Erokspor


Kuruluş: 16.11.1959 ( 66 )
1. Lig

Erokspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Kayserispor108112251725■25
2Bursaspor10712209112226■
3Iğdır FK10622148620■23
4Batman Petrol (D)1061320173193112
5Mardin 1969 (E)105321266181130
6Keçiörengücü1045119109171332
7Sarıyer104331314-115■21
8Antalyaspor105051517-2151534
9Bandırmaspor103521569141938
10Karagümrük103431313013■27
11Sivasspor10262141311220■
12Muğlaspor10262911-2123314
13Bodrum FK1025311921124■
14Manisa FK102441516-11029■
15Pendikspor102441219-7101736
16Erokspor10163611-59
17Ümraniyespor9144710-3722■
18Vanspor FK (-2)102351020-1073718
19İstanbulspor10127924-15528■
20Boluspor9018321-1813516
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Erokspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Sivasspor0 : 0Erokspor
Erokspor1 : 1Sarıyer
Ümraniyespor1 : 1Erokspor
Erokspor0 : 1Iğdır FK
Bodrum FK0 : 0Erokspor
Erokspor0 : 3Kayserispor
Bursaspor2 : 2Erokspor
Erokspor0 : 2Karagümrük
İstanbulspor0 : 1Erokspor
Manisa FK1 : 1Erokspor
Erokspor2000Mardin 1969
.PazBatman Petrol1330Erokspor
.CumErokspor2000Keçiörengücü
.CtsMuğlaspor1600Erokspor
.PazErokspor1600Antalyaspor
BolusporvErokspor
EroksporvPendikspor
Vanspor FKvErokspor
EroksporvBandırmaspor
EroksporvSivasspor
SarıyervErokspor
EroksporvÜmraniyespor
Iğdır FKvErokspor
EroksporvBodrum FK
KayserisporvErokspor
EroksporvBursaspor
KaragümrükvErokspor
Eroksporvİstanbulspor
EroksporvManisa FK
Mardin 1969vErokspor
EroksporvBatman Petrol
KeçiörengücüvErokspor
EroksporvMuğlaspor
AntalyasporvErokspor
EroksporvBoluspor
PendiksporvErokspor
EroksporvVanspor FK
BandırmasporvErokspor

Erokspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Erdem CanpolatK2599810
Luccas ClaroD3587675
Bahadır ÖztürkD3177630
Hayrullah BilazerD3188630
Enes AlıçD2796582
Erkan KaşD3584336
Furkan OrakD2552239
Braian SamudioO3187613
Mikail OkyarO27871609
Yusuf ErdoğanO34861476
Nicolas JanvierO2894461
Guelor KangaO36551421
Onur UlaşO2954339
Burak ÇobanO3263327
Muhamed BuljubasicO22741317
Recep NiyazO3154283
Ferhat YazganO3451138
Tugay KacarO3231125
Harun GençO222165
Altin ZeqiriF2674292
Kubilay KanatsızkuşF2952226
Mame Mor FayeF2132225
Pape Habib GueyeF271161
Yusuf Arda Özyurt18230
Doğukan DemirK20
Ege Baran SahillioğluK24
Osman Ertuğrul ÇetinK23
Oğulcan KestaneD21
Altar Han HidayetoğluO25
Yusuf YucerO19
Enes İşik22
31Yaş Ortalaması:27,2

Erokspor Tarihinde Bugün (16 Ekim)

2016BALErokspor4 : 1Yalovaspor

Esenler Erokspor, 16 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Erokspor bu tarihte 4 gol atarken kalesinde 1 gol gördü.