Kayserispor


Kuruluş: 01.07.1966 ( 60 )
1. Lig

Kayserispor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Bursaspor1291226111528■23
2Kayserispor128312691727
3Iğdır FK1282217982622■
4Batman Petrol127232521423■30
5Mardin 196912633161152127■
6Keçiörengücü1255223158203516
7Muğlaspor (E)1246218144181332
8Antalyaspor126061819-11829■
9Bodrum FK1245315114171736
10Karagümrük12444161511624■
11Sarıyer124441417-3161534
12Bandırmaspor1235417107143718
13Ümraniyespor (D)1134413103133314
14Sivasspor122731518-313■21
15Erokspor122641216-41225■
16Pendikspor122551423-91131■
17Manisa FK122461922-310■28
18Vanspor FK (-2)123361322-91020■
19İstanbulspor12129931-225■26
20Boluspor110110325-2211938
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Kayserispor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Vanspor FK0 : 2Kayserispor
Kayserispor2 : 0Sivasspor
Iğdır FK0 : 1Kayserispor
Kayserispor1 : 2Bursaspor
Karagümrük1 : 1Kayserispor
Erokspor0 : 3Kayserispor
Kayserispor4 : 0İstanbulspor
Mardin 19690 : 1Kayserispor
Kayserispor3 : 2Manisa FK
Antalyaspor0 : 4Kayserispor
Kayserispor2 : 2Batman Petrol
Pendikspor2 : 2Kayserispor
.PtsKayserispor2000Muğlaspor
.PazÜmraniyespor1600Kayserispor
.CtsKayserispor1600Sarıyer
KeçiörengücüvKayserispor
KayserisporvBodrum FK
BandırmasporvKayserispor
KayserisporvBoluspor
KayserisporvVanspor FK
SivassporvKayserispor
KayserisporvIğdır FK
BursasporvKayserispor
KayserisporvKaragümrük
KayserisporvErokspor
İstanbulsporvKayserispor
KayserisporvMardin 1969
Manisa FKvKayserispor
KayserisporvAntalyaspor
Batman PetrolvKayserispor
KayserisporvPendikspor
MuğlasporvKayserispor
KayserisporvÜmraniyespor
SarıyervKayserispor
KayserisporvKeçiörengücü
Bodrum FKvKayserispor
KayserisporvBandırmaspor
BolusporvKayserispor

Türkiye Kupası

3. Tur
.PerBitlis 1916 FSK1330Kayserispor

Kayserispor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Gökhan DeğirmenciK3712121.080
Jemal TabidzeD3012121.080
Murat UçarD3512121.025
Semih GülerD321111981
Denis RaduD2392307
Mert GöçkanD2522152
Fethi ÖzerD30449
Sinan KurtO3112121.057
Görkem SağlamO281212938
Cenk ŞenO2699771
Benhur KeserO301094670
Florent HasaniO291273582
Mamadi CamaraO231151451
Marco DulcaO2784358
Ensar KemaloğluO2861215
Oğulcan ÇağlayanO3071134
Murat Cem AkpınarO2761103
Taylan KarapınarO18319
Taulant SeferiF30121291.017
Daniel MorenoF311288763
Talha SarıarslanF22423
Kayra Cihan1931105
Deniz Eren DönmezerK18
Hasan Kaan YalçıK19
Enes Melih GökçekD19
Ertuğrul Gazi DemirelD19
Joshua BrenetD32
Mustafa Tarık ObutD19
Arda KayaO20
Burak ErkanO19
Efe Arslan DüzgünO19
Malik Kadir HayvalıO21
Muhammed Eren ArıkanO21
Sam MatherO22
Enes TulgayF19
35Yaş Ortalaması:25,1

Kayserispor Tarihinde Bugün (26 Ekim)

19692LDenizlispor1 : 0Kayserispor
19802LSakaryaspor2 : 1Kayserispor
19862LKayserispor3 : 0Vanspor
19973LKayserispor1 : 1Amedspor
20031LKayserispor2 : 1Kocaelispor
2007SLKayserispor1 : 0Trabzonspor
2008SLAnkaragücü1 : 3Kayserispor
20141LAltınordu0 : 2Kayserispor
2017TKYeşil Bursa1 : 2Kayserispor
2024SLHatayspor0 : 1Kayserispor

Kayserispor, 26 Ekim gününde oynadığı 10 maçta; 7 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Kayserispor 16 gol atarken kalesinde 7 gol gördü.