Sivasspor


Kuruluş:
1. Lig

Sivasspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Kayserispor11821247172621■
2Bursaspor1181222913253415
3Iğdır FK117221587233617
4Keçiörengücü115512111102027■
5Batman Petrol11623221932023■
6Mardin 1969115331410418■24
7Antalyaspor11605171701825■
8Sarıyer114431415-116■30
9Muğlaspor113621314-115■26
10Bodrum FK1135313103141635
11Bandırmaspor1135316881429■
12Sivasspor112721514113
13Karagümrük113441415-1131837
14Erokspor112631013-312■20
15Ümraniyespor (D)10244910-1103112
16Manisa FK112451820-210■22
17Pendikspor112451221-910■28
18Vanspor FK (-2)112361022-1273314
19İstanbulspor11128926-1753819
20Boluspor (E)10019322-1911332
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Sivasspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Sivasspor0 : 0Erokspor
Kayserispor2 : 0Sivasspor
Sivasspor2 : 2Manisa FK
Batman Petrol2 : 1Sivasspor
Sivasspor2 : 2Mardin 1969
Antalyaspor1 : 2Sivasspor
Sivasspor1 : 1Muğlaspor
Keçiörengücü1 : 1Sivasspor
Sivasspor4 : 1Pendikspor
Bandırmaspor1 : 1Sivasspor
Sivasspor1 : 1Sarıyer
Ümraniyespor1330Sivasspor
.PazSivasspor1330Boluspor
.CtsVanspor FK1330Sivasspor
.PazBursaspor1900Sivasspor
SivassporvBodrum FK
Iğdır FKvSivasspor
SivassporvKaragümrük
İstanbulsporvSivasspor
EroksporvSivasspor
SivassporvKayserispor
Manisa FKvSivasspor
SivassporvBatman Petrol
Mardin 1969vSivasspor
SivassporvAntalyaspor
MuğlasporvSivasspor
SivassporvKeçiörengücü
PendiksporvSivasspor
SivassporvBandırmaspor
SarıyervSivasspor
SivassporvÜmraniyespor
BolusporvSivasspor
SivassporvVanspor FK
SivassporvBursaspor
Bodrum FKvSivasspor
SivassporvIğdır FK
KaragümrükvSivasspor
Sivassporvİstanbulspor

Sivasspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Göktuğ BakırbaşK3066540
Arda ErdursunK1955450
Mert ÇelikD26118740
Aaron AppindangoyeD3488720
Uğur ÇiftçiD3488696
Musah MohammedD2487598
Okan ErdoğanD2885446
Murat PaluliD3253340
Yusuf Çağlar KefkirD2043294
Feyzi YıldırımD3033270
Turan TuzlacıkD2532246
Süleyman ÖzdamarD3333225
Valon EthemiO2911102763
AmiltonO3787616
Cihat ÇelikO301061541
Charilaos CharisisO3195478
Kamil FidanO24661447
Burak KapacakO27104415
Salih KavrazlıO241031313
Ebrima CeesayO2054303
Clinton DuoduO21441
Rei ManajF2910109900
Bekir Turaç BökeF271163
Yılmaz CinF18644
Emre GökayF202138
Oğuzhan Aksoy2074363
Ali Şaşal VuralK36
Kadir Taylan KoparanK18
Yiğit BaynazoğluK16
Ali Ayberk SelviliD19
Efe ŞanlıD20
Mehmet AlbayrakD22
Osman BaşkuyuD19
Eymen YurdcuO17
Savaş AlaO19
Sinan Kaya20
36Yaş Ortalaması:24,9

Sivasspor Tarihinde Bugün (23 Ekim)

19772LSivasspor1 : 4Göztepe
19883LÇankırıspor2 : 2Sivasspor
19943LSivasspor2 : 3Karadeniz Ereğli
20021LSivasspor2 : 1Sakaryaspor
2005SLSivasspor4 : 1Diyarbakırspor
2011SLKayserispor6 : 2Sivasspor

Sivasspor, 23 Ekim gününde oynadığı 6 maçta; 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Sivasspor 13 gol atarken kalesinde 17 gol gördü.