İsmet Yılmaz

İsmet Yılmaz

Yönettiği Kırıkkale FK Maçları
Sez.L.SonuçVAR
25-263LKırıkkale FK2 : 0Kahramanmaraş
İsmet Yılmaz - Kırıkkale FK Maçları Verileri
TakımMaçGBMRakipMBP
Kırıkkale FK1
(1 _test)
1--1-2- 3,00

Hakem Profili

Adı :İsmet Yılmaz
Bölge :Eskişehir
Doğum Yeri :Eskişehir
Doğum Tarihi ve Yaşı :09.08.2002 (24 yaşında)
Toplam Maç :59
Yönettiği Son Maç
Sebatspor 1 : 1 68 Aksarayspor
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Eskişehirspor Altyapı831422231-1,25
Küçükçekmece Sinop22--4-113,00
Muşspor211-5-7-2,00
Fethiyespor2-11515-0,50
Ankara Demir21-14-7-1,50
Çilimli Belediye21-17-5-1,50
Galata SK2-11213-0,50
Tavşanlı Linyitspor21-16-6-1,50
Erbaaspor2--24-3-0,00
Karadeniz Ereğli22--3-4-3,00
İnkılapspor2-111-310,50
İFA21-1515-1,50
Gebzespor2-113-3-0,50
İstiklalspor2-111-3-0,50
Beylikdüzüspor21-1612-1,50
Çeşme Belediye2--25-4-0,00
Çubukspor11--2-4-3,00
Silivrispor1--11-0-0,00
Kahramanmaraş1--12-1-0,00
Kırıkkale FK11--1-2-3,00
Geredespor1--14-2-0,00
HD Osmangazi Gençlikspor Altyapı1--15-2-0,00
Osmaniyespor11--3-1-3,00
Mazıdağı Fosfat1-1-3-3-1,00
N. Kapadokyagücü1-1-3-3-1,00
Çankaya SK11--2-2-3,00
Kütahya İl Özel İdare1--14-2-0,00
Edirnespor1--12-2-0,00
Kilis 1984 FK1--11-3-0,00
Kartal Bulvarspor11--0-1-3,00
Fatsa Belediye11--2-3-3,00
Amasyaspor FK1--13-2-0,00
Sebatspor1-1-4-111,00
Karacabey Belediye11--3-113,00
Somaspor1--13-3-0,00
Ankaragücü1--13-3-0,00
Bigaspor11--4-413,00
Kepezspor1--1110-0,00
Batman Petrol11--0-113,00
Muğlaspor11--1-1-3,00
Karaman FK1--11-1-0,00
Erzincanspor11--2-3-3,00
Kırklarelispor11--4-1-3,00
Büyükçekmecegücü1-1-011-1,00
Yozgat Bozokspor1--13-3-0,00
Pazarspor11--3-3-3,00
Ankaraspor11--1-3-3,00
Bucaspor 19281--13-1-0,00
Altınordu11--1-1-3,00
68 Aksarayspor1-1-114-1,00
Keşanspor1--11-4-0,00
Boluspor Altyapı11--3-413,00
Gölbaşı Belediye1--14-3-0,00
1955 Seydişehirspor11--414-3,00
Sarayönü Belediye1--14-410,00
Alaplı Belediye11--4-5-3,00
Denizlispor Altyapı1--11-5-0,00
Haliçspor1--10-2-0,00
Sarıyer Yenimahalle11--5-013,00
Emar Anadolu SK1--1015-0,00
Yalova FK11--5-3-3,00
Eti Maden Etispor1--13-5-0,00
Samsunspor Altyapı11--2-2-3,00
Altay Altyapı11--6-3-3,00
1966 Edremitspor11--2-413,00
Alaçatıspor11--2-3-3,00
Yeniçağaspor1--10-0-0,00
Bayrampaşa Altyapı1--14-2-0,00
Galatasaray (Kadın)11--1-1-3,00
Amedspor (Kadın)1--11-1-0,00
Gemlik Sümerbey11--1-1-3,00
Altınova Belediyespor1--11-1-0,00
Ümraniyespor Altyapı1-1-4-3-1,00
Taşköprüspor1--11-3-0,00
Bozüyük Vitraspor11--2-1-3,00
Sapancaspor1--11-2-0,00
Beylerbeyi 19111-1-2-1-1,00
Bucak B. Oğuzhan11--2-2-3,00
Hacettepe 1945 SK1--10-2-0,00
Çankırı Futbol SK11--2-0-3,00
Ankara Demir Altyapı11--6-113,00
Bartınspor11--3-1-3,00
Kapaklıspor11--3-1-3,00
Yeni Ufukspor1--14-1-0,00
Maltepespor11--1-4-3,00
Yahşihanspor1--11-2-0,00
Tepecikspor11--2-4-3,00
Hendekspor11--3-013,00
Evrenspor1--1013-0,00
Keçiören Bağlum11--41413,00
Sinopspor1--141410,00
Tekirdağspor11--4-1-3,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2. Lig1132604,20,3
3. Lig1052303,50,2
Bölgesel Amatör28182704,50,3
U19 Elit B521206,00,2
U17 Elit B100109,00,0
U17 Bölgesel210107,00,5
Kadınlar Süper Ligi110002,00,0
TOPLAM583072004,50,2
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2020-2021200205,50,5
2022-2023611303,70,2
2023-20241291205,60,2
2024-202515101404,40,3
2025-202619103603,90,2
2026-2027401305,30,5
TOPLAM583072004,50,2
Lig Bazında (Yardımcı Hakem)
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
U19 Elit B10010
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam1356127826214
Maç Başına2,30,12,20,14,50,2