Sivasspor


Kuruluş:
1. Lig

Sivasspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Kayserispor10811225172521■
2Bursaspor1071220911223415
3Iğdır FK106221486203617
4Batman Petrol10613201731923■
5Mardin 196910532126618■24
6Keçiörengücü10451191091727■
7Sarıyer (E)104331314-1151130
8Antalyaspor105051517-21525■
9Bandırmaspor1035215691429■
10Karagümrük1034313130131837
11Sivasspor102621413112
12Muğlaspor10262911-212■26
13Bodrum FK102531192111635
14Manisa FK102441516-110■22
15Pendikspor102441219-710■28
16Erokspor10163611-59■20
17Ümraniyespor (D)9144710-373112
18Vanspor FK (-2)102351020-1073314
19İstanbulspor10127924-1553819
20Boluspor9018321-1811332
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Sivasspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Sivasspor0 : 0Erokspor
Kayserispor2 : 0Sivasspor
Sivasspor2 : 2Manisa FK
Batman Petrol2 : 1Sivasspor
Sivasspor2 : 2Mardin 1969
Antalyaspor1 : 2Sivasspor
Sivasspor1 : 1Muğlaspor
Keçiörengücü1 : 1Sivasspor
Sivasspor4 : 1Pendikspor
Bandırmaspor1 : 1Sivasspor
Sivasspor1600Sarıyer
.CtsÜmraniyespor1330Sivasspor
.PazSivasspor1330Boluspor
.CtsVanspor FK1330Sivasspor
.PazBursaspor1900Sivasspor
SivassporvBodrum FK
Iğdır FKvSivasspor
SivassporvKaragümrük
İstanbulsporvSivasspor
EroksporvSivasspor
SivassporvKayserispor
Manisa FKvSivasspor
SivassporvBatman Petrol
Mardin 1969vSivasspor
SivassporvAntalyaspor
MuğlasporvSivasspor
SivassporvKeçiörengücü
PendiksporvSivasspor
SivassporvBandırmaspor
SarıyervSivasspor
SivassporvÜmraniyespor
BolusporvSivasspor
SivassporvVanspor FK
SivassporvBursaspor
Bodrum FKvSivasspor
SivassporvIğdır FK
KaragümrükvSivasspor
Sivassporvİstanbulspor

Sivasspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Göktuğ BakırbaşK3066540
Arda ErdursunK1944360
Aaron AppindangoyeD3488720
Uğur ÇiftçiD3488696
Mert ÇelikD26107650
Musah MohammedD2476508
Okan ErdoğanD2885446
Murat PaluliD3253340
Süleyman ÖzdamarD3333225
Yusuf Çağlar KefkirD2032204
Feyzi YıldırımD3022180
Turan TuzlacıkD2521163
Valon EthemiO291092673
AmiltonO3787616
Cihat ÇelikO30961496
Charilaos CharisisO3185451
Kamil FidanO24661447
Burak KapacakO2794388
Salih KavrazlıO24921268
Ebrima CeesayO2043240
Clinton DuoduO21334
Rei ManajF29998810
Bekir Turaç BökeF271163
Yılmaz CinF18644
Emre GökayF202138
Oğuzhan Aksoy2063300
Ali Şaşal VuralK36
Kadir Taylan KoparanK18
Yiğit BaynazoğluK16
Ali Ayberk SelviliD19
Efe ŞanlıD20
Mehmet AlbayrakD22
Osman BaşkuyuD19
Eymen YurdcuO17
Savaş AlaO19
Sinan Kaya20
36Yaş Ortalaması:24,9

Sivasspor Tarihinde Bugün (16 Ekim)

19772LSivasspor4 : 2Beykozspor 1908
19883LSivasspor1 : 0MKE Kırıkkalespor
19933LSivasspor1 : 2Kastamonuspor
19943LSivasspor2 : 1Tokatspor
2005SLGençlerbirliği0 : 1Sivasspor
2021SLSivasspor2 : 2Antalyaspor

Sivasspor, 16 Ekim gününde oynadığı 6 maçta; 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Sivasspor 11 gol atarken kalesinde 7 gol gördü.