Fethiyespor


Kuruluş: 23.03.1933 ( 90 )
2. Lig Kırmızı Grup

Fethiyespor Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Amedspor2515824617295333
2Iğdır FK24157238142452
3Kastamonuspor24147341212049
424 Erzincanspor2514653720174838
5Isparta 32 Spor2514110322844335
6İskenderunspor2413384633134230
7Menemen FK2512674033742
8Somaspor2510782927237
9Karaman FK25988282713534
10İnegölspor249693332133
1168 Aksaray Bld.25889191903229
12Fethiyespor247982932-330
13Etimesgut Bld.2584131525-102837
14Sarıyer2575133239-72627
15Düzcespor2567122946-172528
16Bld. Derincespor2457122126-52232
17Arnavutköy Bld.2549122734-72136
18Denizlispor2556142335-1221
19Uşakspor2412211067-57531
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Fethiyespor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
İnegölspor0 : 0Fethiyespor
Fethiyespor0 : 1Kastamonuspor
Iğdır FK1 : 1Fethiyespor
Fethiyespor1 : 1Somaspor
Menemen FK2 : 1Fethiyespor
Fethiyespor3 : 1Denizlispor
Sarıyer2 : 2Fethiyespor
Fethiyespor2 : 2Düzcespor
68 Aksaray Bld.1 : 2Fethiyespor
Fethiyespor4 : 3İskenderunspor
Uşakspor0 : 2Fethiyespor
Fethiyespor1 : 2Bld. Derincespor
Amedspor1 : 1Fethiyespor
Fethiyespor1 : 1Karaman FK
Isparta 32 Spor3 : 0Fethiyespor
Fethiyespor2 : 0Arnavutköy Bld.
Etimesgut Bld.1 : 0Fethiyespor
Fethiyespor1 : 324 Erzincanspor
Fethiyespor0 : 0İnegölspor
Kastamonuspor2 : 0Fethiyespor
Fethiyespor1 : 3Iğdır FK
Somaspor1 : 1Fethiyespor
Fethiyespor2 : 1Menemen FK
Denizlispor0 : 1Fethiyespor
.PazFethiyespor1400Sarıyer
.CtsDüzcespor1400Fethiyespor
.ÇarFethiyespor140068 Aksaray Bld.
.Pazİskenderunspor1400Fethiyespor
.PazFethiyespor1400Uşakspor
.PazBld. Derincespor1400Fethiyespor
.ÇarFethiyespor1500Amedspor
.PazKaraman FK1500Fethiyespor
.PazFethiyespor1500Isparta 32 Spor
.PazArnavutköy Bld.1500Fethiyespor
.PazFethiyespor1500Etimesgut Bld.
.Cts24 Erzincanspor1500Fethiyespor

Türkiye Kupası

3. Tur
Fethiyespor0 : 1Tokat Bld. Plevnespor

Fethiyespor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Enes FidayeoK2623232.070
Anıl DemirK2722180
Şahan AkyüzD23222121.898
Sezer ÖzmenD3116141.175
Işık Kaan ArslanD221410930
İlyas YılmazerD3197677
Mehmet Sacit YolcuD2276588
Ali Mert AydınD25661540
Burak AlbayrakD25116529
Çağan Kayra ErciyasD2086527
Berk TaşkınD2643189
Aziz AksoyD2311
Rıdvan TürkerO29212111.889
Nurettin ÇakırO28211861.531
Ramazan ÇevikO31231721.507
Abdullah BalıkçıO2619171.433
Selçuk AlibazO34191531.240
Selim KayacıO28191121.021
Berat SatırO191561736
Ömer Mert GündüzO22169650
Apti Mert ÇayirO201871613
Berkay SamancıO34107607
Serdar Ümit DenizO3452261
Aykut UluçO3062214
Cihan KazanO18232
Murat YılmazF35201651.457
Özcan YaşarF2118112921
Furkan CeylanF20121200
Burak ÖzdumanF194195
Ali Ceylan25241021.039
Halil KaşlıK23
Miraç Göktürk ÖzelK17
Berk Günden17
Çağan Üçok17
Devrim Parlak18
Emre Şimşek17
Murat Çepel17
37Yaş Ortalaması:24,3

Fethiyespor Tarihinde Bugün (21 Şubat)

19883LFethiyespor3 : 2Yeni Milasspor
19933LOrmanspor0 : 0Fethiyespor
19993LFethiyespor0 : 1Petkimspor
20162LBeykoz İshaklıspor3 : 1Fethiyespor
20213LKaraman FK0 : 2Fethiyespor

Fethiyespor, 21 Şubat gününde oynadığı 5 maçta; 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Fethiyespor 6 gol atarken kalesinde 6 gol gördü.