Sultanbeyli Belediyespor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 4. Grup

Sultanbeyli Belediyespor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Acıbademspor00000000314
2Beylikdüzüspor00000000154
3Beyoğlu Çukurspor00000000718
4Cevizli Anadolu00000000176
5Feriköy000000002110
6Gülsuyuspor (D)00000000132
7İFA00000000198
8Maltepespor (E)00000000112
9Sultanbeyli Belediye00000000
10Sultangazispor000000001122
11Tuzla Birlikgücü00000000920
12Vefa00000000516
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off Yarı Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Sultanbeyli Belediyespor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Sultanbeyli Belediye1300Maltepespor
.PazGülsuyuspor1300Sultanbeyli Belediye
.PazSultanbeyli Belediye1400Acıbademspor
.PazBeylikdüzüspor1400Sultanbeyli Belediye
.PazSultanbeyli Belediye1400Vefa
.PazCevizli Anadolu1400Sultanbeyli Belediye
.PazSultanbeyli Belediye1400Beyoğlu Çukurspor
.PazİFA1400Sultanbeyli Belediye
.PazSultanbeyli Belediye1400Tuzla Birlikgücü
.PazFeriköy1400Sultanbeyli Belediye
.PazSultanbeyli Belediye1400Sultangazispor
.PazMaltepespor1400Sultanbeyli Belediye
.PazSultanbeyli Belediye1300Gülsuyuspor
.PazAcıbademspor1300Sultanbeyli Belediye
.PazSultanbeyli Belediye1300Beylikdüzüspor
.PazVefa1300Sultanbeyli Belediye
.PazSultanbeyli Belediye1400Cevizli Anadolu
.PazBeyoğlu Çukurspor1400Sultanbeyli Belediye
.PazSultanbeyli Belediye1300İFA
.PazTuzla Birlikgücü1300Sultanbeyli Belediye
.PazSultanbeyli Belediye1400Feriköy
.PazSultangazispor1300Sultanbeyli Belediye

Sultanbeyli Belediye Tarihinde Bugün (15 Ekim)

20233LAdana 01 FK3 : 0Sultanbeyli Belediye

Sultanbeyli Belediyespor, 15 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 mağlubiyet aldı. Sultanbeyli Belediye bu tarihte hiç gol atamazken 3 gol yedi.