Antalyaspor


Kuruluş: 02.07.1966 ( 60 )
1. Lig

Antalyaspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Bursaspor (E)12912261115281433
2Kayserispor128312691727■29
3Iğdır FK (D)128221798263213
4Batman Petrol1272325214233819
5Keçiörengücü125522315820■20
6Muğlaspor1246218144183617
7Mardin 196911533141041821■
8Antalyaspor126061819-118
9Bodrum FK124531511417■31
10Karagümrük1244416151161635
11Sarıyer124441417-316■23
12Bandırmaspor12354171071424■
13Ümraniyespor11344131031326■
14Sivasspor122731518-313■25
15Erokspor122641216-4123415
16Pendikspor122551423-911■22
17Manisa FK112451820-2101837
18Vanspor FK (-2)123361322-910■27
19İstanbulspor12129931-22530■
20Boluspor110110325-22128■
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Antalyaspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Antalyaspor4 : 3Keçiörengücü
Mardin 19692 : 0Antalyaspor
Antalyaspor2 : 3Pendikspor
Antalyaspor1 : 2Sarıyer
Bandırmaspor0 : 1Antalyaspor
Antalyaspor1 : 2Sivasspor
Ümraniyespor1 : 2Antalyaspor
Antalyaspor3 : 0Vanspor FK
Boluspor0 : 1Antalyaspor
Antalyaspor0 : 4Kayserispor
İstanbulspor0 : 2Antalyaspor
Antalyaspor1 : 2Bodrum FK
.PazIğdır FK1600Antalyaspor
.CumAntalyaspor2000Bursaspor
.PazErokspor1600Antalyaspor
AntalyasporvKaragümrük
MuğlasporvAntalyaspor
AntalyasporvManisa FK
Batman PetrolvAntalyaspor
KeçiörengücüvAntalyaspor
AntalyasporvMardin 1969
PendiksporvAntalyaspor
SarıyervAntalyaspor
AntalyasporvBandırmaspor
SivassporvAntalyaspor
AntalyasporvÜmraniyespor
Vanspor FKvAntalyaspor
AntalyasporvBoluspor
KayserisporvAntalyaspor
Antalyasporvİstanbulspor
Bodrum FKvAntalyaspor
AntalyasporvIğdır FK
BursasporvAntalyaspor
AntalyasporvErokspor
KaragümrükvAntalyaspor
AntalyasporvMuğlaspor
Manisa FKvAntalyaspor
AntalyasporvBatman Petrol

Türkiye Kupası

3. Tur
.ÇarKars 36 Spor1300Antalyaspor

Antalyaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Fotios PseftisK2377581
Abdullah YiğiterK2643319
Julian CuestaK3522180
Bünyamin BalcıD2612121.073
Ensar Buğra TivsizD1911101874
Soner DikmenD331191711
Francis NzabaD2488650
Veysel SarıD3851111
Mert YılmazD27112
Samet KarakoçO2412111.031
Sander van de StreekO3312124984
PedrinhoO341010834
Mevlüt ŞimşekO191162580
Ramzi SafuriO31861560
Güray VuralO38762510
Erdoğan YeşilyurtO33105435
Doğukan SinikO2784384
Jesper CeesayO2553306
Ömer Faruk BeyazO2363248
Hasan Yakub İlçinO1783233
Nikola StormO32421220
Samet YalçınO325149
Ismail Taieb ChehaimaO2017
Nuno da CostaF35651462
Ahmet SağatF30943396
Yohan BoliF33396
Arda AltunF19127
Bachir Gueye2317
Doğukan ÖzkanK26
Kağan ArıcanK20
Arif KocamanD23
Ege İzmirliD18
Hasan ÜrkmezO19
33Yaş Ortalaması:26,8

Antalyaspor Tarihinde Bugün (26 Ekim)

19692LAntalyaspor3 : 0Bandırmaspor
19802LAntalyaspor0 : 0Yeşilovaspor
20031LAntalyaspor4 : 1Göztepe
2008SLAntalyaspor1 : 1Hacettepe
2011SLTrabzonspor2 : 2Antalyaspor
2013SLKarabükspor1 : 1Antalyaspor
2015SLAntalyaspor1 : 5Beşiktaş
2019SLSivasspor2 : 1Antalyaspor
2025SLAntalyaspor0 : 4Başakşehir

Antalyaspor A.Ş., 26 Ekim gününde oynadığı 9 maçta; 2 galibiyet, 4 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Antalyaspor 13 gol atarken kalesinde 16 gol gördü.