Karamürselspor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 6. Grup

    Karamürselspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Alikahya Belediyespor (E)00000000112
    2As Akyazıspor (D)00000000132
    3Çaycumaspor00000000314
    4Çayırovaspor00000000819
    5Darıca 1934 G.Birliği00000000154
    6Devrek Belediyespor00000000617
    7Gölyakaspor00000000209
    8Hendekspor000000002211
    9Karamürselspor00000000
    10Kozlu Belediyespor000000001021
    11Osmanelispor00000000165
    12Sapancaspor00000000187
    • Play-Off Finalist
    • Play-Off Yarı Finalist
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Karamürselspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Karamürselspor1300Alikahya Belediyespor
    .PazAs Akyazıspor1400Karamürselspor
    .PazKaramürselspor1400Çaycumaspor
    .PazDarıca 1934 G.Birliği1400Karamürselspor
    .PazOsmanelispor1400Karamürselspor
    .PazKaramürselspor1300Devrek Belediyespor
    .PazSapancaspor1300Karamürselspor
    .PazKaramürselspor1400Çayırovaspor
    .PazGölyakaspor1300Karamürselspor
    .PazKaramürselspor1300Kozlu Belediyespor
    .PazHendekspor1300Karamürselspor
    .PazAlikahya Belediyespor1300Karamürselspor
    .PazKaramürselspor1300As Akyazıspor
    .PazÇaycumaspor1300Karamürselspor
    .PazKaramürselspor1300Darıca 1934 G.Birliği
    .PazKaramürselspor1300Osmanelispor
    .PazDevrek Belediyespor1400Karamürselspor
    .PazKaramürselspor1400Sapancaspor
    .PazÇayırovaspor1300Karamürselspor
    .PazKaramürselspor1300Gölyakaspor
    .PazKozlu Belediyespor1300Karamürselspor
    .PazKaramürselspor1300Hendekspor

    Karamürselspor Tarihinde Bugün (15 Ekim)

    19953LKaramürselspor0 : 0Gölcükspor

    Karamürselspor, 15 Ekim gününde oynadığı 1 maçta;