Fethiyespor


Kuruluş: 23.03.1933 ( 93 )
2. Lig Kırmızı Grup

Fethiyespor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Sakaryaspor65101569163417
2Adana 01 FK641112102131027
352 Orduspor6402125712■18
4Erzincanspor63301284121633
5Ankara Demir631214951019■
6Beyoğlu Yeni Çarşı53111055103215
71461 Trabzon (D)6222121028269
812 Bingölspor62227708■20
9K.Maraş İstiklalspor622267-182811
10Karacabey Belediye522167-18■22
11Ankaragücü (E)52129547724
12Serikspor612359-4521■
13Kırklarelispor511347-343013
14İnegölspor5113610-4423■
15Fethiyespor6114410-64
16Kütahyaspor6105615-931229
17İskenderunspor (-2)5014515-10-11431
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Fethiyespor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Fethiyespor0 : 352 Orduspor
Ankara Demir3 : 1Fethiyespor
Fethiyespor1 : 112 Bingölspor
Serikspor0 : 1Fethiyespor
Fethiyespor0 : 1Karacabey Belediye
İnegölspor2 : 1Fethiyespor
.CtsFethiyespor1900Ankaragücü
.Paz1461 Trabzon1300Fethiyespor
.PazFethiyespor1500Adana 01 FK
.CtsK.Maraş İstiklalspor1300Fethiyespor
.ÇarFethiyespor1500Kütahyaspor
.PazKırklarelispor1500Fethiyespor
.PazFethiyespor1500İskenderunspor
.CtsBeyoğlu Yeni Çarşı1500Fethiyespor
.PazFethiyespor1500Erzincanspor
.PazSakaryaspor1500Fethiyespor
52 OrdusporvFethiyespor
FethiyesporvAnkara Demir
12 BingölsporvFethiyespor
FethiyesporvSerikspor
Karacabey BelediyevFethiyespor
Fethiyesporvİnegölspor
AnkaragücüvFethiyespor
Fethiyesporv1461 Trabzon
Adana 01 FKvFethiyespor
FethiyesporvK.Maraş İstiklalspor
KütahyasporvFethiyespor
FethiyesporvKırklarelispor
İskenderunsporvFethiyespor
FethiyesporvBeyoğlu Yeni Çarşı
ErzincansporvFethiyespor
FethiyesporvSakaryaspor

Türkiye Kupası

2. Tur
Gaziemir SK0 : 2Fethiyespor

Fethiyespor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Nurullah AslanK2977630
Cengiz DemirD2576560
Şahan AkyüzD2666540
Alberk KoçD2966506
Fatih KuruçukD2844315
Muhammed AkarslanO3176554
İrfan AkgünO3064436
Ramazan ÇevikO3463317
Burak SüleymanO32541292
Deniz ErdoğanO29611277
Bora AydınlıkO2153229
Uğur AyhanO3453228
Seyit Niyazi ÖzcanO2233216
Eray KarataşO2842187
İsmail ErdoğanO3332183
Yusuf TürkO2851166
Cihan KazanO2132149
Eren ErdoğanO2541138
Okan DernekO321145
Kerem PalaO27214
Enes ŞahinF27662490
Kaan TürkmenF26551389
Mert Apat221157
Jamal Camcı202112
Berkin ÖzgürK22
Miraç Göktürk ÖzelK20
Fatih OkO19
Berkay İşcanF19
28Yaş Ortalaması:26,4

Fethiyespor Tarihinde Bugün (12 Ekim)

19863LFethiyespor1 : 1Buldan Belediye
19973LFethiyespor1 : 3İzmirspor
20033LFethiyespor2 : 27 Eylül Turgutlu
20082LFethiyespor1 : 1Adana Demirspor
20252LFethiyespor7 : 0Adanaspor

Fethiyespor, 12 Ekim gününde oynadığı 5 maçta; 1 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Fethiyespor 12 gol atarken kalesinde 7 gol gördü.