Gölyakaspor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 6. Grup

    Gölyakaspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Alikahya Belediyespor00000000176
    2As Akyazıspor00000000718
    3Çaycumaspor00000000198
    4Çayırovaspor (E)00000000213
    5Darıca 1934 G.Birliği00000000314
    6Devrek Belediyespor000000001122
    7Gölyakaspor00000000
    8Hendekspor00000000516
    9Karamürselspor00000000920
    10Kozlu Belediyespor00000000154
    11Osmanelispor000000002110
    12Sapancaspor (D)00000000121

    Gölyakaspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Sapancaspor1300Gölyakaspor
    .PazGölyakaspor1300Çayırovaspor
    .PazGölyakaspor1400Darıca 1934 G.Birliği
    .PazKozlu Belediyespor1400Gölyakaspor
    .PazGölyakaspor1400Hendekspor
    .PazAlikahya Belediyespor1300Gölyakaspor
    .PazGölyakaspor1300As Akyazıspor
    .PazÇaycumaspor1400Gölyakaspor
    .PazGölyakaspor1300Karamürselspor
    .PazOsmanelispor1300Gölyakaspor
    .PazGölyakaspor1300Devrek Belediyespor
    .PazGölyakaspor1300Sapancaspor
    .PazÇayırovaspor1300Gölyakaspor
    .PazDarıca 1934 G.Birliği1300Gölyakaspor
    .PazGölyakaspor1300Kozlu Belediyespor
    .PazHendekspor1300Gölyakaspor
    .PazGölyakaspor1400Alikahya Belediyespor
    .PazAs Akyazıspor1400Gölyakaspor
    .PazGölyakaspor1300Çaycumaspor
    .PazKaramürselspor1300Gölyakaspor
    .PazGölyakaspor1300Osmanelispor
    .PazDevrek Belediyespor1300Gölyakaspor

    Gölyakaspor Tarihinde Bugün (15 Ekim)

    2017Gölyakaspor2 : 1Cumayeri Belediye
    2023Gölyakaspor5 : 2Pırpır Gençlikspor

    Gölyaka, 15 Ekim gününde oynadığı 2 maçta; 2 galibiyet aldı. Gölyakaspor bu tarihte 7 gol atarken kalesinde 3 gol gördü.