Çağdaş Altay

Çağdaş Altay

Yönettiği Kütahya Sera Şekerspor Maçları
Sez.L.SonuçVAR
11-12BALBursa Merinosspor A.Ş.2 : 1Kütahya Şekerspor
Çağdaş Altay - Kütahya Sera Şekerspor Maçları Verileri
TakımMaçGBMRakipMBP
Kütahya Şekerspor1
(1 _test)
--13-5- 0,00

Hakem Profili

Adı :Çağdaş Altay
Bölge :İstanbul
Toplam Maç :232
Yönettiği Son Maç
Trabzonspor 5 : 0 Gençlerbirliği
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Ankaragücü1242617-2621,17
Karagümrük1234534-2921,08
Keçiörengücü115152412121,45
Samsunspor1182114122-2,36
Bandırmaspor1151522229-1,45
Gümüşhanespor95132412121,78
İstanbulspor941419-15-1,44
Pendikspor932423122-1,22
Vanspor FK821525-1510,88
Adana Demirspor83231612211,38
Hatayspor84311621211,88
Kasımpaşa832316114-1,38
Menemen FK71152311710,57
Boluspor72321811541,29
Antalyaspor741215116-1,86
Erzurumspor FK76-114-1732,57
Nazillispor713317-18-0,86
Galatasaray76-18-1212,57
Sivasspor72-51221620,86
Hacettepe722321217-1,14
Sakaryaspor74-317118-1,71
Trabzonspor761-14-612,71
Kahramanmaraş611414-1010,67
Fethiyespor613220-18-1,00
Altay62319-1611,50
Gençlerbirliği6-42931110,67
Konyaspor61-512120-0,50
Başakşehir651-13-8-2,67
Kocaelispor6213928-1,17
Zonguldakspor FK631218-13-1,67
İnegölspor63-321119-1,50
Etimesgut SK512210-13-1,00
Amedspor53-21318-1,80
Kayserispor53-25-621,80
Bodrum FK532-1211212,20
Ümraniyespor51136-4-0,80
Adanaspor521212110-1,40
Ç. Rizespor51-41029-0,60
Gaziantep FK531112-1532,00
Altınordu521213111-1,40
Şanlıurfaspor431-11-10-2,50
Diyarbekirspor4112926-1,00
Alanyaspor4-2214-610,50
Afyonspor431-3-1012,50
Fenerbahçe431-4-812,50
Manisa FK421112-711,75
Niğde Anadolu FK41-3919-0,75
Göztepe421110-1011,75
Sarıyer311142511,33
Tokatspor31119-7-1,33
Kızılcabölükspor321-101712,33
Çorum FK32-15-7-2,00
Eyüpspor3-12614-0,33
7 Eylül Turgutlu3-123-6-0,33
Eskişehirspor31116-711,33
Ankaraspor3-126-5-0,33
Bursaspor31118-711,33
İskenderunspor32-18-512,00
Ankara Demir31-29-611,00
Elazığspor31-2839-1,00
Kırklarelispor3-127-12-0,33
1461 Trabzon3-128-9-0,33
Orhangazi Belediye2-11818-0,50
Çankaya SK2-112-5-0,50
Beşiktaş22--5-7-3,00
Erokspor22--4-7-3,00
Sivas Dört Eylül2-115-5-0,50
Akhisarspor2-118-510,50
Aydınspor 192322--4-8-3,00
Erzincanspor22--3-7-3,00
Sandıklıspor211-5-712,00
Muğlaspor21-19-7-1,50
İzmir Çoruhlu FK2-2-6-611,00
Tarsus İY21-1516-1,50
Kırıkhanspor22--3-3-3,00
Bucaspor 192822--3-5-3,00
Karşıyaka21-13-7-1,50
Mersin İY2--26-4-0,00
Y. Malatyaspor21-12-1-1,50
Ofspor21-13-5-1,50
Bucaspor21-1715-1,50
