Alanyaspor


Kuruluş:
Süper Lig

Alanyaspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Galatasaray751116115163316
2Beşiktaş7502168815■19
3Amedspor74211798143114
4Fenerbahçe (D)74121961313258
5Trabzonspor741216511131128
6Çorum FK8413181351323■
7Alanyaspor733186212
8Kocaelispor (E)740386212926
9Kasımpaşa7241880102912
10Ç. Rizespor8314811-31021■
11Başakşehir72231011-181734
12Gaziantep FK7223710-3818■
13Gençlerbirliği7223715-882710
14Erzurumspor FK7223311-88■24
15Göztepe7133151506■22
16Konyaspor712448-451330
17Samsunspor7115615-941532
18Eyüpspor7106220-18320■
  • Şampiyonlar Ligi
  • Şampiyonlar Ligi (2 Eleme)
  • Avrupa Ligi (3 Eleme)
  • Konferans Ligi (3 Eleme)
  • Alt Lig

Alanyaspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Gaziantep FK1 : 1Alanyaspor
Alanyaspor1 : 0Beşiktaş
Eyüpspor2 : 1Alanyaspor
Ç. Rizespor0 : 1Alanyaspor
Alanyaspor2 : 2Göztepe
Çorum FK1 : 2Alanyaspor
Alanyaspor0 : 0Erzurumspor FK
Fenerbahçe1900Alanyaspor
.CumAlanyaspor2000Kocaelispor
.PtsGençlerbirliği2000Alanyaspor
.PazAlanyaspor1830Trabzonspor
.PazKasımpaşa1600Alanyaspor
.CumAlanyaspor2000Konyaspor
.CtsAmedspor1600Alanyaspor
.CtsAlanyaspor1600Samsunspor
.CtsGalatasaray1900Alanyaspor
AlanyasporvBaşakşehir
AlanyasporvGaziantep FK
BeşiktaşvAlanyaspor
AlanyasporvEyüpspor
AlanyasporvÇ. Rizespor
GöztepevAlanyaspor
AlanyasporvÇorum FK
Erzurumspor FKvAlanyaspor
AlanyasporvFenerbahçe
KocaelisporvAlanyaspor
AlanyasporvGençlerbirliği
TrabzonsporvAlanyaspor
AlanyasporvKasımpaşa
KonyasporvAlanyaspor
AlanyasporvAmedspor
SamsunsporvAlanyaspor
AlanyasporvGalatasaray
BaşakşehirvAlanyaspor

Alanyaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Paulo VictorK3977630
Fidan AlitiD3377630
Florent HadergjonajD3277630
Nuno LimaD25771629
Fatih AksoyD2944342
Ümit AkdağD2333270
Bedirhan ÖzyurtD23319
İzzet ÇelikD22112
Gaius MakoutaO29772618
Baran GezekO2176495
İbrahim KayaO2564307
Paolo FernandesO28431214
Ianis HagiO2851131
Yusuf ÖzdemirO25591
MaestroO231188
Enes KeskinO25244
RuanF21771580
Ui Jo HwangF3475335
Arda UsluoğluF20642315
Meschack EliaF2961235
Ivan CedricF2532164
Omar Ben AliF2151151
Mert Furkan BayramK21
Eymen KarataşD18
Arouna Kigbafory SoroO19
25Yaş Ortalaması:25,5

Alanyaspor Tarihinde Bugün (17 Ekim)

19932LAlanyaspor3 : 3Denizlispor
19993LAlanyaspor1 : 1Fethiyespor
20042Lİst. Güngören2 : 2Alanyaspor
20102LAlanyaspor2 : 0Bozüyükspor
20151LAlanyaspor3 : 2Samsunspor
19:00SLFenerbahçe1900Alanyaspor

Alanyaspor, 17 Ekim gününde oynadığı 5 maçta; 2 galibiyet, 3 beraberlik alırken hiç mağlup olmadı. Alanyaspor 11 gol atarken kalesinde 8 gol gördü.