Adana Demirspor

Adana

Maç Özetleri Arşivi

Süper Lig

Adana Demirspor Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Adana Demir00000000
2Alanyaspor000000003617
3Altay000000003213
4Antalyaspor00000000278
5Başakşehir000000003011
6Beşiktaş00000000256
7Ç. Rizespor00000000524
8Fenerbahçe00000000120
9Galatasaray000000001837
10Gaziantep FK00000000726
11Giresunspor000000001635
12Göztepe000000003819
13Hatayspor000000001231
14Karagümrük00000000234
15Kasımpaşa000000001433
16Kayserispor00000000212
17Konyaspor00000000322
18Sivasspor000000002910
19Trabzonspor000000003415
20Yeni Malatya00000000928

Adana Demirspor Maç Sonuçları

Adana DemirvFenerbahçe
KayserisporvAdana Demir
Adana DemirvKonyaspor
KaragümrükvAdana Demir
Adana DemirvÇ. Rizespor
BeşiktaşvAdana Demir
Adana DemirvGaziantep FK
AntalyasporvAdana Demir
Adana DemirvYeni Malatya
SivassporvAdana Demir
BaşakşehirvAdana Demir
Adana DemirvHatayspor
AltayvAdana Demir
Adana DemirvKasımpaşa
TrabzonsporvAdana Demir
Adana DemirvGiresunspor
AlanyasporvAdana Demir
Adana DemirvGalatasaray
GöztepevAdana Demir
FenerbahçevAdana Demir
Adana DemirvKayserispor
KonyasporvAdana Demir
Adana DemirvKaragümrük
Ç. RizesporvAdana Demir
Adana DemirvBeşiktaş
Gaziantep FKvAdana Demir
Adana DemirvAntalyaspor
Yeni MalatyavAdana Demir
Adana DemirvSivasspor
Adana DemirvBaşakşehir
HataysporvAdana Demir
Adana DemirvAltay
KasımpaşavAdana Demir
Adana DemirvTrabzonspor
GiresunsporvAdana Demir
Adana DemirvAlanyaspor
GalatasarayvAdana Demir
Adana DemirvGöztepe

Adana Demirspor Temmuz Ayı Performansı

İç/DışOGBMAY
İç Saha42111510
Deplasman421165
Toplam84222115
Oran%100%50%25%256

Süper Lig Gol Krallığı

UEFA Ülkeler Sıralaması

Süper Lig Tüm Zamanların Puan Durumu