Kocaelispor


Kuruluş: 24.04.1966 ( 60 )
Süper Lig

Kocaelispor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Galatasaray8611171161922■
2Amedspor8521189917■19
3Fenerbahçe851222616161229
4Trabzonspor851218513163316
5Beşiktaş8503161061524■
6Çorum FK841318135133013
7Kasımpaşa83411293131734
8Kocaelispor840498112
9Alanyaspor (D)833289-112269
10Başakşehir8323121201118■
11Erzurumspor FK8323511-6113114
12Ç. Rizespor (E)8314811-3101027
13Göztepe8233171619■25
14Gaziantep FK8224812-48■23
15Gençlerbirliği8224716-981532
16Konyaspor812549-5520■
17Samsunspor8116719-124■21
18Eyüpspor8107222-2032811
  • Şampiyonlar Ligi
  • Şampiyonlar Ligi (2 Eleme)
  • Avrupa Ligi (3 Eleme)
  • Konferans Ligi (3 Eleme)
  • Alt Lig

Kocaelispor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Başakşehir2 : 0Kocaelispor
Kocaelispor2 : 0Amedspor
Konyaspor1 : 2Kocaelispor
Kocaelispor1 : 0Samsunspor
Galatasaray1 : 0Kocaelispor
Kocaelispor2 : 0Gaziantep FK
Beşiktaş2 : 1Kocaelispor
Kocaelispor1 : 2Göztepe
Alanyaspor2000Kocaelispor
.CtsKocaelispor1600Ç. Rizespor
.CtsEyüpspor1330Kocaelispor
.CtsKocaelispor1900Fenerbahçe
.PazÇorum FK1330Kocaelispor
.PazErzurumspor FK1330Kocaelispor
.PazKocaelispor1330Gençlerbirliği
.PtsTrabzonspor2000Kocaelispor
KocaelisporvKasımpaşa
KocaelisporvBaşakşehir
AmedsporvKocaelispor
KocaelisporvKonyaspor
SamsunsporvKocaelispor
KocaelisporvGalatasaray
Gaziantep FKvKocaelispor
KocaelisporvBeşiktaş
GöztepevKocaelispor
KocaelisporvAlanyaspor
Ç. RizesporvKocaelispor
KocaelisporvEyüpspor
FenerbahçevKocaelispor
KocaelisporvÇorum FK
KocaelisporvErzurumspor FK
GençlerbirliğivKocaelispor
KocaelisporvTrabzonspor
KasımpaşavKocaelispor

Türkiye Kupası

3. Tur
.SalKocaelispor1800Mazıdağı Fosfat

Kocaelispor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Serhat ÖztaşdelenK2288720
Anfernee DijksteelD3077630
Massadio HaidaraD34661474
Tanguy ZoukrouD2355415
Emir OrtakayaD2264375
Matej MaglicaD28531296
Muharrem CinanD2841128
Onur ÖztongaD262187
ShowO27881720
Berkan KutluO28883657
Gonçalo SousaO2077577
Dan AgyeiO29871523
Mahamadou SusohoO2176496
Uğur Kaan YıldızO2485437
Makana BakuO2883352
Tayfur BingölO3342162
Tobias GulliksenO23374
Mustafa Ege BilimO20312
Florian AyeF29631327
Metehan AltunbaşF23831284
Rigoberto RivasF2831164
Arda ÖzyarF19210
Aleksandar JovanovicK34
Onurcan PiriK32
Talha PolatK20
Deniz CeylanD18
Efe KüçükD19
Mikdat ÇilD20
Umut Can AslanD20
Bedirhan YıldızO21
Bünyamin DalkılıçO20
Habib KeitaO24
Haydar KarataşO19
Hulisi DesticiO18
Bruno PetkovicF32
35Yaş Ortalaması:24,6

Kocaelispor Tarihinde Bugün (22 Ekim)

19672LKasımpaşa2 : 2Kocaelispor
19722LKocaelispor1 : 2Zonguldakspor
19782LKocaelispor3 : 2Sarıyer
19892LKocaelispor0 : 1Bakırköyspor
1994SLKocaelispor2 : 2Trabzonspor
1995SLAnkaragücü4 : 0Kocaelispor
20061LKocaelispor3 : 1A. Sebatspor

Kocaelispor, 22 Ekim gününde oynadığı 7 maçta; 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Kocaelispor 11 gol atarken kalesinde 14 gol gördü.