Kayserispor


Kuruluş: 01.07.1966 ( 60 )
1. Lig

Kayserispor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Kayserispor108112251725
2Iğdır FK1062214862022■
3Bursaspor9612179819■23
4Batman Petrol (E)1061320173191130
5Keçiörengücü1045119109173516
6Mardin 1969943211651527■
7Sarıyer104331314-1151534
8Antalyaspor105051517-21529■
9Bandırmaspor103521569143718
10Karagümrük9342131211324■
11Sivasspor102621413112■21
12Muğlaspor9261981121332
13Bodrum FK102531192111736
14Pendikspor (D)102441219-7103112
15Manisa FK92341415-19■28
16Erokspor9153510-5825■
17Ümraniyespor9144710-373314
18Vanspor FK (-2)102351020-10720■
19İstanbulspor10127924-155■26
20Boluspor9018321-1811938
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Kayserispor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Vanspor FK0 : 2Kayserispor
Kayserispor2 : 0Sivasspor
Iğdır FK0 : 1Kayserispor
Kayserispor1 : 2Bursaspor
Karagümrük1 : 1Kayserispor
Erokspor0 : 3Kayserispor
Kayserispor4 : 0İstanbulspor
Mardin 19690 : 1Kayserispor
Kayserispor3 : 2Manisa FK
Antalyaspor0 : 4Kayserispor
Kayserispor1600Batman Petrol
.PazPendikspor1330Kayserispor
.PtsKayserispor2000Muğlaspor
.PazÜmraniyespor1600Kayserispor
.CtsKayserispor1600Sarıyer
KeçiörengücüvKayserispor
KayserisporvBodrum FK
BandırmasporvKayserispor
KayserisporvBoluspor
KayserisporvVanspor FK
SivassporvKayserispor
KayserisporvIğdır FK
BursasporvKayserispor
KayserisporvKaragümrük
KayserisporvErokspor
İstanbulsporvKayserispor
KayserisporvMardin 1969
Manisa FKvKayserispor
KayserisporvAntalyaspor
Batman PetrolvKayserispor
KayserisporvPendikspor
MuğlasporvKayserispor
KayserisporvÜmraniyespor
SarıyervKayserispor
KayserisporvKeçiörengücü
Bodrum FKvKayserispor
KayserisporvBandırmaspor
BolusporvKayserispor

Kayserispor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Gökhan DeğirmenciK3799810
Jemal TabidzeD3099810
Semih GülerD3299801
Murat UçarD3599761
Denis RaduD2381243
Fethi ÖzerD30449
Sinan KurtO3199804
Cenk ŞenO2699771
Görkem SağlamO2899698
Benhur KeserO30763444
Florent HasaniO29961436
Mamadi CamaraO2394380
Marco DulcaO2774341
Ensar KemaloğluO284125
Oğulcan ÇağlayanO304187
Murat Cem AkpınarO273137
Taylan KarapınarO18212
Taulant SeferiF30997754
Daniel MorenoF31956515
Talha SarıarslanF22423
Kayra Cihan1919
Deniz Eren DönmezerK18
Hasan Kaan YalçıK19
Aras ÇelikD16
Enes Melih GökçekD19
Ertuğrul Gazi DemirelD19
Joshua BrenetD32
Mert GöçkanD25
Mustafa Tarık ObutD19
Arda KayaO20
Burak ErkanO19
Efe Arslan DüzgünO19
Malik Kadir HayvalıO21
Muhammed Eren ArıkanO21
Sam MatherO22
Enes TulgayF19
36Yaş Ortalaması:24,8

Kayserispor Tarihinde Bugün (14 Ekim)

19842LKütahyaspor1 : 1Kayserispor
19903LSivas Demirspor2 : 1Kayserispor
20011LKayserispor3 : 2Erzurumspor
2017SLKarabükspor1 : 0Kayserispor
20:001LAntalyaspor2000Kayserispor

Kayserispor, 14 Ekim gününde oynadığı 4 maçta; 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Kayserispor 5 gol atarken kalesinde 6 gol gördü.