Muhammed Ömür

Muhammed Ömür

Yönettiği Alaşehir Belediyespor Maçları
Sez.L.SonuçVAR
16-17BALEti Maden Etispor0 : 2Alaşehir Belediye
Muhammed Ömür - Alaşehir Belediyespor Maçları Verileri
TakımMaçGBMRakipMBP
Alaşehir Belediye1
(1 _test)
1--1-6- 3,00

Hakem Profili

Adı :Muhammed Ömür
Bölge :İstanbul
Doğum Yeri :Amasya
Doğum Tarihi ve Yaşı :14.09.1992 (34 yaşında)
Toplam Maç :92
Yönettiği Son Maç
1461 Trabzon 2 : 1 İnegölspor
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Tekirdağspor421113122-1,75
Galatasaray (Kadın)31116-5-1,33
23 Elazığ FK32-112-522,00
Edirnespor32-113-1012,00
B. Doğantepe312-10316-1,67
Anadolu SF32-19-1432,00
Denizli İdman Y.2-114-310,50
Feriköy21-17-11-1,50
1964 Silifkespor2-11819-0,50
Denizlispor21-1619-1,50
Çerkezköy 1911211-9-9-2,00
Niğde Belediyespor211-5-712,00
Tokat Belediyespor2--2319-0,00
Karaman FK211-3-5-2,00
Erciyes 38 FSK21-1414-1,50
Ergene Velimeşe21-16-311,50
Zonguldakspor FK211-7-512,00
Karaköprü Bld.2-2-7-6-1,00
Sarıyer Altyapı22--72613,00
Ağrı 1970 SK2--2516-0,00
Sebatspor21-19-1111,50
Ayvalıkgücü Bld.21-1618-1,50
Aliağa Futbol211-72722,00
Bilecik 1969 SK21-19-10-1,50
Pazarspor2-2-5-3-1,00
Osmaniyespor2--2827-0,00
Çankaya SK22--81713,00
Galatasaray Altyapı211-1-3-2,00
İzmir Çoruhlu FK2--26-6-0,00
Değirmenderespor211-7-712,00
Karşıyaka22--314-3,00
Uzunköprüspor2--27110-0,00
Orduspor 19672-1141510,50
Balıkesirspor211-10-722,00
Bigaspor22--7-4-3,00
Kasımpaşa Altyapı211-4-2-2,00
Kullar 197521-191511,50
Erbaaspor21-18-921,50
Arguvanspor11--4-3-3,00
Bornova 1877 SK11--4-6-3,00
Hacettepe 1945 SK1-1-6-5-1,00
İnegölspor1--13-4-0,00
Siirt İl Özel İdare1-1-324-1,00
Sapancaspor1--13-310,00
Karabük İY11--4-3-3,00
Tarsus İY1--13-4-0,00
Batman Petrol11--412-3,00
Kırıkkale FK1--13-4-0,00
Eynesil Belediye1--12-3-0,00
52 Orduspor11--5-2-3,00
Gebzespor Altyapı1--1314-0,00
Altınordu1--14-2-0,00
Menemen FK1--13-5-0,00
Ankara Demir11--5-3-3,00
Kastamonuspor11--2-313,00
Karacabey Belediye1--1312-0,00
68 Aksarayspor1-1-41321,00
12 Bingölspor1-1-1-4-1,00
N. Kapadokyagücü1-1-4-1-1,00
Türk Metal 19631--12-1-0,00
Kırşehir FK11--1-2-3,00
Serikspor11--011-3,00
Sapancaspor Altyapı1--13-320,00
Bayburt Özel İd.1--12-5-0,00
Eskişehirspor11--4-2-3,00
Kuşadasıspor1--16-4-0,00
Düzcespor11--4-6-3,00
Mazıdağı Fosfat1-1-21711,00
Adıyaman FK1-1-71211,00
Çayelispor1-1-6-311,00
İnegöl Kafkasspor1-1-316-1,00
1965 Nurlupınar1-1-5-611,00
İznikspor1-1-615-1,00
Kepezspor1-1-1-1-1,00
Nazillispor1-1-3-3-1,00
Altay1--12-4-0,00
