Geredespor

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. Grup

Geredespor Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Eskişehirspor1712323911283924
21926 Polatlı Bld.171232339243925
3Alaplı Belediye1710434417273423
4Çilimli Belediye17102532151732
5Geredespor17102527131432
6Karadeniz Ereğli179443217153126
7Kaynaşlı Belediye17935261973020
8Ankara TKİ1785427141329
9Sincan Belediyespor176832817112619
10Gölbaşı Belediye177372930-12421
11Yunusemrespor1721141548-33718
12Kırşehir Gençlik Hiz.1721141346-33722
13Eskişehir Demirspor1721141351-387
14Kozlu Belediyespor170017051-510
  • Üst Lig
  • Alt Lig

Geredespor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Çilimli Belediye2 : 1Geredespor
Geredespor0 : 0Ankara TKİ
Eskişehir Demirspor1 : 2Geredespor
HGeredespor3 : 0Kozlu Belediyespor
Yunusemrespor2 : 4Geredespor
Kaynaşlı Belediye0 : 1Geredespor
Geredespor0 : 1Sincan Belediyespor
Geredespor2 : 0Gölbaşı Belediye
Kırşehir Gençlik Hiz.0 : 1Geredespor
Geredespor0 : 0Alaplı Belediye
Eskişehirspor1 : 2Geredespor
Geredespor1 : 01926 Polatlı Bld.
Karadeniz Ereğli3 : 1Geredespor
Geredespor0 : 2Çilimli Belediye
Ankara TKİ1 : 0Geredespor
Geredespor6 : 0Eskişehir Demirspor
HKozlu Belediyespor0 : 3Geredespor
.PazGeredespor1400Yunusemrespor
.PazSincan Belediyespor1400Geredespor
.PazGeredespor1400Kaynaşlı Belediye
.PazGölbaşı Belediye1500Geredespor
.PazGeredespor1500Kırşehir Gençlik Hiz.
.PazAlaplı Belediye1500Geredespor
.PazGeredespor1500Eskişehirspor
.Paz1926 Polatlı Bld.1500Geredespor
.PazGeredespor1500Karadeniz Ereğli

Geredespor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Berkay GüzelK2414141.260
Kaan GelişliK231190
Emre PınarD211491936
Fahri KüçükkurtD2911111849
Celal ArasD36148798
Yavuz ÖzsevimD3344277
Rüştü Emre YılmazD23334
Fırat KayaO25141421.226
Mert Murat SönmezO231192722
Selahattin ErdemO191371644
Samed KartalO35861554
Aydın AslanO231053483
Ozan SinerO2784458
Kayhan ArduçO33751441
Sercan YılmazO2533216
Burak CeylanO2522111
Mustafa ÇoşkunO262195
Oğuz EkenO22114
Serhat ÖzyılmazF30131221.110
Zafer ŞensoyF33131131.009
Mert TürkileriF26332256
Yılmaz AvcıF2171188
Burak KaptanF2361146
Berk Can Aktaş22151121.006
Umut Ada201111892
Zeynel Zorlu2197576
Metehan Subaş2083276
Talha Taşkan2122129
Efe Karakaş20145
Kaan Masgar2219
Sefa DemirsesK30
Ozan SavalD25
Yusuf YeşilyurtO22
Yiğit Ceylan19
34Yaş Ortalaması:24,9

Geredespor Tarihinde Bugün (29 Şubat)

2012BALBartınspor0 : 3Geredespor

Geredespor, 29 Şubat gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Geredespor bu tarihte 3 gol atarken hiç gol yemedi.