ara

Arsenal

İngiltere Premier Ligi

Arsenal Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Arsenal00000000
2Aston Villa00000000524
3Bournemouth00000000263
4Brentford00000000238
5Brighton000000003618
6Chelsea000000003415
7Crystal Palace00000000281
8Everton00000000722
9Fulham00000000427
10Leeds United000000002911
11Leicester City00000000225
12Liverpool000000001030
13Manchester City000000001233
14Manchester United00000000216
15Newcastle United000000001935
16Nottingham Forest000000001437
17Southampton000000003213
18Tottenham00000000920
19West Ham United000000001731
20Wolverhampton000000003816

Arsenal Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Crystal Palace22 00Arsenal
Arsenal17 00Leicester City
.CtsBournemouth19 30Arsenal
.CtsArsenal19 30Fulham
.ÇarArsenal21 30Aston Villa
.PazManchester United18 30Arsenal
.PazArsenal16 00Everton
.PazBrentford16 00Arsenal
.CtsArsenal17 00Tottenham
.CtsArsenal17 00Liverpool
.CtsLeeds United17 00Arsenal
.SalArsenal21 45Manchester City
.CtsSouthampton17 00Arsenal
.CtsArsenal17 00Nottingham Forest
.CtsChelsea17 00Arsenal
.CtsWolverhampton17 00Arsenal
.PtsArsenal17 00West Ham United
.CtsBrighton17 00Arsenal
.PtsArsenal17 00Newcastle United
.CtsTottenham17 00Arsenal
.CtsArsenal17 00Manchester United
.CtsEverton17 00Arsenal
.CtsArsenal17 00Brentford
.CtsAston Villa17 00Arsenal
.CtsLeicester City17 00Arsenal
.CtsArsenal17 00Bournemouth
.CtsFulham17 00Arsenal
.CtsArsenal17 00Crystal Palace
.CtsArsenal17 00Leeds United
.CtsLiverpool17 00Arsenal
.CtsWest Ham United17 00Arsenal
.CtsArsenal17 00Southampton
.ÇarManchester City22 00Arsenal
.CtsArsenal17 00Chelsea
.CtsNewcastle United17 00Arsenal
.CtsArsenal17 00Brighton
.CtsNottingham Forest17 00Arsenal
.PazArsenal18 00Wolverhampton

Arsenal Tarihinde Bugün (13 Ağustos)

2021Brentford2 : 0Arsenal
17:00Arsenal17 00Leicester City

Arsenal, 13 Ağustos gününde oynadığı 1 maçta; 1 mağlubiyet aldı. Arsenal bu tarihte hiç gol atamazken 2 gol yedi.