Silivrispor


Kuruluş:
3. Lig 1. Grup

Silivrispor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Fatsa Belediye6420112914■20
2Pazarspor64111147131431
3Kartal Bulvarspor632114861121■
4Amasyaspor FK63218621123■
5Galata SK6240844102811
6Karadeniz Ereğli624031210■22
7Karabük İY (D)631298110247
8Orduspor 196762319819269
9Tokat Belediyespor622287183417
10Küçükçekmece Sinop622269-383215
11İnkılapspor6213812-471229
12Beykoz Anadolu512244051027
13Gölcükspor612368-2519■
14Zonguldakspor FK612358-353013
15Yalova FK (E)6123714-75825
16Düzcespor504156-141633
17Silivrispor611438-54
18Büyükçekmecegücü6015412-81■18
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Silivrispor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Silivrispor2 : 1Büyükçekmecegücü
Gölcükspor2 : 0Silivrispor
Silivrispor0 : 2Fatsa Belediye
Kartal Bulvarspor1 : 0Silivrispor
Silivrispor0 : 0Karadeniz Ereğli
Amasyaspor FK2 : 1Silivrispor
.PazKarabük İY1900Silivrispor
.CtsSilivrispor1500Yalova FK
.PazOrduspor 19671300Silivrispor
.CtsSilivrispor1500Beykoz Anadolu
.ÇarGalata SK1500Silivrispor
.PazSilivrispor1500İnkılapspor
.PazZonguldakspor FK1300Silivrispor
.PazSilivrispor1500Pazarspor
.PazKüçükçekmece Sinop1500Silivrispor
.PazSilivrispor1500Düzcespor
.PazTokat Belediyespor1300Silivrispor
BüyükçekmecegücüvSilivrispor
SilivrisporvGölcükspor
Fatsa BelediyevSilivrispor
SilivrisporvKartal Bulvarspor
Karadeniz EreğlivSilivrispor
SilivrisporvAmasyaspor FK
SilivrisporvKarabük İY
Yalova FKvSilivrispor
SilivrisporvOrduspor 1967
Beykoz AnadoluvSilivrispor
SilivrisporvGalata SK
İnkılapsporvSilivrispor
SilivrisporvZonguldakspor FK
PazarsporvSilivrispor
SilivrisporvKüçükçekmece Sinop
DüzcesporvSilivrispor
SilivrisporvTokat Belediyespor

Türkiye Kupası

2. Tur
Silivrispor3 : 2Kartal Bulvarspor

Silivrispor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Onur YıldırımK2066540
Onur Alp SarmanK211190
Fatih MankırD2476528
Bayram Enes AnD2466526
Özkan ZileliD2976516
Baran IşıkD28651416
Bilal Musa ŞentürkD2233270
Yusuf SaitoğluD2322180
Mehmet AydınO2876547
İbrahim AksuO2474340
Said Can AçıkalınO31641307
Salih Emin SebetciO2253263
Mertcan AkkayaO2443252
Mustafa KaramanO2242136
Abdussamet YılmazO221188
Umut AydınF29762513
Eray PazarF28621244
Yasin AtişF2041151
Efe Baran Kara1943275
Görkem Vardar25631244
Atakan Aksoy2242236
Efe Eriş1932169
Emirhan Türkmen25499
İlker TerziK20
Miraç Yaman KarakaşK19
İlham MallayevO20
Harun Eren Karagöz22
İbrahim Hamza İbiş16
28Yaş Ortalaması:23,1

Silivrispor Tarihinde Bugün (13 Ekim)

1985Kasımpaşa3 : 1Silivrispor
20133LAnt. Kemerspor1 : 0Silivrispor
20183LNazillispor1 : 0Silivrispor
20193LKızılcabölükspor1 : 1Silivrispor
20243LSilivrispor1 : 0Nevşehir Belediye

Silivrispor, 13 Ekim gününde oynadığı 5 maçta; 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Silivrispor 3 gol atarken kalesinde 6 gol gördü.