Karamürselspor

Kocaeli
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 11. Grup
Puan Durumu Rekabet Grafik

Karamürselspor Puan Cetveli

STakımOGBMAYAvPF
1Alibeyköyspor000000001326
2Arnavutköy Belediye000000002310
3Başiskele Doğantepe00000000141
4Bigaspor00000000922
5Bozcaadaspor00000000163
6Çengelköyspor00000000417
7Çerkezköy 191100000000207
8Edirnespor00000000215
9Karamürselspor00000000
10Lüleburgazspor00000000185
11Ortaköyspor00000000619
12Tekirdağspor000000001124
13Uzunköprüspor00000000218
14Vizespor000000002512

Karamürselspor Bölgesel Amatör Lig (BAL) 11. Grup Maçları

22.09 15:00Başiskele DoğantepevKaramürselspor1
29.09 15:00KaramürselsporvEdirnespor2
06.10 15:00BozcaadasporvKaramürselspor3
13.10 15:00KaramürselsporvÇengelköyspor4
20.10 15:00LüleburgazsporvKaramürselspor5
27.10 14:00KaramürselsporvOrtaköyspor6
03.11 14:00Çerkezköy 1911vKaramürselspor7
10.11 14:00UzunköprüsporvKaramürselspor8
17.11 14:00KaramürselsporvBigaspor9
24.11 14:00Arnavutköy BelediyevKaramürselspor10
01.12 14:00KaramürselsporvTekirdağspor11
08.12 14:00VizesporvKaramürselspor12
15.12 14:00KaramürselsporvAlibeyköyspor13
19.01 14:00KaramürselsporvBaşiskele Doğantepe14
26.01 14:00EdirnesporvKaramürselspor15
02.02 14:00KaramürselsporvBozcaadaspor16
09.02 14:00ÇengelköysporvKaramürselspor17
16.02 14:00KaramürselsporvLüleburgazspor18
23.02 14:00OrtaköysporvKaramürselspor19
01.03 14:00KaramürselsporvÇerkezköy 191120
08.03 14:00KaramürselsporvUzunköprüspor21
15.03 14:00BigasporvKaramürselspor22
22.03 15:00KaramürselsporvArnavutköy Belediye23
29.03 15:00TekirdağsporvKaramürselspor24
05.04 15:00KaramürselsporvVizespor25
12.04 15:00AlibeyköysporvKaramürselspor26

Karamürselspor Eylül Ayı Performansı

İç/DışOGBMAY
İç Saha1111
Deplasman
Toplam101011
Oran%100%0%100%00