1461 Trabzon11--4-3-3,00
Gaziantep FK Altyapı1--11-2-0,00
Sandıklıspor11--0-1-3,00
Tuncaspor1--13-2-0,00
Beykozspor 190811--314-3,00
Bakırköyspor1--14-310,00
ALG Spor (Kadın)11--1-1-3,00
Arslanbey G.Birliği1--13-4-0,00
Beşiktaş (Kadın)1--12-4-0,00
FOMGET (Kadın)11--4-2-3,00
1877 Alemdağspor1--10-6-0,00
Küçükçekmecespor11--6-0-3,00
Babaeskispor1-1-4-4-1,00
Gölcükspor1-1-4-4-1,00
Yunusemrespor1--14-6-0,00
Lüleburgazspor1-1-6-3-1,00
Küçükçekmece Sinop11--1-3-3,00
Irmakspor1--13-1-0,00
Akhisar 45 FK1--11-0-0,00
Karamürselspor1--18-4-0,00
Vizespor11--4-2-3,00
Yalovaspor11--21513,00
Bursa Yıldırımspor11--315-3,00
Altınova Belediyespor1--15-310,00
Karagümrük Altyapı1--11-0-0,00
KB Hereke Yıldız1--13-4-0,00
Çengelköyspor1--10-3-0,00
Beşyüzevlerspor11--3-0-3,00
Hakkarigücü (Kadın)1-1-2-1-1,00
Yeniçağaspor1--16-6-0,00
Mehmet Akif Ersoy Üni.11--6-4-3,00
Fenerbahçe (Kadın)1--12-4-0,00
Büyükçekmecegücü11--7-4-3,00
Kaynaşlı Belediye1--1714-0,00
Zaferspor1-1-6-411,00
İnegöl Kurtuluşspor1--17-210,00
Derincespor11--313-3,00
Kapaklıspor1-1-5-411,00
Beylikdüzüspor11--1-1-3,00
Nilüfer Erdemlispor1--11-1-0,00
Yozgatspor 195911--4-5-3,00
Yıldızeli Birlikspor1--15-4-0,00
Eti Maden Etispor1--16-1-0,00
Alaşehir Belediye11--1-6-3,00
Keçiören Bağlum11--0-1-3,00
Bozüyük Vitraspor11--4-2-3,00
Şuhut Bld. Hisar11--2-3-3,00
Uşak Vefaspor1--13-2-0,00
Gazi Mahallesi1--14-7-0,00
Tepecikspor1--12-4-0,00
Hendek Dereköy11--4-3-3,00
Nişantaşıspor1--17-5-0,00
Nevşehir Belediye11--312-3,00
Kelkit 1954 SK1--12-310,00
Iğdır FK11--213-3,00
Yomraspor1-1-4-3-1,00
Darıca G. Birliği1--15-3-0,00
Çorluspor 19471--12-5-0,00
İstasyonspor1--10-1-0,00
Biga Adaspor11--1-0-3,00
Akçakocaspor1--11-0-0,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2. Lig632105,80,7
3. Lig3615101106,70,5
Bölgesel Amatör381761507,20,3
U19 Elit A311102,30,0
U19 Bölgesel220006,51,5
Kadınlar Süper Ligi100106,00,0
Kadınlar 2. Lig301203,70,0
Türkiye Kupası210102,00,5
TOPLAM9139203206,50,4
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2016-2017320105,70,0
2017-2018751107,00,6
2018-2019410306,80,5
2019-2020530206,20,4
2020-2021200204,00,0
2021-20221435605,90,2
2022-20231462607,60,4
2023-20241482406,60,6
2024-20251163208,40,7
2025-20261337305,20,4
2026-2027420203,80,5
TOPLAM9139203206,50,4
Lig Bazında (Yardımcı Hakem)
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
Bölgesel Amatör10100
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam279173112259039
Maç Başına3,10,23,40,26,50,4