Pazarspor


Kuruluş:
3. Lig 1. Grup

Pazarspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Fatsa Belediye (D)963017611212710
2Pazarspor8521124817
3Küçükçekmece Sinop84221311214■22
4Galata SK834110641318■
5Karadeniz Ereğli8341651132912
6Karabük İY84131112-113■21
7Amasyaspor FK9342910-1131330
8Kartal Bulvarspor933317134121128
9Orduspor 1967833213103123316
10İnkılapspor93241317-411■19
11Beykoz Anadolu8242862101734
12Zonguldakspor FK92431113-21020■
13Tokat Belediyespor8224913-48■24
14Düzcespor71421091723■
15Gölcükspor (E)8143911-27926
16Silivrispor821559-473114
17Yalova FK8134817-961532
18Büyükçekmecegücü8026514-9225■
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Pazarspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Galata SK0 : 0Pazarspor
Pazarspor4 : 1İnkılapspor
Zonguldakspor FK0 : 2Pazarspor
Pazarspor0 : 1Karabük İY
Pazarspor3 : 1Küçükçekmece Sinop
Düzcespor1 : 2Pazarspor
Pazarspor1 : 0Tokat Belediyespor
Büyükçekmecegücü0 : 0Pazarspor
Pazarspor1300Gölcükspor
.CtsFatsa Belediye1300Pazarspor
.ÇarPazarspor1300Kartal Bulvarspor
.PazKaradeniz Ereğli1300Pazarspor
.PazPazarspor1300Amasyaspor FK
.PazSilivrispor1500Pazarspor
.PazPazarspor1300Yalova FK
.CtsOrduspor 19671300Pazarspor
.CtsPazarspor1300Beykoz Anadolu
PazarsporvGalata SK
İnkılapsporvPazarspor
PazarsporvZonguldakspor FK
Karabük İYvPazarspor
Küçükçekmece SinopvPazarspor
PazarsporvDüzcespor
Tokat BelediyesporvPazarspor
PazarsporvBüyükçekmecegücü
GölcüksporvPazarspor
PazarsporvFatsa Belediye
Kartal BulvarsporvPazarspor
PazarsporvKaradeniz Ereğli
Amasyaspor FKvPazarspor
PazarsporvSilivrispor
Yalova FKvPazarspor
PazarsporvOrduspor 1967
Beykoz AnadoluvPazarspor

Türkiye Kupası

3. Tur
Pazarspor0 : 1Aliağa Futbol
2. Tur
Pazarspor3 : 1Erbaaspor

Pazarspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Dursun Miraç VuralK2288720
Eren GirginK2322176
Hulusi TerzioğluK1914
Emre AkgünD3388720
Abdullah ŞahinD2588701
Alperen ÇağlayanD1996662
Aykut CivelekD3377630
Eren BayarD2022180
Denizalp ÖzdemirD2372174
Erhan ŞengülO33881703
Serhat HazırO20108701
Mete Han GençO2988668
Aziz DemirO20882628
Ata KurtuluşO26885599
Muhammed BaltacıO20882574
Efe SayhanO211021360
Berat KartalO2392281
Yusuf IşıkO2132199
Can Efe BozacıO2132172
Eren TürkkalO2422112
Soner AykurtO1831147
Abdussamed SaymazO19112
Seçkin Batuhan FırıncıF21922308
Muhsin OkutanF1814
Volkan Genç2033270
Gökdeniz Karahan2052185
Erencan Uçak221190
Cengiz Özuslu19120
Aslan İlidiK18
Çağrı TanerO18
Sefa AkçerO25
Utku Kotil18
Zilkif Yıldız19
33Yaş Ortalaması:22,1

Pazarspor Tarihinde Bugün (31 Ekim)

19933LPazarspor4 : 0Aras 12 Mart
19993LPazarspor1 : 1Iğdır Bld.
20043LGümüşhanespor1 : 3Pazarspor
20103LPazarspor1 : 1Yalovaspor
2018TKKayserispor6 : 1Pazarspor
20202LBodrum FK1 : 2Pazarspor
2023TKManisa FK3 : 0Pazarspor

Pazarspor, 31 Ekim gününde oynadığı 7 maçta; 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Pazarspor 12 gol atarken kalesinde 13 gol gördü.