Pazarspor


Kuruluş:
3. Lig 1. Grup

Pazarspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Fatsa Belediye752013310172710
2Pazarspor6411114713
3Kartal Bulvarspor63211486111128
4Amasyaspor FK6321862111330
5Galata SK72419631018■
6Karadeniz Ereğli6240312102912
7Karabük İY631298110■21
8Orduspor 1967623198193316
9Tokat Belediyespor (E)62228718724
10Küçükçekmece Sinop622269-38■22
11İnkılapspor7223913-48■19
12Gölcükspor713379-26926
13Beykoz Anadolu512244051734
14Zonguldakspor FK612358-3520■
15Yalova FK6123714-751532
16Düzcespor504156-1423■
17Silivrispor611438-543114
18Büyükçekmecegücü (D)6015412-81258
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Pazarspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Galata SK0 : 0Pazarspor
Pazarspor4 : 1İnkılapspor
Zonguldakspor FK0 : 2Pazarspor
Pazarspor0 : 1Karabük İY
Pazarspor3 : 1Küçükçekmece Sinop
Düzcespor1 : 2Pazarspor
Pazarspor1400Tokat Belediyespor
.CtsBüyükçekmecegücü1500Pazarspor
.PazPazarspor1300Gölcükspor
.CtsFatsa Belediye1300Pazarspor
.ÇarPazarspor1300Kartal Bulvarspor
.PazKaradeniz Ereğli1300Pazarspor
.PazPazarspor1300Amasyaspor FK
.PazSilivrispor1500Pazarspor
.PazPazarspor1300Yalova FK
.CtsOrduspor 19671300Pazarspor
.CtsPazarspor1300Beykoz Anadolu
PazarsporvGalata SK
İnkılapsporvPazarspor
PazarsporvZonguldakspor FK
Karabük İYvPazarspor
Küçükçekmece SinopvPazarspor
PazarsporvDüzcespor
Tokat BelediyesporvPazarspor
PazarsporvBüyükçekmecegücü
GölcüksporvPazarspor
PazarsporvFatsa Belediye
Kartal BulvarsporvPazarspor
PazarsporvKaradeniz Ereğli
Amasyaspor FKvPazarspor
PazarsporvSilivrispor
Yalova FKvPazarspor
PazarsporvOrduspor 1967
Beykoz AnadoluvPazarspor

Türkiye Kupası

2. Tur
Pazarspor3 : 1Erbaaspor

Pazarspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Dursun Miraç VuralK2266540
Eren GirginK231190
Aykut CivelekD3366540
Emre AkgünD3366540
Abdullah ŞahinD2566521
Alperen ÇağlayanD1964437
Eren BayarD201190
Denizalp ÖzdemirD234177
Erhan ŞengülO33661530
Aziz DemirO20662528
Serhat HazırO2076524
Mete Han GençO2966508
Ata KurtuluşO26665439
Muhammed BaltacıO20662421
Efe SayhanO21711190
Berat KartalO2361160
Eren TürkkalO2422112
Yusuf IşıkO2121109
Can Efe BozacıO212182
Soner AykurtO18212
Seçkin Batuhan FırıncıF21611191
Gökdeniz Karahan204199
Erencan Uçak221190
Volkan Genç201190
Cengiz Özuslu19120
Aslan İlidiK18
Hulusi TerzioğluK19
Abdussamed SaymazO19
Çağrı TanerO18
Sefa AkçerO25
Zilkif Yıldız19
31Yaş Ortalaması:22,4

Pazarspor Tarihinde Bugün (17 Ekim)

19933LPazarspor0 : 3Ç. Rizespor
19993LPazarspor2 : 0Bulancakspor
20043LTarım Kredispor2 : 3Pazarspor
20103LPazarspor0 : 0Kepezspor
20183LPazarspor3 : 2Sultanbeyli Belediye

Pazarspor, 17 Ekim gününde oynadığı 5 maçta; 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Pazarspor 8 gol atarken kalesinde 7 gol gördü.