Sinopspor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 7. Grup

    Sinopspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Aladağspor00000000207
    2Ankara TKİ (E)00000000114
    3Arıt Kayadibispor000000002613
    4Başarı 2025 SK00000000316
    5Çankırı Futbol SK000000001225
    6Cide Belediyespor000000001023
    7Eskişehir Demirspor000000002411
    8Hacılar Belediyespor00000000821
    9Kahramankazan Bld.00000000417
    10Keçiören Bağlum (D)00000000152
    11Mimar Sinan GSK00000000619
    12Polatlı 1926 SK00000000185
    13Safranboluspor00000000229
    14Sinopspor00000000
    • Play-Off Finalist
    • Play-Off Yarı Finalist
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Sinopspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Sinopspor1300Ankara TKİ
    .PazKeçiören Bağlum1300Sinopspor
    .PazSinopspor1300Başarı 2025 SK
    .PazSinopspor1300Kahramankazan Bld.
    .PazPolatlı 1926 SK1300Sinopspor
    .PazSinopspor1300Mimar Sinan GSK
    .PazAladağspor1300Sinopspor
    .PazSinopspor1300Hacılar Belediyespor
    .PazSafranboluspor1300Sinopspor
    .PazSinopspor1300Cide Belediyespor
    .PazEskişehir Demirspor1300Sinopspor
    .PazSinopspor1300Çankırı Futbol SK
    .PazArıt Kayadibispor1300Sinopspor
    .PazAnkara TKİ1300Sinopspor
    .PazSinopspor1300Keçiören Bağlum
    .PazBaşarı 2025 SK1300Sinopspor
    .PazKahramankazan Bld.1300Sinopspor
    .PazSinopspor1300Polatlı 1926 SK
    .PazMimar Sinan GSK1300Sinopspor
    .PazSinopspor1300Aladağspor
    .PazHacılar Belediyespor1300Sinopspor
    .PazSinopspor1300Safranboluspor
    .PazCide Belediyespor1300Sinopspor
    .PazSinopspor1300Eskişehir Demirspor
    .PazÇankırı Futbol SK1300Sinopspor
    .PazSinopspor1300Arıt Kayadibispor

    Türkiye Kupası

    1. Tur
    Sinopspor0 : 3Arıt Kayadibispor

    Sinopspor Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
    Nazım Özgür AlacaK201190
    Bahtiyar YılmazD241190
    Miraç Doğukan AkbulutD241190
    Turan Eren SolgunD20128
    Eren KiyağO231190
    Ahmet TaşdemirF231190
    Kerem ŞumnuF211190
    Yasin ÖztürkF251190
    Batuhan Telsiz221176
    Mehmet Ali Kesgin191162
    Yasin Arslan241162
    Ferhat Sari191145
    Muhammed Seyda Keskin16145
    Enes Kitapçı19128
    Yunus Emre Demirtaş17114
    Muhammet SancıK21
    Barkın Bilgici18
    Egehan Tezel17
    Serdal Aşkın Çağlayan20
    Yiğit Ünal16
    Yunus Emre Yıldız21
    21Yaş Ortalaması:20,4

    Sinopspor Tarihinde Bugün (15 Ekim)

    2017BALSinopspor2 : 2Ladik Belediyespor

    Sinopspor, 15 Ekim gününde oynadığı 1 maçta;