Gemlik Sümerbey


Kuruluş:
3. Lig 2. Grup

    Gemlik Sümerbey Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Gemlik Sümerbey6510101916
    2Bursa Yıldırımspor642072514■21
    3Etimesgut SK641182613■19
    4Ayvalıkgücü Bld. (E)6411116513825
    5Balıkesirspor640217134121734
    6Eskişehirspor632117710113316
    7Anadolu SF (D)6321104611247
    8Bigaspor63211394111229
    9Altay6231651920■
    10Gaziemir SK6303880922■
    11Karşıyaka622255082811
    12Söke 1970 SK61327706269
    13Uşakspor612379-251532
    14Bucaspor 19286105512-731330
    151922 Akşehir SK6105516-11318■
    16Kepezspor602429-72■23
    17Denizli İdman Y.6024111-1021027
    18Alanya 1221 FSK6015114-1313114
    • Üst Lig
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Gemlik Sümerbey Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    1922 Akşehir SK0 : 4Gemlik Sümerbey
    Gemlik Sümerbey1 : 0Etimesgut SK
    Altay1 : 2Gemlik Sümerbey
    Gemlik Sümerbey0 : 0Bursa Yıldırımspor
    Gaziemir SK0 : 2Gemlik Sümerbey
    Gemlik Sümerbey1 : 0Kepezspor
    Anadolu SF1430Gemlik Sümerbey
    .CtsGemlik Sümerbey1500Ayvalıkgücü Bld.
    .PazSöke 1970 SK1500Gemlik Sümerbey
    .CtsGemlik Sümerbey1500Denizli İdman Y.
    .ÇarKarşıyaka1500Gemlik Sümerbey
    .PazGemlik Sümerbey1500Bigaspor
    .CtsGemlik Sümerbey1500Bucaspor 1928
    .PazAlanya 1221 FSK1300Gemlik Sümerbey
    .PazGemlik Sümerbey1500Uşakspor
    .PazEskişehirspor1500Gemlik Sümerbey
    .CtsGemlik Sümerbey1500Balıkesirspor
    Gemlik Sümerbeyv1922 Akşehir SK
    Etimesgut SKvGemlik Sümerbey
    Gemlik SümerbeyvAltay
    Bursa YıldırımsporvGemlik Sümerbey
    Gemlik SümerbeyvGaziemir SK
    KepezsporvGemlik Sümerbey
    Gemlik SümerbeyvAnadolu SF
    Ayvalıkgücü Bld.vGemlik Sümerbey
    Gemlik SümerbeyvSöke 1970 SK
    Denizli İdman Y.vGemlik Sümerbey
    Gemlik SümerbeyvKarşıyaka
    BigasporvGemlik Sümerbey
    Bucaspor 1928vGemlik Sümerbey
    Gemlik SümerbeyvAlanya 1221 FSK
    UşaksporvGemlik Sümerbey
    Gemlik SümerbeyvEskişehirspor
    BalıkesirsporvGemlik Sümerbey

    Türkiye Kupası

    2. Tur
    Gemlik Sümerbey2 : 0Uşakspor

    Gemlik Sümerbey Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
    Taha AyanK2866540
    Erkam ErginsoyK221190
    Ahmet MemişD24661540
    Burak BüyükkayaD2866540
    Abdulcebrail AkbulutD2555450
    Talha KumaşD18631394
    Kağan KöroğluD2221119
    Habil ÖzbakırD2141107
    Mehmet GüneşO28663478
    Burak ÖzdemirO24663467
    Arda KeserO2466438
    Mirac TokluO23431263
    Halil İbrahim SevinçO2452203
    Serhan ÜresinO2432181
    Barış ŞenO2961172
    Efe Baran CeylanO2021154
    Muzaffer KocaerO2541152
    Alperen DoğanO31411100
    Aziz Eren BalabanO202163
    Mustafa GençO201117
    Mehmet KüçükdurmuşF32761528
    Vural AkkurtF2344236
    Yusuf Delen2176560
    Ali Eray Bozkurt2242138
    Rıfat BayhanK22
    Furkan DemirF28
    26Yaş Ortalaması:24,2

    Gemlik Sümerbey Tarihinde Bugün (15 Ekim)

    2022BALİnegöl Kafkasspor2 : 1Gemlik Sümerbey
    2023BALGemlik Sümerbey3 : 1Hendekspor

    Gemlik Sümerbey Futbol A.Ş., 15 Ekim gününde oynadığı 2 maçta; 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı. Gemlik Sümerbey bu tarihte 4 gol atarken 3 gol yedi.