Osmaniyespor Futbol Kulübü


Kuruluş:
3. Lig 3. Grup

Osmaniyespor Futbol Kulübü Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Malatya Yeşilyurt76102632319■20
2Karaköprü Bld.7601155101819■
3Mazıdağı Fosfat7520153121721■
4Erciyes 38 FSK75201551017■22
5Kırşehir FK751123617161633
6Bitlis 1916 FSK751116412163013
7Niğde Belediyespor75021688153417
8Kırıkkale FK (D)73131110110258
9Adana Adaletgücü73041214-29■18
10Yeni Mersin İY7304810-2923■
11Osmaniyespor7304913-49
12Ağrı 1970 SK (D)722346-28269
131964 Silifkespor7214913-471431
14Karaman FK7205616-1063215
15Yozgat Bozokspor7124318-1552811
16Diyarbekirspor7016412-81■24
17Adanaspor7007429-2501027
18Y. Malatyaspor (-3)7007021-21-31229
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Osmaniyespor Futbol Kulübü Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Osmaniyespor3 : 2Adana Adaletgücü
Karaköprü Bld.2 : 1Osmaniyespor
Osmaniyespor0 : 1Malatya Yeşilyurt
Mazıdağı Fosfat4 : 1Osmaniyespor
Osmaniyespor2 : 4Erciyes 38 FSK
Yeni Mersin İY0 : 1Osmaniyespor
Osmaniyespor1 : 0Diyarbekirspor
Kırıkkale FK1430Osmaniyespor
.PazAğrı 1970 SK1300Osmaniyespor
.CtsOsmaniyespor1300Adanaspor
.ÇarYozgat Bozokspor1300Osmaniyespor
.PazOsmaniyespor1300Y. Malatyaspor
.PazBitlis 1916 FSK1300Osmaniyespor
.PazOsmaniyespor13001964 Silifkespor
.PazKaraman FK1300Osmaniyespor
.PazOsmaniyespor1300Kırşehir FK
.PazNiğde Belediyespor1300Osmaniyespor
Adana AdaletgücüvOsmaniyespor
OsmaniyesporvKaraköprü Bld.
Malatya YeşilyurtvOsmaniyespor
OsmaniyesporvMazıdağı Fosfat
Erciyes 38 FSKvOsmaniyespor
OsmaniyesporvYeni Mersin İY
DiyarbekirsporvOsmaniyespor
OsmaniyesporvKırıkkale FK
OsmaniyesporvAğrı 1970 SK
AdanasporvOsmaniyespor
OsmaniyesporvYozgat Bozokspor
Y. MalatyasporvOsmaniyespor
OsmaniyesporvBitlis 1916 FSK
1964 SilifkesporvOsmaniyespor
OsmaniyesporvKaraman FK
Kırşehir FKvOsmaniyespor
OsmaniyesporvNiğde Belediyespor

Türkiye Kupası

2. Tur
Osmaniyespor0 : 3Yeni Mersin İY

Osmaniyespor Futbol Kulübü Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Hüseyin ElmaK2555450
Mehmet Mert İslahK2433270
İsmail KarakaşD2777623
Furkan CöcüD2287565
Emir Miray KöksalD2576551
Burak Selver YıldızD2255364
Ahmet Baha BilginD2533213
Enes ErtuğrulD1852165
Efekan Kadir KıranD1921111
Yağız Efe KayaD201169
Berke ÇelikO2286656
Mustafa YılmazO2787619
Eren KıryolcuO2386528
Ali Mevran AblakO2366473
Murat ÇaydemirO37831378
Mustafa İnanO2684376
Çağatay YılmazO2642195
Çağrı OrtakayaO3742174
Mustafa DurgunO2342172
Ömer ŞişmanoğluF37655407
Yakup AlkanF34612162
Berkecan Çevik22831317
Muzaffer Efe Asker183182
Ardahan Öktem20
Mehmet Ali Yalçın18
25Yaş Ortalaması:24,8

Osmaniyespor Tarihinde Bugün (21 Ekim)

20233LKuşadasıspor0 : 3Osmaniyespor

Osmaniyespor Futbol Kulübü, 21 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Osmaniyespor bu tarihte 3 gol atarken hiç gol yemedi.