Denizli İdman Yurdu


Kuruluş:
3. Lig 2. Grup

    Denizli İdman Yurdu Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Gemlik Sümerbey65101019162710
    2Bursa Yıldırımspor642072514■19
    3Etimesgut SK6411826131734
    4Ayvalıkgücü Bld.6411116513■23
    5Balıkesirspor640217134121532
    6Eskişehirspor632117710113114
    7Anadolu SF632110461122■
    8Bigaspor (E)6321139411825
    9Altay6231651918■
    10Gaziemir SK6303880920■
    11Karşıyaka62225508926
    12Söke 1970 SK (D)61327706247
    13Uşakspor612379-251330
    14Bucaspor 19286105512-731128
    151922 Akşehir SK6105516-1133316
    16Kepezspor602429-72■21
    17Denizli İdman Y.6024111-102
    18Alanya 1221 FSK6015114-1312912
    • Üst Lig
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Denizli İdman Yurdu Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Altay1 : 1Denizli İdman Y.
    Denizli İdman Y.0 : 2Bursa Yıldırımspor
    Gaziemir SK5 : 0Denizli İdman Y.
    Denizli İdman Y.0 : 0Kepezspor
    Anadolu SF2 : 0Denizli İdman Y.
    Denizli İdman Y.0 : 1Ayvalıkgücü Bld.
    Söke 1970 SK1500Denizli İdman Y.
    .CtsDenizli İdman Y.1900Bigaspor
    .PazDenizli İdman Y.1500Karşıyaka
    .CtsGemlik Sümerbey1500Denizli İdman Y.
    .ÇarDenizli İdman Y.1500Bucaspor 1928
    .PazAlanya 1221 FSK1300Denizli İdman Y.
    .PazDenizli İdman Y.1500Uşakspor
    .PazEskişehirspor1500Denizli İdman Y.
    .CtsDenizli İdman Y.1500Balıkesirspor
    .Paz1922 Akşehir SK1300Denizli İdman Y.
    .CtsDenizli İdman Y.1500Etimesgut SK
    Denizli İdman Y.vAltay
    Bursa YıldırımsporvDenizli İdman Y.
    Denizli İdman Y.vGaziemir SK
    KepezsporvDenizli İdman Y.
    Denizli İdman Y.vAnadolu SF
    Ayvalıkgücü Bld.vDenizli İdman Y.
    Denizli İdman Y.vSöke 1970 SK
    BigasporvDenizli İdman Y.
    KarşıyakavDenizli İdman Y.
    Denizli İdman Y.vGemlik Sümerbey
    Bucaspor 1928vDenizli İdman Y.
    Denizli İdman Y.vAlanya 1221 FSK
    UşaksporvDenizli İdman Y.
    Denizli İdman Y.vEskişehirspor
    BalıkesirsporvDenizli İdman Y.
    Denizli İdman Y.v1922 Akşehir SK
    Etimesgut SKvDenizli İdman Y.

    Türkiye Kupası

    2. Tur
    Denizli İdman Y.0 : 1Serikspor

    Denizli İdman Yurdu Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
    Umutcan YenisoyK2555450
    Ertuğrul BağK2422180
    Şevket YıldızD1966519
    Emirhan KahramanD2666495
    Nazmi CandoğanD3755450
    Yunus Emre DuyanD2453252
    Kemal BayrakD2442231
    Yunus Emre BilginD202191
    Hakan KapukıranD231165
    Mustafa Arda MutluO23661525
    Alperen KahramanO2576504
    Emre IşıkO2666474
    Mehmet DeveciO2466462
    Hüseyin ÜnerO2766447
    Arda Furkan CiritO2063293
    Taha TunçO2553287
    İmran KaçmazO2131180
    Yavuz Selim TatarO1832130
    Tolga YakutO2631128
    Mahmut ErO195125
    Efe KartalO21253
    Bora TaşdemirF2844338
    Tusan UbuzF20214
    Arda Bilici2041119
    Abdulkadir Açar2441109
    Oktay Ergun1719
    Arda ŞahinK19
    Bekir Kaan AktürkK17
    Yavuz Selim GöçenoğluD18
    Enes BalcıoğluO20
    Mustafa Çolak22
    Yusuf Kemal Gökkaya21
    32Yaş Ortalaması:22,6

    Denizli İdman Y. Tarihinde Bugün (15 Ekim)

    2017Denizli İdman Y.4 : 0Pamukkalespor
    2023Dokuzkavaklar2 : 6Denizli İdman Y.

    Denizli İdman Yurdu, 15 Ekim gününde oynadığı 2 maçta; 2 galibiyet aldı. Denizli İdman Y. bu tarihte 10 gol atarken kalesinde 2 gol gördü.