Bigaspor


Kuruluş:
3. Lig 2. Grup

    Bigaspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Gemlik Sümerbey75201129172912
    2Bursa Yıldırımspor7430835151330
    3Eskişehirspor74212181314■20
    4Bigaspor7421159614
    5Etimesgut SK (E)7421104614926
    6Ayvalıkgücü Bld.742111651421■
    7Balıkesirspor74121915413■22
    8Anadolu SF733111561219■
    9Karşıyaka723255092710
    10Gaziemir SK7304910-193215
    11Altay723279-291128
    12Söke 1970 SK714210100723■
    13Uşakspor7133810-26■18
    14Bucaspor 19287205813-563114
    15Alanya 1221 FSK7115315-1241633
    16Denizli İdman Y. (D)7034414-103258
    171922 Akşehir SK7106518-133■24
    18Kepezspor7025312-923417
    • Üst Lig
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Bigaspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Bigaspor1 : 1Uşakspor
    Anadolu SF2 : 2Bigaspor
    Bigaspor3 : 0Eskişehirspor
    Ayvalıkgücü Bld.2 : 1Bigaspor
    Bigaspor3 : 2Balıkesirspor
    Söke 1970 SK2 : 3Bigaspor
    Bigaspor2 : 01922 Akşehir SK
    .CtsDenizli İdman Y.1500Bigaspor
    .PazBigaspor1500Etimesgut SK
    .CtsKarşıyaka1500Bigaspor
    .ÇarBigaspor1500Altay
    .PazGemlik Sümerbey1500Bigaspor
    .PazBigaspor1500Bursa Yıldırımspor
    .CtsBucaspor 19281500Bigaspor
    .CtsGaziemir SK1500Bigaspor
    .PazBigaspor1500Alanya 1221 FSK
    .CtsKepezspor1300Bigaspor
    UşaksporvBigaspor
    BigasporvAnadolu SF
    EskişehirsporvBigaspor
    BigasporvAyvalıkgücü Bld.
    BalıkesirsporvBigaspor
    BigasporvSöke 1970 SK
    1922 Akşehir SKvBigaspor
    BigasporvDenizli İdman Y.
    Etimesgut SKvBigaspor
    BigasporvKarşıyaka
    AltayvBigaspor
    BigasporvGemlik Sümerbey
    Bursa YıldırımsporvBigaspor
    BigasporvBucaspor 1928
    BigasporvGaziemir SK
    Alanya 1221 FSKvBigaspor
    BigasporvKepezspor

    Türkiye Kupası

    2. Tur
    Bigaspor0 : 3Balıkesirspor

    Bigaspor Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
    Emre ŞanalK3155450
    Haktan ŞentürkK1922180
    Görkem EneK241190
    Uğur AygörenD32871665
    Melih ŞencanD31771630
    Mustafa Aydoğan AydoğduD2788585
    Mert TekinD2177543
    Erkul KüçükD3141163
    Emir SezginD241190
    Fatih DenizO24875577
    Hüseyin Can ÖztürkO2487571
    Nurettin ÇağlarO33862497
    Eren MakulO25761488
    Arda Berkay ArazO21661438
    Berk ZerenmanO2375346
    Eren AkkayaO25811317
    Mustafa Can KaragözO2482309
    Yağız YolcuO202184
    Umut Koray ÖzF31743392
    Fırat TulgayoğluF201137
    Mert Ba2271254
    İlyas Etik1941107
    Kaan Şentürk242180
    Mehmet Anıl Yörük22227
    Kerem CoşkunD20
    Oktay KancıD33
    Alp Eren Doruk21
    27Yaş Ortalaması:24,9

    Bigaspor Tarihinde Bugün (19 Ekim)

    19863LEdremit Belediye3 : 1Bigaspor
    19913LEdremit Belediye1 : 1Bigaspor
    2025BALEdirne 1922 FK0 : 3Bigaspor

    Bigaspor, 19 Ekim gününde oynadığı 3 maçta; 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Bigaspor 5 gol atarken kalesinde 4 gol gördü.