Melih Aldemir

Melih Aldemir

Hakem Profili

Adı :Melih Aldemir
Bölge :İstanbul
Toplam Maç :85
Yönettiği Son Maç
Etimesgut SK 0 : 4 Gaziantep FK
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Kuşadasıspor4-318110-0,75
Vanspor FK421110-11-1,75
Anadolu SF32-16-712,00
Keçiörengücü32-14-3-2,00
Adana Demirspor3--3315-0,00
Hatayspor3--37-610,00
Yeni Mersin İY22--3-2-3,00
Amedspor22--4-5-3,00
Devrek Belediyespor2-115-6-0,50
Arguvanspor2--23-4-0,00
Y. Malatyaspor2--23-1-0,00
Serdivanspor211-5-5-2,00
Diyarbekirspor2--25-7-0,00
Söke 1970 SK2--23-3-0,00
Osmaniyespor2--2217-0,00
Aliağa Futbol21-1312-1,50
Balıkesirspor2--22-410,00
Adana 01 FK22--1-3-3,00
Artvin Hopaspor211-7-6-2,00
7 Eylül Turgutlu2-2-2-311,00
Amasyaspor FK211-515-2,00
Hacettepe 1945 SK2--23-5-0,00
Eynesil Belediye2-114-310,50
Fenerbahçe (Kadın)211-1-3-2,00
Tavşanlı Linyitspor211-2-8-2,00
Eskişehir Sağlıkspor2-11115-0,50
Şanlıurfaspor2-115-4-0,50
Altınova Belediyespor2-111-6-0,50
Muğlaspor2-2-6-6-1,00
Iğdır FK21-15-6-1,50
Fenerbahçe Altyapı22--2-3-3,00
Manisa FK21-15-4-1,50
Serikspor1--14-2-0,00
Beşiktaş (Kadın)11--2-2-3,00
Düzcespor1-1-4-4-1,00
Trabzonspor (Kadın)1--12-2-0,00
Muşspor1-1-3-411,00
Kocaelispor1--1111-0,00
Beyoğlu Yeni Çarşı11--1-113,00
Karabük İY11--2-013,00
Akhisarspor1--10-2-0,00
Gaziantep FK11--1-2-3,00
Erbaaspor11--5-2-3,00
Etimesgut SK1--12-1-0,00
Ataşehir Bld. (Kadın)1--11-2-0,00
Amedspor (Kadın)11--2-1-3,00
Antalyaspor11--2-2-3,00
Darıca G. Birliği11--2-0-3,00
Sivasspor11--2-3-3,00
Kastamonuspor1--15-1-0,00
23 Elazığ FK1-1-413-1,00
İstanbulspor11--314-3,00
Batman Petrol11--3-2-3,00
Kayserispor11--2-2-3,00
Çorum FK11--2-1-3,00
Boluspor1--11-2-0,00
Bandırmaspor11--1-3-3,00
Isparta 32 Spor1-1-3-2-1,00
Fethiyespor11--2-1-3,00
Bodrum FK11--2-213,00
Niğde Belediyespor1--12-2-0,00
Karaköprü Bld.1-1-2-3-1,00
Erokspor1--11-1-0,00
Samsunspor11--1-213,00
Bucaspor 192811--112-3,00
Ümraniyespor11--2-0-3,00
Karagümrük11--1-1-3,00
Giresunspor1--10-1-0,00
Afyonspor1--1312-0,00
Altay11--2-313,00
Nazillispor1--13-1-0,00
Karaman FK11--1-3-3,00
İskenderunspor11--1-5-3,00
Keçiören Bağlum11--3-1-3,00
Tuncaspor1--11-0-0,00
Çerkezköy 191111--0-1-3,00
Konyaspor Altyapı1--12-0-0,00
Gazi Mahallesi1--1010-0,00
Küçükçekmece Sinop11--0-013,00
Yeniçağaspor11--2-113,00
Kireçburnu (Kadın)1--10-0-0,00
Dudulluspor (Kadın)11--01423,00
Kocaeli Bayan FK (Kadın)1--142010,00
Sancaktepe FK1--10-0-0,00
Beylerbeyi 191111--0-0-3,00
Karapınar Belediye1--11-3-0,00
Bilecik 1969 SK1--12-3-0,00
Bayburt 1918 FK11--1-1-3,00
Somaspor11--1-0-3,00
Beykoz Anadolu Altyapı1--14-2-0,00
Balıkesirspor Altyapı11--2-4-3,00
Bozcaadaspor1-1-5-1-1,00
Bakırköyspor11--5-4-3,00
Maltepespor1--14-5-0,00
Ortaköyspor1-1-2-4-1,00
Nişantaşıspor1-1-4-2-1,00
İscehisarspor1--12-3-0,00
Saruhanlı Belediye11--3-2-3,00
Kütahya Yeşilay1-1-3-0-1,00
Yeniköyspor1--11-1-0,00
Tepecikspor1--14-1-0,00
Babaeskispor1--13-2-0,00
Görükle İpekspor11--2-3-3,00
Niğde Anadolu FK1--11-0-0,00
Siirt İl Özel İdare11--0-1-3,00
Kelkit 1954 SK11--2-2-3,00
Eskişehirspor1--14-3-0,00
Antalyaspor Altyapı1--11-2-0,00
Karşıyaka11--2-2-3,00
Sapancaspor11--3-1-3,00
Orduspor 196711--411-3,00
Edirnespor11--3-5-3,00
52 Orduspor1--15-3-0,00
Gümüşhanespor1-1-4-1-1,00
Kırıkkale FK1-1-1-4-1,00
Beylerbeyispor1--11-0-0,00
Küçükyalı Yelken1-1-3-2-1,00
Kozlu Belediyespor11--3-3-3,00
Kavacıkspor1--1112-0,00
İstiklalspor11--2-113,00
Bigaspor1--13-3-0,00
1966 Edremitspor11--3-3-3,00
FOMGET (Kadın)1-1-3-1-1,00
Gönen Belediye1-1-4-1-1,00
Çorluspor 194711--3-013,00
Hendekspor1--1013-0,00
Gebzespor1-1-3-2-1,00
Vefa1-1-2-3-1,00
Beşyüzevlerspor1-1-4-5-1,00
Kütahyaspor1-1-6-2-1,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
1. Lig1471604,10,1
2. Lig922504,70,1
3. Lig2177704,40,2
Bölgesel Amatör24671104,10,2
U19 Elit A110002,00,0
U19 Elit B100106,00,0
U17 Elit A110003,00,0
Kadınlar Süper Ligi430102,80,8
Kadınlar 2. Lig101004,00,0
Türkiye Kupası940502,90,3
TOPLAM8531183604,00,2
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2018-2019623104,20,0
2020-2021100106,00,0
2021-20221343603,50,4
2022-20231434703,90,2
2023-20241463504,30,1
2024-20251673604,10,3
2025-20261881903,90,2
2026-2027311105,00,0
TOPLAM8531183604,00,2
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam17110171834218
Maç Başına2,00,12,00,14,00,2