ara

Serdivanspor


Kuruluş: 1955 ( 67 )
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 11. Grup

Serdivanspor Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Arifiye Kalaycı00000000229
2Bahçelievlerspor000000002411
3Bayburt 1918 FK000000002613
4Bilecik 1969 SK00000000417
5Çerkezköy 1911000000001023
6Çorluspor 194700000000207
7Hendek Dereköy00000000821
8Hendekspor00000000215
9Kazımpaşa Birlikspor00000000163
10Küçükçekmece Sinopspor00000000619
11Modafen FK000000001225
12Serdivanspor00000000
13Tekirdağspor00000000114
14Vefaspor00000000185

Serdivanspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Serdivanspor1500Tekirdağspor
.PazSerdivanspor1500Hendekspor
.PazKazımpaşa Birlikspor1500Serdivanspor
.PazSerdivanspor1500Bilecik 1969 SK
.PazVefaspor1400Serdivanspor
.PazSerdivanspor1400Küçükçekmece Sinopspor
.PazÇorluspor 19471400Serdivanspor
.PazSerdivanspor1400Hendek Dereköy
.PazArifiye Kalaycı1400Serdivanspor
.PazSerdivanspor1400Çerkezköy 1911
.PazBahçelievlerspor1400Serdivanspor
.PazSerdivanspor1400Modafen FK
.PazBayburt 1918 FK1400Serdivanspor
.PazTekirdağspor1400Serdivanspor
.PazHendekspor1400Serdivanspor
.PazSerdivanspor1400Kazımpaşa Birlikspor
.PazBilecik 1969 SK1400Serdivanspor
.PazSerdivanspor1400Vefaspor
.PazKüçükçekmece Sinopspor1400Serdivanspor
.ÇarSerdivanspor1400Çorluspor 1947
.PazHendek Dereköy1400Serdivanspor
.PazSerdivanspor1400Arifiye Kalaycı
.PazÇerkezköy 19111400Serdivanspor
.PazSerdivanspor1500Bahçelievlerspor
.PazModafen FK1500Serdivanspor
.PazSerdivanspor1500Bayburt 1918 FK

Serdivanspor Tarihinde Bugün (1 Ekim)

2016BALSerdivanspor0 : 0Sapanca Gençlikspor
2017Alaağaçspor0 : 3Serdivanspor

Serdivanspor, 1 Ekim gününde oynadığı 2 maçta; 1 galibiyet, 1 beraberlik alırken hiç mağlup olmadı. Serdivanspor 3 gol atarken hiç gol yemedi.