Yeni Ufukspor

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 1. Grup

Yeni Ufukspor Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Beykoz İshaklıspor2012535327264126
2İnkılapspor2012353918213927
3Beylikdüzüspor2012352715123930
4Nişantaşıspor201154302193821
5Beylerbeyi 19112011454220223725
6Maltepespor2011363617193628
7Küçükçekmece Sportif2097439162334
8Alibeyköyspor209563729832
9İstanbul Anadolu Futbol209292730-329
10Şile Yıldızspor207671921-227
11Yeni Ufukspor205691930-1121
12Sarıyer Yenimahalle2063111728-112122
13Kartalspor2060142235-131823
14Bayrampaşa2043132138-171529
15Vefa2035121744-2714
16Haliçspor2022161672-56824
  • Üst Lig
  • Alt Lig

Yeni Ufukspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Yeni Ufukspor2 : 2Küçükçekmece Sportif
Vefa0 : 2Yeni Ufukspor
Yeni Ufukspor0 : 0Şile Yıldızspor
Alibeyköyspor4 : 0Yeni Ufukspor
Yeni Ufukspor0 : 3İstanbul Anadolu Futbol
Nişantaşıspor2 : 1Yeni Ufukspor
Yeni Ufukspor3 : 1Sarıyer Yenimahalle
Kartalspor2 : 1Yeni Ufukspor
Haliçspor1 : 1Yeni Ufukspor
Beykoz İshaklıspor4 : 1Yeni Ufukspor
Yeni Ufukspor1 : 0İnkılapspor
Maltepespor2 : 0Yeni Ufukspor
Yeni Ufukspor1 : 1Beylerbeyi 1911
Yeni Ufukspor1 : 0Bayrampaşa
Beylikdüzüspor1 : 2Yeni Ufukspor
Küçükçekmece Sportif0 : 0Yeni Ufukspor
Yeni Ufukspor1 : 3Vefa
Şile Yıldızspor0 : 0Yeni Ufukspor
Yeni Ufukspor0 : 1Alibeyköyspor
İstanbul Anadolu Futbol3 : 2Yeni Ufukspor
.CumYeni Ufukspor1400Nişantaşıspor
.CumSarıyer Yenimahalle1400Yeni Ufukspor
.CumYeni Ufukspor1400Kartalspor
.CumYeni Ufukspor1500Haliçspor
.SalBeylerbeyi 19111500Yeni Ufukspor
.CumYeni Ufukspor1500Beykoz İshaklıspor
.Cumİnkılapspor1500Yeni Ufukspor
.CumYeni Ufukspor1500Maltepespor
.CumBayrampaşa1500Yeni Ufukspor
.CumYeni Ufukspor1500Beylikdüzüspor

Yeni Ufukspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Furkan HafızoğluK2012121.080
Fatih ÇoşkunpınarK2398722
AbdurrahmanelyesaD3015131.224
İbrahim ÖktenD301212970
Ege VatanseverO21181621.447
Fikrethan İstemiO23161511.361
Doğan YeniO30151511.064
Ali Rıza AslanO21145
Murat BulgurF32191541.400
Uğur Oralı30181811.568
Kadircan Çıtak2219181.533
Muhammed Ali Gezgin29191821.489
Vedat Önel2318141.223
Mustafa Uğur Aygün2519124997
Ömer Ensar Baykal21134662
Oğuz Kara28952557
Apdullah Bekar26183428
Ramazan Ertokuş1977377
Gökhan Düşkün22112339
Furkan Karadağ2353308
Mehmet Ali Demir2074296
Yücel Önal25101248
Emirhan Körpe1943189
Fahrettin Erdem3362147
Abdülsamet Mertoğlu257125
Arben Gashı1911
Hacip GülerK19
Eyüp EminançO21
Ahmet Enes Tayıncı21
Burak Altınay18
Kağan Celal Bozkurt18
31Yaş Ortalaması:23,7

Yeni Ufukspor Tarihinde Bugün (27 Şubat)

2022Yeni Ufukspor2 : 1İstanbul Anadolu Futbol

Yeni Ufukspor, 27 Şubat gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Yeni Ufukspor bu tarihte 2 gol atarken kalesinde 1 gol gördü.