Sancaktepespor


Kuruluş:
İstanbul Süper Amatör 5. Grup

    Sancaktepespor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Alibeyköyspor00000000821
    2Anadoluhisarı İ.Y. (D)00000000152
    3Bağlarbaşı000000002411
    4Dudulluspor00000000207
    5Emar Anadolu SK00000000174
    6Gazi Mahallesi000000001225
    7Güngören Belediyespor00000000229
    8Güzelhisarspor00000000518
    9Kartalspor000000002613
    10Küçükköyspor000000001023
    11Küçüksu Rasathane (E)00000000114
    12Sancaktepespor00000000
    13Sultanbeylispor00000000316

    Sancaktepespor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    SancaktepesporvKüçüksu Rasathane
    Anadoluhisarı İ.Y.vSancaktepespor
    SancaktepesporvSultanbeylispor
    Emar Anadolu SKvSancaktepespor
    SancaktepesporvGüzelhisarspor
    DudullusporvSancaktepespor
    SancaktepesporvAlibeyköyspor
    Güngören BelediyesporvSancaktepespor
    SancaktepesporvKüçükköyspor
    BağlarbaşıvSancaktepespor
    SancaktepesporvGazi Mahallesi
    KartalsporvSancaktepespor
    Küçüksu RasathanevSancaktepespor
    SancaktepesporvAnadoluhisarı İ.Y.
    SultanbeylisporvSancaktepespor
    SancaktepesporvEmar Anadolu SK
    GüzelhisarsporvSancaktepespor
    SancaktepesporvDudulluspor
    AlibeyköysporvSancaktepespor
    SancaktepesporvGüngören Belediyespor
    KüçükköysporvSancaktepespor
    SancaktepesporvBağlarbaşı
    Gazi MahallesivSancaktepespor
    SancaktepesporvKartalspor

    Sancaktepespor Tarihinde Bugün (19 Ekim)

    2024Sancaktepespor4 : 0İnkılapbirspor

    Sancaktepespor, 19 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Sancaktepespor bu tarihte 4 gol atarken hiç gol yemedi.