Trabzonspor


Kuruluş: 02.08.1967 ( 59 )
Süper Lig

Trabzonspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Galatasaray86111711619■23
2Amedspor852118991720■
3Fenerbahçe851222616163215
4Beşiktaş (E)7502168815825
5Trabzonspor74121651113
6Çorum FK841318135131431
7Kasımpaşa834112931318■
8Kocaelispor8404981121633
9Alanyaspor833289-1122811
10Başakşehir83231212011■19
11Erzurumspor FK8323511-6113417
12Ç. Rizespor (D)8314811-310269
13Göztepe82331716193013
14Gaziantep FK8224812-481027
15Gençlerbirliği8224716-98■21
16Konyaspor812549-5522■
17Samsunspor8116719-12424■
18Eyüpspor8107222-2031229
  • Şampiyonlar Ligi
  • Şampiyonlar Ligi (2 Eleme)
  • Avrupa Ligi (3 Eleme)
  • Konferans Ligi (3 Eleme)
  • Alt Lig

Trabzonspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Kasımpaşa1 : 1Trabzonspor
Trabzonspor2 : 1Başakşehir
Amedspor2 : 1Trabzonspor
Trabzonspor5 : 0Gençlerbirliği
Konyaspor1 : 0Trabzonspor
Trabzonspor4 : 0Galatasaray
Samsunspor0 : 3Trabzonspor
Trabzonspor2000Beşiktaş
.PtsÇ. Rizespor1900Trabzonspor
.PazTrabzonspor1600Gaziantep FK
.PazAlanyaspor1830Trabzonspor
.PazTrabzonspor1900Eyüpspor
.PtsGöztepe1900Trabzonspor
.PazTrabzonspor1900Çorum FK
.PazFenerbahçe1900Trabzonspor
.PtsTrabzonspor2000Kocaelispor
Erzurumspor FKvTrabzonspor
TrabzonsporvKasımpaşa
BaşakşehirvTrabzonspor
TrabzonsporvAmedspor
GençlerbirliğivTrabzonspor
TrabzonsporvKonyaspor
GalatasarayvTrabzonspor
TrabzonsporvSamsunspor
BeşiktaşvTrabzonspor
TrabzonsporvÇ. Rizespor
Gaziantep FKvTrabzonspor
TrabzonsporvAlanyaspor
EyüpsporvTrabzonspor
TrabzonsporvGöztepe
Çorum FKvTrabzonspor
TrabzonsporvFenerbahçe
KocaelisporvTrabzonspor
TrabzonsporvErzurumspor FK

Trabzonspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Andre OnanaK3077630
Stefan SavicD3577629
Chibuike NwaiwuD23771623
Wagner PinaD2465469
Sidny Lopes CabralD2472259
Cenk ÖzkacarD26340
Samet AkaydinD3217
Mustafa EskihellaçO2977611
Mohamed SalahO34767558
FabinhoO3355418
Melih KabasakalO3064410
Aral Şi̇mşi̇rO2475409
Ernest MuçiO25662377
Ozan TufanO3172258
Noah SavioloO22532215
Ruslan MalinovskyiO3322164
Metehan MimaroğluO3231104
Benjamin BouchouariO2521100
Tim Jabol - FolcarelliO2717
Paul OnuachuF32752444
FranculinoF22422198
Ahmet Doğan YıldırımK20
Erol Can ÇolakK20
Onuralp ÇevikkanK20
Arseniy BatagovD24
Oğuzhan YılmazD20
Cihan ÇanakO21
Okay YokuşluO32
Thierry KaradenizO18
Ali HabeşoğluF22
Rene MitongoF18
Umut NayirF33
Esat Yiğit Alkurt19
33Yaş Ortalaması:26,1

Trabzonspor Tarihinde Bugün (19 Ekim)

1975SLAdana Demirspor1 : 2Trabzonspor
1980SLBoluspor1 : 0Trabzonspor
1985SLKayserispor1 : 0Trabzonspor
1986SLZonguldakspor1 : 1Trabzonspor
1991SLTrabzonspor4 : 0Konyaspor
1996SLTrabzonspor2 : 1Kocaelispor
1997SLTrabzonspor0 : 2Ç. Dardanel
2003SLDenizlispor0 : 1Trabzonspor
2008SLGalatasaray3 : 0Trabzonspor
2014SLTrabzonspor3 : 1Mersin İY
2015SLMersin İY3 : 2Trabzonspor
2019SLTrabzonspor4 : 1Gaziantep FK
2024SLTrabzonspor1 : 0Başakşehir
20:00SLTrabzonspor2000Beşiktaş

Trabzonspor A.Ş., 19 Ekim gününde oynadığı 13 maçta; 7 galibiyet, 1 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı. Trabzonspor 20 gol atarken kalesinde 15 gol gördü.