Boluspor


Kuruluş: 28.12.1965 ( 60 )
1. Lig

Boluspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Kayserispor1081122517253819
2Bursaspor1071220911223617
3Iğdır FK (D)106221486203011
4Batman Petrol10613201731921■
5Mardin 196910532126618■22
6Keçiörengücü104511910917■24
7Sarıyer114431415-11627■
8Antalyaspor105051517-215■28
9Bodrum FK1135313103141433
10Bandırmaspor1135316881425■
11Sivasspor1127215141133213
12Karagümrük1034313130133415
13Muğlaspor10262911-21223■
14Manisa FK102441516-110■20
15Pendikspor102441219-710■26
16Erokspor10163611-591635
17Ümraniyespor (D)9144710-372910
18Vanspor FK (-2)102351020-1071231
19İstanbulspor10127924-1551837
20Boluspor9018321-181
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Boluspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Boluspor1 : 2Manisa FK
Batman Petrol2 : 0Boluspor
Boluspor0 : 3Mardin 1969
Muğlaspor2 : 0Boluspor
Boluspor0 : 2Keçiörengücü
Bandırmaspor6 : 0Boluspor
Boluspor1 : 1Pendikspor
Sarıyer2 : 1Boluspor
Boluspor0 : 1Antalyaspor
Ümraniyespor1700Boluspor
Iğdır FK1330Boluspor
.CumBoluspor2000Vanspor FK
.PazSivasspor1330Boluspor
.PazBoluspor1600Bodrum FK
.CtsKaragümrük1900Boluspor
BolusporvErokspor
BursasporvBoluspor
Bolusporvİstanbulspor
KayserisporvBoluspor
Manisa FKvBoluspor
BolusporvBatman Petrol
Mardin 1969vBoluspor
BolusporvMuğlaspor
KeçiörengücüvBoluspor
BolusporvBandırmaspor
PendiksporvBoluspor
BolusporvSarıyer
AntalyasporvBoluspor
BolusporvÜmraniyespor
BolusporvIğdır FK
Vanspor FKvBoluspor
BolusporvSivasspor
Bodrum FKvBoluspor
BolusporvKaragümrük
EroksporvBoluspor
BolusporvBursaspor
İstanbulsporvBoluspor
BolusporvKayserispor

Boluspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Angjelo TafasK2699780
Muhammet ÖzkanK24130
Kevin CuestaD2697667
Bartu GöçmenD23861582
Abdulsamet KırımD3366463
Juan Cruz ArgüelloD2655420
Hosue DiazD2154343
Ahmet Can ÖzdemirD3064308
Canberk ÖzdemirD3033270
Gökhan AkkanD2833235
Arda Tuğra SaygıD1941156
Elvin YunuszadeD3422118
Ali ÇırakD25132
Furkan MetinD24116
Tolunay ArtuçO2186505
Muhammed MertO3185498
Zeki DursunO2085473
Alptekin ÇaylıO2274407
Bertu Alican ÖzyürekO2552213
Can Arda YılmazO1942211
Deniz YıldızO1941135
Nurettin KorkmazO2422107
Burak TopçuO25123
Yusuf Can EsendemirO25119
Erdem Can PolatO2419
Rodrigo RivasF29991760
Fernando EscobarF3066453
Furkan Emin KaçmazF20861448
Ege ÖzkayımoğluF2571229
Kaan Alp DizbayK20
Emmanuel AderinolaO28
Temel ÇakmakF25
32Yaş Ortalaması:25,0

Boluspor Tarihinde Bugün (18 Ekim)

1975SLGalatasaray0 : 0Boluspor
1981SLDiyarbakırspor0 : 2Boluspor
1987SLBoluspor2 : 0Samsunspor
19982LBoluspor2 : 2Artvin Hopaspor
20062LBoluspor2 : 2Pendikspor
20091LAltay3 : 0Boluspor
20201LBoluspor1 : 2Beykoz Anadolu
13:301LIğdır FK1330Boluspor

Boluspor, 18 Ekim gününde oynadığı 7 maçta; 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Boluspor 9 gol atarken kalesinde 9 gol gördü.