Antalyaspor


Kuruluş: 02.07.1966 ( 60 )
1. Lig

Antalyaspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Kayserispor118212471726■29
2Iğdır FK (D)117221587233213
3Bursaspor1071220911221433
4Batman Petrol1162322193203819
5Mardin 19691053212661821■
6Antalyaspor116051717018
7Keçiörengücü104511910917■20
8Sarıyer114431415-116■23
9Bodrum FK (E)1135313103141231
10Bandırmaspor1135316881424■
11Sivasspor112721514113■25
12Karagümrük1034313130131635
13Muğlaspor10262911-2123617
14Manisa FK102441516-1101837
15Ümraniyespor10244910-11026■
16Pendikspor102441219-710■22
17Erokspor10163611-593415
18Vanspor FK (-2)112361022-127■27
19İstanbulspor11128926-17530■
20Boluspor10019322-19128■
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Antalyaspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Antalyaspor4 : 3Keçiörengücü
Mardin 19692 : 0Antalyaspor
Antalyaspor2 : 3Pendikspor
Antalyaspor1 : 2Sarıyer
Bandırmaspor0 : 1Antalyaspor
Antalyaspor1 : 2Sivasspor
Ümraniyespor1 : 2Antalyaspor
Antalyaspor3 : 0Vanspor FK
Boluspor0 : 1Antalyaspor
Antalyaspor0 : 4Kayserispor
İstanbulspor0 : 2Antalyaspor
.PazAntalyaspor1600Bodrum FK
.PazIğdır FK1600Antalyaspor
.CumAntalyaspor2000Bursaspor
.PazErokspor1600Antalyaspor
AntalyasporvKaragümrük
MuğlasporvAntalyaspor
AntalyasporvManisa FK
Batman PetrolvAntalyaspor
KeçiörengücüvAntalyaspor
AntalyasporvMardin 1969
PendiksporvAntalyaspor
SarıyervAntalyaspor
AntalyasporvBandırmaspor
SivassporvAntalyaspor
AntalyasporvÜmraniyespor
Vanspor FKvAntalyaspor
AntalyasporvBoluspor
KayserisporvAntalyaspor
Antalyasporvİstanbulspor
Bodrum FKvAntalyaspor
AntalyasporvIğdır FK
BursasporvAntalyaspor
AntalyasporvErokspor
KaragümrükvAntalyaspor
AntalyasporvMuğlaspor
Manisa FKvAntalyaspor
AntalyasporvBatman Petrol

Türkiye Kupası

3. Tur
.ÇarKars 36 Spor1330Antalyaspor

Antalyaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Fotios PseftisK2366491
Abdullah YiğiterK2643319
Julian CuestaK3522180
Bünyamin BalcıD261111983
Ensar Buğra TivsizD191091784
Soner DikmenD331091686
Francis NzabaD2477560
Veysel SarıD3851111
Samet KarakoçO241110945
Sander van de StreekO3311114894
PedrinhoO3499756
Ramzi SafuriO31761548
Güray VuralO38762510
Mevlüt ŞimşekO191052502
Erdoğan YeşilyurtO3395431
Doğukan SinikO2784384
Hasan Yakub İlçinO1783233
Nikola StormO32421220
Jesper CeesayO2542216
Ömer Faruk BeyazO2352183
Samet YalçınO325149
Ismail Taieb ChehaimaO2017
Nuno da CostaF35551437
Ahmet SağatF30832331
Yohan BoliF33396
Arda AltunF19127
Bachir Gueye2317
Doğukan ÖzkanK26
Kağan ArıcanK20
Arif KocamanD23
Ege İzmirliD18
Mert YılmazD27
Hasan ÜrkmezO19
33Yaş Ortalaması:26,8

Antalyaspor Tarihinde Bugün (19 Ekim)

19752LAntalyaspor1 : 0Gaziantepspor
19802LÖdemiş Belediye3 : 0Antalyaspor
19852LAntalyaspor1 : 0Lüleburgazspor
1986SLAnkaragücü3 : 1Antalyaspor
19912LBandırmaspor0 : 3Antalyaspor
1997SLAnkaragücü2 : 0Antalyaspor
2000SLAntalyaspor2 : 2Gaziantepspor
2019SLAntalyaspor0 : 6Gençlerbirliği
2024SLAntalyaspor0 : 3Galatasaray
2025SLGaziantep FK3 : 2Antalyaspor

Antalyaspor A.Ş., 19 Ekim gününde oynadığı 10 maçta; 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 6 mağlubiyet aldı. Antalyaspor 10 gol atarken kalesinde 22 gol gördü.