Hatayspor


Kuruluş:
2. Lig Beyaz Grup

Hatayspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Aliağa Futbol870117116213417
2Elazığspor86112271519■23
3Muşspor8611221210193013
4Gebzespor8530146818■18
5İnegöl Kafkasspor85121495161229
6Şanlıurfaspor8431161151524■
7Çorluspor 1947842215961419■
8Isparta 32 Spor8323161601122■
9Erbaaspor83141715210■25
10Menemen FK (D)8314810-210269
1168 Aksarayspor82331311292811
12Ankaraspor83051113-291431
13Somaspor (E)72141016-671027
14Sebatspor71241115-453215
15Kastamonuspor (-3)8215721-14420■
16Arnavutköy Bld.8008419-150■21
17Hatayspor (-6)8116414-10-2
18Adana Demirspor (-48)8215612-6-411633
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Hatayspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Hatayspor0 : 2Gebzespor
Çorluspor 19470 : 0Hatayspor
Kastamonuspor1 : 0Hatayspor
Hatayspor2 : 0Arnavutköy Bld.
Isparta 32 Spor1 : 0Hatayspor
Hatayspor0 : 3Elazığspor
Şanlıurfaspor4 : 2Hatayspor
Hatayspor0 : 3Erbaaspor
.PazMenemen FK1500Hatayspor
.PazHatayspor1300Somaspor
.Cts68 Aksarayspor1300Hatayspor
.ÇarHatayspor1300İnegöl Kafkasspor
MuşsporvHatayspor
.PazHatayspor1300Ankaraspor
.PazSebatspor1300Hatayspor
.CtsHatayspor1300Adana Demirspor
.CtsAliağa Futbol1500Hatayspor
GebzesporvHatayspor
HataysporvÇorluspor 1947
HataysporvKastamonuspor
Arnavutköy Bld.vHatayspor
HataysporvIsparta 32 Spor
ElazığsporvHatayspor
HataysporvŞanlıurfaspor
ErbaasporvHatayspor
HataysporvMenemen FK
SomasporvHatayspor
Hataysporv68 Aksarayspor
İnegöl KafkassporvHatayspor
HataysporvMuşspor
AnkarasporvHatayspor
HataysporvSebatspor
Adana DemirsporvHatayspor
HataysporvAliağa Futbol

Türkiye Kupası

2. Tur
Hatayspor1 : 2Karaköprü Bld.

Hatayspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Demir SarıcalıK2177630
Mert ÇiçekK1922180
Engin Can AksoyD2388720
Recep Burak YılmazD3187675
Barış UzelD1988599
Alperen AlacaD1864376
Seyit GazanferD2854293
Sinan ÖzenD213161
Melih ŞenO2088720
Abdulkadir AdıyamanO2087652
Ensar ArslanO2587548
Mustafa Said AydınO1994524
Ali YıldızO19762465
Halil Can CemaliO2353285
Ali Eren TanO1852259
Birhan VatanseverO2953213
Cemil Berk AksuO2043213
Taylan ÖzgünF27972650
Ahmet BayamF192192
İbrahim Efe Sucuoğlu1841184
Mustafa Çınar Baytar19721175
Ersin Aydemir2031124
Volkan Alkan1931123
Bilal Toğ192181
Atakan Özenir181168
Sedat KeleşK16
Mert Hamit ŞamlıoğluO17
27Yaş Ortalaması:20,9

Hatayspor Tarihinde Bugün (26 Ekim)

19693LYenimahallespor1 : 1Hatayspor
19802LErzurumspor4 : 0Hatayspor
19853LPazarcık Aksuspor1 : 1Hatayspor
19863LAksarayspor0 : 0Hatayspor
19972LHatayspor1 : 0Gaziosmanpaşa
20032LErzurumspor0 : 3Hatayspor
20142LKahramanmaraş0 : 3Hatayspor
2017TKManisaspor1 : 0Hatayspor
2024SLHatayspor0 : 1Kayserispor

Hatayspor, 26 Ekim gününde oynadığı 9 maçta; 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Hatayspor 9 gol atarken kalesinde 8 gol gördü.