Erzincanspor


Kuruluş:
2. Lig Kırmızı Grup

Erzincanspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Sakaryaspor (D)6510156916258
2Adana 01 FK6411121021318■
352 Orduspor (E)6402125712926
4Erzincanspor6330128412
5Ankara Demir63121495102710
6Beyoğlu Yeni Çarşı5311105510■23
71461 Trabzon62221210281734
812 Bingölspor622277081128
9K.Maraş İstiklalspor622267-18■19
10Karacabey Belediye522167-181330
11Ankaragücü521295471532
12Serikspor612359-452912
13Kırklarelispor511347-34■21
14İnegölspor5113610-443114
15Fethiyespor6114410-643316
16Kütahyaspor6105615-9320■
17İskenderunspor (-2)5014515-10-122■
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Erzincanspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Adana 01 FK3 : 3Erzincanspor
Erzincanspor2 : 2K.Maraş İstiklalspor
Kütahyaspor0 : 1Erzincanspor
Erzincanspor0 : 0Kırklarelispor
İskenderunspor2 : 3Erzincanspor
Erzincanspor3 : 1Beyoğlu Yeni Çarşı
.CtsSakaryaspor1900Erzincanspor
.PazErzincanspor130052 Orduspor
.PazAnkara Demir1300Erzincanspor
.CtsErzincanspor130012 Bingölspor
.ÇarSerikspor1300Erzincanspor
.PazErzincanspor1300Karacabey Belediye
.Ctsİnegölspor1500Erzincanspor
.PazErzincanspor1300Ankaragücü
.PazFethiyespor1500Erzincanspor
.PazErzincanspor13001461 Trabzon
ErzincansporvAdana 01 FK
K.Maraş İstiklalsporvErzincanspor
ErzincansporvKütahyaspor
KırklarelisporvErzincanspor
Erzincansporvİskenderunspor
Beyoğlu Yeni ÇarşıvErzincanspor
ErzincansporvSakaryaspor
52 OrdusporvErzincanspor
ErzincansporvAnkara Demir
12 BingölsporvErzincanspor
ErzincansporvSerikspor
Karacabey BelediyevErzincanspor
Erzincansporvİnegölspor
AnkaragücüvErzincanspor
ErzincansporvFethiyespor
1461 TrabzonvErzincanspor

Erzincanspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
İsmet YumakoğullarıK3166540
Onur UralD2966495
Yalçın Eycan KayaD2855450
Mert ÇetinD2954425
Baran CanD2021116
Sakıb AytaçD351125
Oğuz Kağan GüçtekinO2766524
Serhat Enes ÇalışanO2766510
Alperen AydınO26641411
Bekir Can KaraO28552410
Muhammet Enes GökO27651407
Mert ÇaparO29653390
Mert ÇölgeçenO2543262
Kadircan BilikliO2221135
Buğra AkçagünO2141115
Efe Taylan AltunkaraO22341
Yunus Emre KaragözO2114
Mustafa Berke ÇelikO2013
Atabey ÇiçekF31663436
Ahmet SivriF27511137
Ozan PapakerF3061104
Berkay KartalK20
Talha YakınK22
Osman Reşat BulutO22
İsmet Kaan Arslan23
25Yaş Ortalaması:25,7

Erzincanspor Tarihinde Bugün (13 Ekim)

20133LYozgatspor1 : 0Erzincanspor
20183LÇorum FK2 : 1Erzincanspor
20193LErzincanspor1 : 0Düzcespor
20242LAfyonspor0 : 5Erzincanspor

Erzincan Futbol Yatırımları A.Ş., 13 Ekim gününde oynadığı 4 maçta; 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet aldı. Erzincanspor bu tarihte 7 gol atarken 3 gol yedi.