Sivasspor


Kuruluş:
1. Lig

Sivasspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Bursaspor12912261115283415
2Kayserispor12831269172721■
3Iğdır FK128221798263617
4Batman Petrol12723252142323■
5Mardin 1969126331611521■24
6Keçiörengücü12552231582027■
7Muğlaspor124621814418■26
8Antalyaspor126061819-11825■
9Bodrum FK1245315114171635
10Karagümrük1244416151161837
11Sarıyer124441417-316■30
12Bandırmaspor12354171071429■
13Ümraniyespor11344131031331■
14Sivasspor122731518-313
15Erokspor122641216-412■20
16Pendikspor122551423-911■28
17Manisa FK122461922-310■22
18Vanspor FK (-2) (D)123361322-9103314
19İstanbulspor12129931-2253819
20Boluspor (E)110110325-2211332
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Sivasspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Sivasspor0 : 0Erokspor
Kayserispor2 : 0Sivasspor
Sivasspor2 : 2Manisa FK
Batman Petrol2 : 1Sivasspor
Sivasspor2 : 2Mardin 1969
Antalyaspor1 : 2Sivasspor
Sivasspor1 : 1Muğlaspor
Keçiörengücü1 : 1Sivasspor
Sivasspor4 : 1Pendikspor
Bandırmaspor1 : 1Sivasspor
Sivasspor1 : 1Sarıyer
Ümraniyespor4 : 0Sivasspor
Sivasspor1330Boluspor
.CtsVanspor FK1330Sivasspor
.PazBursaspor1900Sivasspor
SivassporvBodrum FK
Iğdır FKvSivasspor
SivassporvKaragümrük
İstanbulsporvSivasspor
EroksporvSivasspor
SivassporvKayserispor
Manisa FKvSivasspor
SivassporvBatman Petrol
Mardin 1969vSivasspor
SivassporvAntalyaspor
MuğlasporvSivasspor
SivassporvKeçiörengücü
PendiksporvSivasspor
SivassporvBandırmaspor
SarıyervSivasspor
SivassporvÜmraniyespor
BolusporvSivasspor
SivassporvVanspor FK
SivassporvBursaspor
Bodrum FKvSivasspor
SivassporvIğdır FK
KaragümrükvSivasspor
Sivassporvİstanbulspor

Sivasspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Arda ErdursunK1966540
Göktuğ BakırbaşK3066540
Mert ÇelikD26129830
Aaron AppindangoyeD3488720
Uğur ÇiftçiD3488696
Musah MohammedD2498688
Okan ErdoğanD2885446
Yusuf Çağlar KefkirD2054384
Murat PaluliD3253340
Feyzi YıldırımD3044315
Turan TuzlacıkD2532246
Süleyman ÖzdamarD3333225
Valon EthemiO2912112831
AmiltonO3787616
Cihat ÇelikO301161563
Charilaos CharisisO31106546
Kamil FidanO24771537
Burak KapacakO27115505
Ebrima CeesayO2064325
Salih KavrazlıO241131319
Clinton DuoduO21586
Rei ManajF2911119968
Bekir Turaç BökeF271163
Emre GökayF203160
Yılmaz CinF18644
Oğuzhan Aksoy2085447
Ali Şaşal VuralK36
Kadir Taylan KoparanK18
Yiğit BaynazoğluK16
Ali Ayberk SelviliD19
Efe ŞanlıD20
Mehmet AlbayrakD22
Osman BaşkuyuD19
Eymen YurdcuO17
Savaş AlaO19
Sinan Kaya20
36Yaş Ortalaması:24,9

Sivasspor Tarihinde Bugün (30 Ekim)

19772LSakaryaspor1 : 0Sivasspor
19883LSivasspor3 : 1Ankara Demir
19943LYozgatspor1 : 0Sivasspor
2005SLÇ. Rizespor1 : 0Sivasspor
2011SLBeşiktaş3 : 1Sivasspor
20161LManisaspor0 : 1Sivasspor
2021SLAltay1 : 1Sivasspor

Sivasspor, 30 Ekim gününde oynadığı 7 maçta; 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı. Sivasspor 6 gol atarken kalesinde 8 gol gördü.