Silivrispor


Kuruluş:
3. Lig 1. Grup

Silivrispor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Fatsa Belediye86201541120■20
2Pazarspor85211248171431
3Küçükçekmece Sinop842213112143215
4Galata SK83411064132811
5Karadeniz Ereğli834165113■22
6Karabük İY84131112-11324■
7Kartal Bulvarspor8332151051221■
8Orduspor 1967 (D)83321310312269
9Amasyaspor FK8332910-11223■
10Beykoz Anadolu (E)723286291027
11Zonguldakspor FK8233911-293013
12Tokat Belediyespor8224913-483417
13İnkılapspor82241015-581229
14Düzcespor7142109171633
15Gölcükspor8143911-2719■
16Silivrispor821559-47
17Yalova FK8134817-96■25
18Büyükçekmecegücü8026514-92■18
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Silivrispor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Silivrispor2 : 1Büyükçekmecegücü
Gölcükspor2 : 0Silivrispor
Silivrispor0 : 2Fatsa Belediye
Kartal Bulvarspor1 : 0Silivrispor
Silivrispor0 : 0Karadeniz Ereğli
Amasyaspor FK2 : 1Silivrispor
Karabük İY1 : 0Silivrispor
Silivrispor2 : 0Yalova FK
.PazOrduspor 19671300Silivrispor
.CtsSilivrispor1500Beykoz Anadolu
.ÇarGalata SK1500Silivrispor
.PazSilivrispor1500İnkılapspor
.PazZonguldakspor FK1300Silivrispor
.PazSilivrispor1500Pazarspor
.PazKüçükçekmece Sinop1500Silivrispor
.PazSilivrispor1500Düzcespor
.PazTokat Belediyespor1300Silivrispor
BüyükçekmecegücüvSilivrispor
SilivrisporvGölcükspor
Fatsa BelediyevSilivrispor
SilivrisporvKartal Bulvarspor
Karadeniz EreğlivSilivrispor
SilivrisporvAmasyaspor FK
SilivrisporvKarabük İY
Yalova FKvSilivrispor
SilivrisporvOrduspor 1967
Beykoz AnadoluvSilivrispor
SilivrisporvGalata SK
İnkılapsporvSilivrispor
SilivrisporvZonguldakspor FK
PazarsporvSilivrispor
SilivrisporvKüçükçekmece Sinop
DüzcesporvSilivrispor
SilivrisporvTokat Belediyespor

Türkiye Kupası

3. Tur
.ÇarSilivrispor1330Beyoğlu Yeni Çarşı
2. Tur
Silivrispor3 : 2Kartal Bulvarspor

Silivrispor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Onur YıldırımK2088720
Onur Alp SarmanK211190
Fatih MankırD2498705
Özkan ZileliD2998696
Baran IşıkD28871596
Bayram Enes AnD2466526
Bilal Musa ŞentürkD2255450
Yusuf SaitoğluD2322180
Mehmet AydınO2898727
Said Can AçıkalınO31861458
Salih Emin SebetciO2275440
İbrahim AksuO2474340
Mertcan AkkayaO2453286
Mustafa KaramanO2252155
Abdussamet YılmazO223194
Umut AydınF29973616
Eray PazarF28831321
Yasin AtişF2041151
Efe Baran Kara1965455
Görkem Vardar25741289
Efe Eriş1953270
Atakan Aksoy2242236
Emirhan Türkmen255109
İlker TerziK20
Miraç Yaman KarakaşK19
İlham MallayevO20
Harun Eren Karagöz22
İbrahim Hamza İbiş16
28Yaş Ortalaması:23,1

Silivrispor Tarihinde Bugün (27 Ekim)

19843LGaziosmanpaşa1 : 1Silivrispor
19913LBabaeskispor2 : 0Silivrispor
20133LDerincespor1 : 1Silivrispor
20183LSilivrispor0 : 1Bucaspor 1928

Silivrispor, 27 Ekim gününde oynadığı 4 maçta; 2 beraberlik, 2 mağlubiyet alırken hiç galip gelemedi. Silivrispor 2 gol atarken kalesinde 5 gol gördü.