Alanyaspor


Kuruluş:
Süper Lig

Alanyaspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Galatasaray10811231211253316
2Amedspor9621201010203114
3Trabzonspor (E)961222814191128
4Beşiktaş96031810818■19
5Fenerbahçe9513238151625■
6Kasımpaşa94411394162912
7Kocaelispor9504119215■26
8Erzurumspor FK9423812-414■24
9Çorum FK9414181531323■
10Göztepe93331916312■22
11Alanyaspor9333911-212
12Başakşehir93241214-2111734
13Ç. Rizespor93151115-41021■
14Gaziantep FK9225915-6818■
15Konyaspor10226613-781330
16Gençlerbirliği (D)9225718-1182710
17Samsunspor9117821-1341532
18Eyüpspor9108223-21320■
  • Şampiyonlar Ligi
  • Şampiyonlar Ligi (2 Eleme)
  • Avrupa Ligi (3 Eleme)
  • Konferans Ligi (3 Eleme)
  • Alt Lig

Alanyaspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Gaziantep FK1 : 1Alanyaspor
Alanyaspor1 : 0Beşiktaş
Eyüpspor2 : 1Alanyaspor
Ç. Rizespor0 : 1Alanyaspor
Alanyaspor2 : 2Göztepe
Çorum FK1 : 2Alanyaspor
Alanyaspor0 : 0Erzurumspor FK
Fenerbahçe3 : 0Alanyaspor
Alanyaspor1 : 2Kocaelispor
Gençlerbirliği2000Alanyaspor
.PazAlanyaspor1830Trabzonspor
.PazKasımpaşa1600Alanyaspor
.CumAlanyaspor2000Konyaspor
.CtsAmedspor1600Alanyaspor
.CtsAlanyaspor1600Samsunspor
.CtsGalatasaray1900Alanyaspor
AlanyasporvBaşakşehir
AlanyasporvGaziantep FK
BeşiktaşvAlanyaspor
AlanyasporvEyüpspor
AlanyasporvÇ. Rizespor
GöztepevAlanyaspor
AlanyasporvÇorum FK
Erzurumspor FKvAlanyaspor
AlanyasporvFenerbahçe
KocaelisporvAlanyaspor
AlanyasporvGençlerbirliği
TrabzonsporvAlanyaspor
AlanyasporvKasımpaşa
KonyasporvAlanyaspor
AlanyasporvAmedspor
SamsunsporvAlanyaspor
AlanyasporvGalatasaray
BaşakşehirvAlanyaspor

Türkiye Kupası

3. Tur
Alanyaspor4 : 112 Bingölspor

Alanyaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Paulo VictorK3999810
Mert Furkan BayramK211190
Nuno LimaD251091823
Fidan AlitiD3399810
Florent HadergjonajD3299810
Fatih AksoyD2966508
Ümit AkdağD2333270
Bedirhan ÖzyurtD2341109
İzzet ÇelikD2231108
Gaius MakoutaO29992753
Baran GezekO2198654
İbrahim KayaO2596481
Ianis HagiO2882251
Paolo FernandesO28431214
Enes KeskinO2551195
Yusuf ÖzdemirO25611181
MaestroO2342179
Arouna Kigbafory SoroO191190
Emre DemirO221166
RuanF21992744
Arda UsluoğluF20962458
Ui Jo HwangF34971440
Meschack EliaF2982355
Ivan CedricF25521254
Omar Ben AliF21821247
Mahmut Can KaraK20
Eymen KarataşD18
Kartal Kaan YiğitD19
Oğuz Baran ArslanD17
29Yaş Ortalaması:24,7

Alanyaspor Tarihinde Bugün (31 Ekim)

19932LAlanyaspor1 : 2Eskişehirspor
19993LAlanyaspor1 : 0Kemerspor
20042LMuğlaspor2 : 1Alanyaspor
20102LAlanyaspor0 : 1Mardinspor
2016SLKasımpaşa2 : 1Alanyaspor
2018TKHacettepe 1945 SK1 : 3Alanyaspor
2021SLAlanyaspor2 : 2Göztepe
2023TKAlanyaspor4 : 1Kütahyaspor

Alanyaspor, 31 Ekim gününde oynadığı 8 maçta; 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı. Alanyaspor 13 gol atarken kalesinde 11 gol gördü.