Pendikspor


Kuruluş:
1. Lig

Pendikspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Kayserispor (E)1182124717261231
2Iğdır FK128221798261635
3Bursaspor11812229132530■
4Keçiörengücü115512111102021■
5Batman Petrol116232219320■20
6Muğlaspor1246218144181837
7Mardin 19691153314104183819
8Antalyaspor11605171701822■
9Karagümrük (D)1244416151163213
10Sarıyer124441417-31624■
11Bodrum FK113531310314■27
12Bandırmaspor123541710714■23
13Ümraniyespor113441310313■25
14Sivasspor122731518-31328■
15Erokspor112631013-3123617
16Manisa FK112451820-2103415
17Vanspor FK (-2)123361322-910■29
18Pendikspor112451221-910
19İstanbulspor12129931-2251433
20Boluspor110110325-22126■
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Pendikspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Pendikspor2 : 2Batman Petrol
Keçiörengücü4 : 1Pendikspor
Antalyaspor2 : 3Pendikspor
Pendikspor1 : 1Bandırmaspor
Sarıyer2 : 0Pendikspor
Pendikspor1 : 0Ümraniyespor
Boluspor1 : 1Pendikspor
Pendikspor1 : 1Bodrum FK
Sivasspor4 : 1Pendikspor
Pendikspor1 : 2Vanspor FK
Bursaspor2 : 0Pendikspor
Pendikspor1330Kayserispor
.CtsKaragümrük1600Pendikspor
.CtsPendikspor1900İstanbulspor
.PazManisa FK1600Pendikspor
PendiksporvIğdır FK
EroksporvPendikspor
PendiksporvMuğlaspor
Mardin 1969vPendikspor
Batman PetrolvPendikspor
PendiksporvKeçiörengücü
PendiksporvAntalyaspor
BandırmasporvPendikspor
PendiksporvSarıyer
ÜmraniyesporvPendikspor
PendiksporvBoluspor
Bodrum FKvPendikspor
PendiksporvSivasspor
Vanspor FKvPendikspor
PendiksporvBursaspor
KayserisporvPendikspor
PendiksporvKaragümrük
İstanbulsporvPendikspor
PendiksporvManisa FK
Iğdır FKvPendikspor
PendiksporvErokspor
MuğlasporvPendikspor
PendiksporvMardin 1969

Pendikspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Utku YuvakuranK2988720
Emre KoyuncuK3022180
Emir DadükK181190
Berkay SülüngözD301010831
Samuel AbifadeD27981731
Kerem KalafatD2599705
Vinko SoldoD2887653
Furkan DoğanD2587590
Taha Emre İnceD1933270
Ahmet ÖzkayaD2242195
Erdem GökçeD2351145
Hakan YeşilO2411111913
Mesut ÖzdemirO3310101899
Bekir KaradenizO271010876
Efehan PekdemirO1966352
Yekta SönmezO25921311
Emrah BaşsanO34622283
Mallik WilksO2822135
Mirko SusakO225130
Ismaila MangaO19611109
Burak GültekinO202164
Onuralp ÇakıroğluO19316
Rogerio ThuramF351193845
Damir HreljaF25641334
Jonson Clarke-HarrisF3272273
Görkem BitinF28421171
Ahmet KarademirF222155
Muhammed Enes KipritF27113
Oğulcan AşıkcıF1711
Hüseyin İşlekK17
Bora ÖzdemirD19
Kayra KarakullukçuD17
Tarık TekdalD36
Adnan UğurO25
Kerem AçıkgözO17
Baran DemiroğluF21
Mert KoşarF20
Ozan DemirbağF18
Enis Safin22
Favour Agıngy Fomujang20
Ömer Neşat Çakıroğlu16
Safa Yıldırım22
Yusuf Erata19
43Yaş Ortalaması:23,7

Pendikspor Tarihinde Bugün (25 Ekim)

19982LPendikspor1 : 0Kasımpaşa
20092LPendikspor0 : 1Tavşanlı Linyitspor
2016TKPendikspor0 : 1Gençlerbirliği
20251LPendikspor4 : 0Serikspor
13:301LPendikspor1330Kayserispor

Pendikspor, 25 Ekim gününde oynadığı 4 maçta; 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet aldı. Pendikspor bu tarihte 5 gol atarken 2 gol yedi.