Amedspor


Kuruluş: 1990 ( 36 )
Süper Lig

Amedspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Galatasaray861117116192811
2Amedspor8521189917
3Fenerbahçe851222616163417
4Trabzonspor85121851316■20
5Beşiktaş85031610615■23
6Çorum FK841318135133215
7Kasımpaşa834112931321■
8Kocaelispor84049811219■
9Alanyaspor833289-1121431
10Başakşehir83231212011■22
11Erzurumspor FK8323511-611■18
12Ç. Rizespor8314811-3101229
13Göztepe82331716191633
14Gaziantep FK8224812-483013
15Gençlerbirliği8224716-9824■
16Konyaspor812549-55■25
17Samsunspor (D)8116719-124269
18Eyüpspor (E)8107222-2031027
  • Şampiyonlar Ligi
  • Şampiyonlar Ligi (2 Eleme)
  • Avrupa Ligi (3 Eleme)
  • Konferans Ligi (3 Eleme)
  • Alt Lig

Amedspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Amedspor3 : 0Erzurumspor FK
Kocaelispor2 : 0Amedspor
Amedspor2 : 1Trabzonspor
Kasımpaşa2 : 2Amedspor
Amedspor5 : 0Başakşehir
Amedspor3 : 2Beşiktaş
Gençlerbirliği2 : 2Amedspor
Amedspor1 : 0Konyaspor
Samsunspor1900Amedspor
.PazAmedspor1330Eyüpspor
.CtsGalatasaray1900Amedspor
.CtsAmedspor1600Ç. Rizespor
.CtsGaziantep FK1900Amedspor
.CtsAmedspor1600Alanyaspor
.CumÇorum FK2000Amedspor
.CumAmedspor2000Göztepe
FenerbahçevAmedspor
Erzurumspor FKvAmedspor
AmedsporvKocaelispor
TrabzonsporvAmedspor
AmedsporvKasımpaşa
BaşakşehirvAmedspor
BeşiktaşvAmedspor
AmedsporvGençlerbirliği
KonyasporvAmedspor
AmedsporvSamsunspor
EyüpsporvAmedspor
AmedsporvGalatasaray
Ç. RizesporvAmedspor
AmedsporvGaziantep FK
AlanyasporvAmedspor
AmedsporvÇorum FK
GöztepevAmedspor
AmedsporvFenerbahçe

Amedspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Alban LafontK2788720
David BatesD3088691
Lumbardh DellovaD2777624
Umut MeraşD3186591
Mehmet YeşilD2873269
Amadou CisseD2051161
Ali Turap BülbülD21474
Miraç AcerD3028
Rayan RavelosonO2988709
Ermal KrasniqiO2888708
Dia SabaO34884686
Furkan SoyalpO31741405
Gökhan GülO28521182
Mohamed KhalilO2643181
Cem ÜstündağO2562153
Rayan LutinO2351118
Samuel BalletF25871602
Gift OrbanF24867581
Mbaye DiagneF35732240
Yira SorF26331217
Mustafa Burak BozanK26
Ayaz ArslanD20
Kahraman DemirtaşD32
Berk KızıldemirO20
Cıvan SüerO20
Emrullah ErtuşO25
Hasan YıldırımO21
İsmail DuyuF17
28Yaş Ortalaması:26,0

Amedspor Tarihinde Bugün (21 Ekim)

20003LAmedspor3 : 1Bitlis 1916 FSK
20063LOsmaniyespor0 : 5Amedspor
20123LAmedspor3 : 1Büyükçekmecegücü
20172LSarıyer1 : 0Amedspor
20182LAmedspor1 : 4Gümüşhanespor
20202LZonguldakspor FK0 : 1Amedspor

Amed Sportif FK, 21 Ekim gününde oynadığı 6 maçta; 4 galibiyet ve 2 mağlubiyet aldı. Amedspor bu tarihte 13 gol atarken 7 gol yedi.