Kayserispor


Kuruluş: 01.07.1966 ( 60 )
1. Lig

Kayserispor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Kayserispor108112251725
2Bursaspor107122091122■23
3Iğdır FK1062214862022■
4Batman Petrol (E)1061320173191130
5Mardin 19691053212661827■
6Keçiörengücü1045119109173516
7Sarıyer114431415-1161534
8Antalyaspor105051517-21529■
9Bodrum FK1135313103141736
10Bandırmaspor113531688143718
11Sivasspor112721514113■21
12Karagümrük10343131301324■
13Muğlaspor10262911-2121332
14Manisa FK102441516-110■28
15Pendikspor (D)102441219-7103112
16Erokspor10163611-5925■
17Ümraniyespor9144710-373314
18Vanspor FK (-2)102351020-10720■
19İstanbulspor10127924-155■26
20Boluspor9018321-1811938
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Kayserispor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Vanspor FK0 : 2Kayserispor
Kayserispor2 : 0Sivasspor
Iğdır FK0 : 1Kayserispor
Kayserispor1 : 2Bursaspor
Karagümrük1 : 1Kayserispor
Erokspor0 : 3Kayserispor
Kayserispor4 : 0İstanbulspor
Mardin 19690 : 1Kayserispor
Kayserispor3 : 2Manisa FK
Antalyaspor0 : 4Kayserispor
Kayserispor1600Batman Petrol
.PazPendikspor1330Kayserispor
.PtsKayserispor2000Muğlaspor
.PazÜmraniyespor1600Kayserispor
.CtsKayserispor1600Sarıyer
KeçiörengücüvKayserispor
KayserisporvBodrum FK
BandırmasporvKayserispor
KayserisporvBoluspor
KayserisporvVanspor FK
SivassporvKayserispor
KayserisporvIğdır FK
BursasporvKayserispor
KayserisporvKaragümrük
KayserisporvErokspor
İstanbulsporvKayserispor
KayserisporvMardin 1969
Manisa FKvKayserispor
KayserisporvAntalyaspor
Batman PetrolvKayserispor
KayserisporvPendikspor
MuğlasporvKayserispor
KayserisporvÜmraniyespor
SarıyervKayserispor
KayserisporvKeçiörengücü
Bodrum FKvKayserispor
KayserisporvBandırmaspor
BolusporvKayserispor

Kayserispor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Gökhan DeğirmenciK371010900
Jemal TabidzeD301010900
Murat UçarD351010851
Semih GülerD3299801
Denis RaduD2381243
Mert GöçkanD251190
Fethi ÖzerD30449
Sinan KurtO311010877
Cenk ŞenO2699771
Görkem SağlamO281010758
Benhur KeserO30873504
Florent HasaniO291061466
Mamadi CamaraO231051425
Marco DulcaO2784358
Ensar KemaloğluO285170
Oğulcan ÇağlayanO3051109
Murat Cem AkpınarO274167
Taylan KarapınarO18319
Taulant SeferiF3010109837
Daniel MorenoF311067583
Talha SarıarslanF22423
Kayra Cihan192199
Deniz Eren DönmezerK18
Hasan Kaan YalçıK19
Aras ÇelikD16
Enes Melih GökçekD19
Ertuğrul Gazi DemirelD19
Joshua BrenetD32
Mustafa Tarık ObutD19
Arda KayaO20
Burak ErkanO19
Efe Arslan DüzgünO19
Malik Kadir HayvalıO21
Muhammed Eren ArıkanO21
Sam MatherO22
Enes TulgayF19
36Yaş Ortalaması:24,8

Kayserispor Tarihinde Bugün (17 Ekim)

19712LKayserispor1 : 2Gençlerbirliği
19822LKayserispor0 : 0Amasyaspor
19923LAdana Gençlerbirliği2 : 3Kayserispor
19933LGaziantep FK0 : 1Kayserispor
19993LKahramanmaraş1 : 0Kayserispor
2004SLGalatasaray5 : 1Kayserispor
2010SLKayserispor4 : 1Sivasspor
2020SLKayserispor1 : 3Sivasspor

Kayserispor, 17 Ekim gününde oynadığı 8 maçta; 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı. Kayserispor 11 gol atarken kalesinde 14 gol gördü.