Emar Anadolu Spor Kulübü


Kuruluş:
İstanbul Süper Amatör 5. Grup

    Emar Anadolu Spor Kulübü Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Alibeyköyspor00000000619
    2Anadoluhisarı İ.Y.000000002613
    3Bağlarbaşı00000000229
    4Dudulluspor00000000185
    5Emar Anadolu SK00000000
    6Gazi Mahallesi000000001023
    7Güngören Belediyespor00000000207
    8Güzelhisarspor (D)00000000163
    9Kartalspor000000002411
    10Küçükköyspor00000000821
    11Küçüksu Rasathane000000001225
    12Sancaktepespor00000000417
    13Sultanbeylispor (E)00000000114

    Emar Anadolu Spor Kulübü Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Emar Anadolu SKvSultanbeylispor
    GüzelhisarsporvEmar Anadolu SK
    Emar Anadolu SKvSancaktepespor
    DudullusporvEmar Anadolu SK
    Emar Anadolu SKvAlibeyköyspor
    Güngören BelediyesporvEmar Anadolu SK
    Emar Anadolu SKvKüçükköyspor
    BağlarbaşıvEmar Anadolu SK
    Emar Anadolu SKvGazi Mahallesi
    KartalsporvEmar Anadolu SK
    Emar Anadolu SKvKüçüksu Rasathane
    Anadoluhisarı İ.Y.vEmar Anadolu SK
    SultanbeylisporvEmar Anadolu SK
    Emar Anadolu SKvGüzelhisarspor
    SancaktepesporvEmar Anadolu SK
    Emar Anadolu SKvDudulluspor
    AlibeyköysporvEmar Anadolu SK
    Emar Anadolu SKvGüngören Belediyespor
    KüçükköysporvEmar Anadolu SK
    Emar Anadolu SKvBağlarbaşı
    Gazi MahallesivEmar Anadolu SK
    Emar Anadolu SKvKartalspor
    Küçüksu RasathanevEmar Anadolu SK
    Emar Anadolu SKvAnadoluhisarı İ.Y.

    Emar Anadolu SK Tarihinde Bugün (13 Ekim)

    2018Emar Anadolu SK1 : 2Yıldıztabya
    2023BALEmar Anadolu SK1 : 1Alibeyköyspor

    Emar Anadolu Spor Kulübü, 13 Ekim gününde oynadığı 2 maçta; 1 beraberlik, 1 mağlubiyet alırken hiç galip gelemedi. Emar Anadolu SK 2 gol atarken kalesinde 3 gol gördü.