Boluspor


Kuruluş: 28.12.1965 ( 60 )
1. Lig

Boluspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Bursaspor131012291118313617
2Kayserispor1283126917273819
3Iğdır FK1282217982630■
4Batman Petrol13724262332321■
5Mardin 1969126331611521■22
6Keçiörengücü135532518720■24
7Muğlaspor12462181441823■
8Antalyaspor126061819-118■28
9Bodrum FK1245315114171433
10Karagümrük1344516160163415
11Sarıyer134451418-41627■
12Erokspor133641518-3151635
13Bandırmaspor13355171341425■
14Pendikspor133551523-814■26
15Ümraniyespor (D)1134413103132910
16Manisa FK133462123-213■20
17Sivasspor (D)122731518-3133213
18Vanspor FK (-2)134361422-813■31
19İstanbulspor12129931-2251837
20Boluspor110110325-221
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Boluspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Boluspor1 : 2Manisa FK
Batman Petrol2 : 0Boluspor
Boluspor0 : 3Mardin 1969
Muğlaspor2 : 0Boluspor
Boluspor0 : 2Keçiörengücü
Bandırmaspor6 : 0Boluspor
Boluspor1 : 1Pendikspor
Sarıyer2 : 1Boluspor
Boluspor0 : 1Antalyaspor
Iğdır FK1 : 0Boluspor
Boluspor0 : 3Vanspor FK
Ümraniyespor1700Boluspor
Sivasspor1330Boluspor
.PazBoluspor1600Bodrum FK
.CtsKaragümrük1900Boluspor
BolusporvErokspor
BursasporvBoluspor
Bolusporvİstanbulspor
KayserisporvBoluspor
Manisa FKvBoluspor
BolusporvBatman Petrol
Mardin 1969vBoluspor
BolusporvMuğlaspor
KeçiörengücüvBoluspor
BolusporvBandırmaspor
PendiksporvBoluspor
BolusporvSarıyer
AntalyasporvBoluspor
BolusporvÜmraniyespor
BolusporvIğdır FK
Vanspor FKvBoluspor
BolusporvSivasspor
Bodrum FKvBoluspor
BolusporvKaragümrük
EroksporvBoluspor
BolusporvBursaspor
İstanbulsporvBoluspor
BolusporvKayserispor

Türkiye Kupası

3. Tur
Boluspor1 : 3Karşıyaka

Boluspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Angjelo TafasK261111960
Muhammet ÖzkanK2421120
Kevin CuestaD26119847
Bartu GöçmenD231081762
Abdulsamet KırımD3397579
Hosue DiazD2175447
Canberk ÖzdemirD3055436
Juan Cruz ArgüelloD2655420
Ahmet Can ÖzdemirD3086395
Gökhan AkkanD2833235
Arda Tuğra SaygıD1952201
Elvin YunuszadeD3442164
Furkan MetinD243131
Ali ÇırakD2521122
Ali Uğurhan UğurluD212191
Tolunay ArtuçO21108671
Muhammed MertO31107665
Zeki DursunO20107652
Alptekin ÇaylıO22951476
Bertu Alican ÖzyürekO2573313
Can Arda YılmazO1963313
Nurettin KorkmazO2444239
Deniz YıldızO1951136
Yusuf Can EsendemirO25233
Burak TopçuO25123
Erdem Can PolatO2419
Emmanuel AderinolaO2816
Rodrigo RivasF2911111916
Fernando EscobarF3087560
Furkan Emin KaçmazF20961493
Ege ÖzkayımoğluF25103401
Temel ÇakmakF251164
Kaan Alp DizbayK20
33Yaş Ortalaması:24,9

Boluspor Tarihinde Bugün (1 Kasım)

1970SLKarşıyaka0 : 0Boluspor
1981SLAdana Demirspor1 : 0Boluspor
1987SLBoluspor1 : 0Denizlispor
19922LBoluspor1 : 0Ispartaspor
19982LBoluspor1 : 2Yozgatspor
20033LEskişehir Şekerspor2 : 0Boluspor
20091LK. Erciyesspor2 : 0Boluspor
2023TKBoluspor2 : 0Karaman FK
20241LBoluspor3 : 0Ümraniyespor
13:301LSivasspor1330Boluspor

Boluspor, 1 Kasım gününde oynadığı 9 maçta; 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı. Boluspor 8 gol atarken kalesinde 7 gol gördü.