Antalyaspor


Kuruluş: 02.07.1966 ( 60 )
1. Lig

Antalyaspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Kayserispor (E)971118513221029
2Bursaspor96121798191433
3Iğdır FK96121486193213
4Keçiörengücü94411910916■20
5Batman Petrol951316151163819
6Mardin 1969943211651521■
7Antalyaspor95041513215
8Sarıyer94321210215■23
9Bandırmaspor934214591324■
10Karagümrük934213121131635
11Muğlaspor9261981123617
12Sivasspor92521312111■25
13Pendikspor92431117-610■22
14Manisa FK92341415-191837
15Bodrum FK915378-181231
16Erokspor9153510-583415
17Ümraniyespor9144710-3726■
18İstanbulspor (D)9126720-1353011
19Vanspor FK (-2)9135819-114■27
20Boluspor9018321-18128■
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Antalyaspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Antalyaspor4 : 3Keçiörengücü
Mardin 19692 : 0Antalyaspor
Antalyaspor2 : 3Pendikspor
Antalyaspor1 : 2Sarıyer
Bandırmaspor0 : 1Antalyaspor
Antalyaspor1 : 2Sivasspor
Ümraniyespor1 : 2Antalyaspor
Antalyaspor3 : 0Vanspor FK
Boluspor0 : 1Antalyaspor
Antalyaspor2000Kayserispor
.Pazİstanbulspor1900Antalyaspor
.PazAntalyaspor1600Bodrum FK
.PazIğdır FK1600Antalyaspor
.CumAntalyaspor2000Bursaspor
.PazErokspor1600Antalyaspor
AntalyasporvKaragümrük
MuğlasporvAntalyaspor
AntalyasporvManisa FK
Batman PetrolvAntalyaspor
KeçiörengücüvAntalyaspor
AntalyasporvMardin 1969
PendiksporvAntalyaspor
SarıyervAntalyaspor
AntalyasporvBandırmaspor
SivassporvAntalyaspor
AntalyasporvÜmraniyespor
Vanspor FKvAntalyaspor
AntalyasporvBoluspor
KayserisporvAntalyaspor
Antalyasporvİstanbulspor
Bodrum FKvAntalyaspor
AntalyasporvIğdır FK
BursasporvAntalyaspor
AntalyasporvErokspor
KaragümrükvAntalyaspor
AntalyasporvMuğlaspor
Manisa FKvAntalyaspor
AntalyasporvBatman Petrol

Antalyaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Fotios PseftisK2344360
Abdullah YiğiterK2633270
Julian CuestaK3522180
Bünyamin BalcıD2699803
Soner DikmenD33881619
Ensar Buğra TivsizD19871604
Francis NzabaD2466470
Veysel SarıD3841110
Samet KarakoçO2498765
Sander van de StreekO33993738
PedrinhoO3477615
Ramzi SafuriO31761548
Güray VuralO38652481
Mevlüt ŞimşekO19842373
Doğukan SinikO2773332
Erdoğan YeşilyurtO3374319
Nikola StormO32421220
Hasan Yakub İlçinO1773216
Ömer Faruk BeyazO234194
Jesper CeesayO252181
Samet YalçınO323125
Nuno da CostaF35441347
Ahmet SağatF30621210
Yohan BoliF33396
Arda AltunF19127
Bachir Gueye2317
Doğukan ÖzkanK26
Kağan ArıcanK20
Ege İzmirliD18
Mert YılmazD27
Hasan ÜrkmezO19
Ismail Taieb ChehaimaO20
32Yaş Ortalaması:26,9

Antalyaspor Tarihinde Bugün (12 Ekim)

1986SLAntalyaspor0 : 0Sarıyer

Antalyaspor A.Ş., 12 Ekim gününde oynadığı 1 maçta;