Kestel Çilekspor U17

U17 Gelişim Ligi 12. Grup

    Kestel Çilekspor U17 Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Serdivanspor U17641115105131530
    2HD Osmangazi Gençlikspor U1764111165132914
    3Kestel Çilekspor U1754011871112
    4İnegöl Kafkasspor U176321218131121■
    5Gebzespor U1753111596102712
    6Tuzla Yıldızspor U17 (D)5311138510238
    7Karamürsel İdman Yurdu U175311151231016■
    8Bursa Fethiye 1973 U174220147781126
    9Bağlarbaşıspor U1762131012-27924
    10Harmanlıkspor U174112613-7419■
    11Sapanca Akademi U175104413-93■20
    12Beylikbağıspor U175104617-1132510
    13Nilüfer Altınşehir U17502337-421328
    14Tavşantepe U17 (E)5014212-101722
    15Karasuspor U174004012-120■17

    Kestel Çilekspor U17 Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Karamürsel İdman Yurdu4 : 1Kestel Çilekspor U17
    Kestel Çilekspor U173 : 0Karasuspor
    Kestel Çilekspor U174 : 0Sapanca Akademi
    Harmanlıkspor1 : 5Kestel Çilekspor U17
    İnegöl Kafkasspor2 : 5Kestel Çilekspor U17
    .CtsKestel Çilekspor U171300Tavşantepe
    .CtsTuzla Yıldızspor1300Kestel Çilekspor U17
    .CtsKestel Çilekspor U171300Bağlarbaşıspor
    .CtsBeylikbağıspor1300Kestel Çilekspor U17
    .CtsKestel Çilekspor U171300Bursa Fethiye 1973
    .CtsGebzespor1300Kestel Çilekspor U17
    .CtsKestel Çilekspor U171300Nilüfer Altınşehir
    .CtsHD Osmangazi Gençlikspor1300Kestel Çilekspor U17
    .CtsKestel Çilekspor U171300Serdivanspor
    .CtsKestel Çilekspor U171300Karamürsel İdman Yurdu
    .CtsKarasuspor1300Kestel Çilekspor U17
    .SalKestel Çilekspor U171300Harmanlıkspor
    .CtsSapanca Akademi1300Kestel Çilekspor U17
    .CtsKestel Çilekspor U171300İnegöl Kafkasspor
    .CtsTavşantepe1300Kestel Çilekspor U17
    .CtsKestel Çilekspor U171300Tuzla Yıldızspor
    .CtsBağlarbaşıspor1300Kestel Çilekspor U17
    .CtsKestel Çilekspor U171300Beylikbağıspor
    .CtsBursa Fethiye 19731300Kestel Çilekspor U17
    .CtsKestel Çilekspor U171300Gebzespor
    .CtsNilüfer Altınşehir1300Kestel Çilekspor U17
    .CtsKestel Çilekspor U171300HD Osmangazi Gençlikspor
    .CtsSerdivanspor1300Kestel Çilekspor U17

    Kestel Çilekspor U17 Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
    Yunus Emre ÇelikK1633270
    Enes Aydın Musaoğlu1633270
    Ömer Efe Yazar1633270
    Ali Kaan Çolak1633265
    Kaan Dağkoçak16332243
    Bekir Ay1632232
    Kaan Yeşilçimen16332217
    Taha Cangir1633217
    Kerem Öztürk1633196
    Hamza Atalar16331184
    Batuhan Eymen Sezer16222148
    Tayfun Can Aydemir16394
    Emirhan Çevik16286
    Kenan İçlek163180
    Egemen Boyar16253
    Berkay Talha Yazıcı162143
    Erdem Özver162138
    Çağlar Aydın15132
    Mert Özçakal16132
    Alican KadimK16
    Abdul Samet Fidan16
    Berk Buğra İlgen16
    Mehmet Mert Alan16
    Muhammed Kaan Açar16
    Yiğit Çetin Özpolat16
    25Yaş Ortalaması:16,0