1 : 168 Aksarayspor
.Paz68 Aksarayspor1430Adana Demirspor
.CtsAliağa Futbol190068 Aksarayspor
.Paz68 Aksarayspor1300Gebzespor
.PazÇorluspor 1947150068 Aksarayspor
.Cts68 Aksarayspor1300Hatayspor
.ÇarArnavutköy Bld.150068 Aksarayspor
.Paz68 Aksarayspor1300Isparta 32 Spor
.PazElazığspor130068 Aksarayspor
.Cts68 Aksarayspor1300Şanlıurfaspor
.PazErbaaspor130068 Aksarayspor
.Cts68 Aksarayspor1300Menemen FK
68 AksaraysporvSomaspor
Kastamonusporv68 Aksarayspor
İnegöl Kafkassporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvMuşspor
Ankarasporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvSebatspor
Adana Demirsporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvAliağa Futbol
Gebzesporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvÇorluspor 1947
Hataysporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvArnavutköy Bld.
Isparta 32 Sporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvElazığspor
Şanlıurfasporv68 Aksarayspor
68 AksaraysporvErbaaspor
Menemen FKv68 Aksarayspor

68 Aksarayspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Hüseyin AltıntaşK3244360
Atalay GökçeK2322180
Fatih ÖzkanD2566540
Ercan YazıcıD3266495
Hümeyir AlbayrakD2065444
Mehmet Mustafa YıldızaçD2843225
Onur BaşyiğitD2231121
Şiyar KepirD281190
İsmail ZehirO2365416
Ahmet Kağan MalatyalıO2354360
Muhammet Enes ErdemO27631346
Özkan YıldırımO3354338
Batuhan GünaldıO2363310
Aykut UluçO3353296
Emirhan AslanO20431277
Melik DerinO3442123
Efe Niyazi KurtulmuşO211145
Yusuf YardımcıO21115
Bahattin KarahanF24668540
Oltan KarakullukçuF3543230
Emirhan ArkutcuF20270
Devran ŞahinF212154
Kral Hanifi DenizF22120
Furkan Almacı20145
Arda YazıcıK22
Cengiz ÖtkünO35
Ömer KaracagünO23
27Yaş Ortalaması:25,6

68 Aksarayspor Tarihinde Bugün (12 Ekim)

20252L68 Aksarayspor1 : 0Muşspor

68 Aksarayspor, 12 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. 68 Aksarayspor bu tarihte 1 gol atarken hiç gol yemedi.