Beykoz Anadolu2-113-510,50
Orduspor2--23-110,00
Dumlupınar Üniversitesi11--3-323,00
Aliağa Futbol11--1-2-3,00
Karasuspor11--4-2-3,00
Gönenspor1--12-1-0,00
Çiğli Belediyespor1--14-4-0,00
Çerkezköyspor1--12-410,00
Bursa Merinosspor A.Ş.11--5-3-3,00
Bartınspor11--0-1-3,00
Eskipazar Belediye1--11-0-0,00
Bozdoğan Belediye11--4-113,00
Tekirdağspor11--412-3,00
Yeni Milasspor1--15-5-0,00
Bağcılar Güneşli1--1513-0,00
İncirlispor11--3-513,00
Konakspor1--1114-0,00
Emirdağspor1--13-1-0,00
Kütahya Şekerspor1--13-5-0,00
Feriköy1--12-2-0,00
As Akyazıspor1--12-4-0,00
Iğdır FK1-1-416-1,00
Kocaalispor1--1323-0,00
Büyükçekmece Bld.11--2-2-3,00
Armutlu Belediye1--13-2-0,00
Mudanyaspor11--2-3-3,00
Bozcaadaspor1--12-3-0,00
Ayvalıkgücü Bld.11--3-2-3,00
Yunus Emre Bld.1-1-3-111,00
Sökespor1-1-113-1,00
Sincan Belediyespor1--13-4-0,00
Maltepespor1--13-6-0,00
Kars 36 Spor11--3-3-3,00
1920 Maraşspor1-1-4-4-1,00
Manisaspor1-1-1-3-1,00
Körfezspor11--1-3-3,00
Darıca G. Birliği11--2-423,00
Kastamonuspor1--1216-0,00
B. Tepecikspor1-1-2-2-1,00
52 Orduspor1--11-2-0,00
Balıkesirspor1--13-2-0,00
Başkent Şafakspor1-1-0-2-1,00
Kütahyaspor1--1112-0,00
Çatalcaspor1--13-1-0,00
Giresunspor11--3-2-3,00
Payasspor1--11-1-0,00
Yeni Mersin İY11--1-2-3,00
Denizlispor1--13-3-0,00
Düzcespor1--1311-0,00
Çıksalınspor11--6-3-3,00
Arsinspor1-1-3-3-1,00
Turanspor1-1-3-3-1,00
Gölcükspor1-1-2-2-1,00
Batman Petrol1--1413-0,00
Ant. Kemerspor1-1-413-1,00
Bld. Bingöl1--12-5-0,00
Adıyamanspor11--5-2-3,00
Siirtspor1--131410,00
Çubukspor1--15-3-0,00
Kartalspor1--12-2-0,00
Tavşanlı Linyitspor1--14-2-0,00
Defne Anadolu FK1--11-1-0,00
Karabükspor1--13-3-0,00
1461 Trabzon11--3-3-3,00
Bayburt Özel İd.11--2-3-3,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
Süper Lig5522102303,90,2
1. Lig4718121704,40,4
2. Lig7232172305,10,2
3. Lig22116505,00,4
Bölgesel Amatör17101605,60,4
Türkiye Kupası19100903,60,1
TOPLAM232103468304,60,2
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2010-20111001010,00,0
2011-2012330005,70,3
2012-20131371505,30,4
2013-20141155105,60,4
2014-20151371505,30,2
2015-20161692505,20,2
2016-201722116505,10,4
2017-201822106605,00,0
2018-2019923404,20,6
2019-20201141604,00,1
2020-20211663704,40,3
2021-20221572603,50,3
2022-20231433804,60,2
2023-20241645704,10,3
2024-202524154504,50,3
2025-202623841103,30,3
2026-2027320103,30,0
TOPLAM232103468304,60,2
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam5222354034106257
Maç Başına2,30,12,30,14,60,2