Adanaspor


Kuruluş:
3. Lig 3. Grup

Adanaspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Malatya Yeşilyurt8710303272221■
2Karaköprü Bld.87012151621■20
3Erciyes 38 FSK8620185132023■
4Kırşehir FK861124618193417
5Mazıdağı Fosfat85301531218■22
6Niğde Belediyespor8602189918■18
7Bitlis 1916 FSK852117512171431
8Yeni Mersin İY95041310315■24
9Kırıkkale FK94231512314■26
10Adana Adaletgücü83051215-3919■
11Osmaniyespor (D)8305915-692710
12Ağrı 1970 SK (D)822458-382811
131964 Silifkespor8215917-873215
14Karaman FK8206622-1661633
15Yozgat Bozokspor8125320-1751229
16Diyarbekirspor8116713-6425■
17Adanaspor9018633-271
18Y. Malatyaspor (-3)9009027-27-33013
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Adanaspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Adanaspor0 : 2Niğde Belediyespor
Adana Adaletgücü5 : 1Adanaspor
Adanaspor1 : 3Karaköprü Bld.
Malatya Yeşilyurt8 : 0Adanaspor
Adanaspor1 : 2Mazıdağı Fosfat
Erciyes 38 FSK6 : 1Adanaspor
Adanaspor0 : 3Yeni Mersin İY
Diyarbekirspor3 : 1Adanaspor
Adanaspor1 : 1Kırıkkale FK
.CtsOsmaniyespor1300Adanaspor
.ÇarAğrı 1970 SK1300Adanaspor
.PazAdanaspor1300Yozgat Bozokspor
.PazY. Malatyaspor1300Adanaspor
.CtsAdanaspor1300Bitlis 1916 FSK
.Paz1964 Silifkespor1300Adanaspor
.CtsAdanaspor1300Karaman FK
.CtsKırşehir FK1300Adanaspor
Niğde BelediyesporvAdanaspor
AdanasporvAdana Adaletgücü
Karaköprü Bld.vAdanaspor
AdanasporvMalatya Yeşilyurt
Mazıdağı FosfatvAdanaspor
AdanasporvErciyes 38 FSK
Yeni Mersin İYvAdanaspor
AdanasporvDiyarbekirspor
Kırıkkale FKvAdanaspor
AdanasporvOsmaniyespor
AdanasporvAğrı 1970 SK
Yozgat BozoksporvAdanaspor
AdanasporvY. Malatyaspor
Bitlis 1916 FSKvAdanaspor
Adanasporv1964 Silifkespor
Karaman FKvAdanaspor
AdanasporvKırşehir FK

Türkiye Kupası

2. Tur
Adanaspor0 : 2Adana Adaletgücü
1. Tur
HAdanaspor3 : 0Y. Malatyaspor

Adanaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Saffet Vehbi UrhanK2188720
Koray AnlarK1722180
Mirac AkayD2010101900
Mustafa Talha ÖzD1988675
Ömer Faruk GökalpD20108667
Muhammed TapD1798499
Ulaş UzunD2063309
Sefa KayaD1821157
Türker KaplanO171091862
Serdar YakıcıO18109793
Mücahit BelirenO2085477
Deniz Devrim ÖzcanO17721225
Bartu BüyüköztürkO2042213
Bünyamin OkluO1951183
İsmail SolmazO175163
Deniz EşerF1894464
Mehmet TaşçıF17652453
Görkem Gökçe201010824
Arda Bulca2154296
Cebeli Baturhan Ünal20751283
Kürşad Duran Şaş1982237
Çağan Gediktaş1932159
Mesut İncekara193178
Ayaz Kestir162144
Can Gürsoy19132
Hasan Andaç Diyar1917
Bilal ZirakD18
27Yaş Ortalaması:18,7

Adanaspor Tarihinde Bugün (31 Ekim)

1982SLAdanaspor1 : 0Samsunspor
19872LAdanaspor2 : 2Orduspor
19932LAdanaspor4 : 2Malatyaspor
20041LAltay1 : 0Adanaspor
20091LGaziantep FK0 : 2Adanaspor
20101LAdanaspor0 : 0Denizlispor
2012TKBatman Petrol1 : 2Adanaspor

Adanaspor A.Ş., 31 Ekim gününde oynadığı 7 maçta; 4 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Adanaspor 11 gol atarken kalesinde 6 gol gördü.